dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kiczaj1988

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Kod pocztowy
    62-709
    Posty
    2

    Domyślnie ,,Inny" bud.gosp lub garaż. Czy warto?

    Witam wszystkich serdecznie. jestem tu ,,świeżakiem"


    Zamieżam rozpocząć ,,produkcje"-jeżeli można to tak nazwać budynków gospodarczych czy też garaży.
    Mianowicie czy według państwa kupno gotowego np.garażu wykonanego w technologi spokrewnionej z technologią szkieletową. o wymiarach 5m x 4m wykończonego z zewnątrz sajdingien, w środku płytą OSB, pokrytego gontem. Całość ocieplona styr.5cm lub wełna, w cenie również brama uchylna 2x2m.
    Cena takiego obiktu z montażem- ok.6500zł. Proszę wziąść pod uwage estetyke, cenę i jakość blaszaków i budynków oferowanych z płyt warstwowych.

    Czekam na odpowiedzi i dziękuja z góry. również za słowa krytyki bo i ona jest czasem potrzebna.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dzabij

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Skąd
    Henryków Urocze gm. Piaseczno
    Posty
    2.194

    Domyślnie

    Pomysł ciekawy, 6500 - cena rozsądna. Krytycznie -> ja nie znoszę Sidingu, pomyśl również o innym wykończeniu, choćby otynkowana płyta OSB, płyty elewacyjne włókno-cementowe itp.

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    6500 brutto czy netto, z fakturą czy rachunkiem uproszczonym?
    Jak z montażem to rozumiem vat 8%, a jak ktoś chce bez montażu?
    ( to takie pytania które mi się nasuwają na myśl, raczej żeby dać możliwość zastanowienia się autorowi, czy takie kwestie przewidział, bo finalnie, one mają znaczny wpływ na rzeczywistą cenę końcową)

    A co do wykonania - również nie znoszę sidingu (takiego białego itd), ale może teraz są takie sidingi bardzo zbliżone do drewna i może to by dobrze wyglądało?

    pozdrawiam i trzymam kciuki za każdy własny biznes!

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kiczaj1988

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Kod pocztowy
    62-709
    Posty
    2

    Domyślnie

    Przepraszam za moje gapiostwo i nie doinformowanie Państwa równiż dziękuje za odpowiedż.

    Policzyłem to troche:
    Cena montarzem vat-8%-6,7tys
    Cena bez mont, vat23%-7,4tys (niecierpie cyferek, wolę żwir, taczkę i pot na czole )
    Montarz będzie na moje oko dość prosty, wystarczy raptem wkrętarka, poziomica, 2pary rąk i chęci.
    Co do sidingu to jest to drewnopodobny-sosna.
    Za dopłatą ok. 500zł. możliwość zastosowania przy wykończeniu zew. deski składanej na piuro-wpust 12,5x113(106),
    a co do tynku to czemu nie.
    Moim założeniem jest by było to jak najprostrze i tanie przy możliwie dobej estetyce i funkcjonalności.
    Jest to tylko przykład dzięki któremy będę mógł stwierdzić czy warto iść w takim kierunku.

    Jestem człowiekie GŁUPIM, MOCNYM I ZE WSI więc przepraszam za błędy i żle sformułowane wyrażenia.

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    homecactus

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Tarczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    922

    Domyślnie

    Cytat Napisał kiczaj1988 Zobacz post
    Policzyłem to troche:
    Cena montarzem vat-8%-6,7tys
    Cena bez mont, vat23%-7,4tys (niecierpie cyferek, wolę żwir, taczkę i pot na czole )
    Cena jest atrakcyjna moim zdaniem.
    Nie wiem jeszcze jaka to brama garażowa, i czy z automatem, ale ogólnie, oferta wydaje się atrakcyjna.
    pzdr

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony