dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AdrianRumia

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    52

    Domyślnie żle skręcone deski

    Witam, firma połozyła mi na balkonie drewno massaranduba. Okazało się że użyli złych i za słabych wkrętów. Część popękała, deski są luźne, nie da się dokręcić, bo łebki śrób się pourywały. Mam pytanie czy ktoś wie, jak można to naprawić? i wkręcić dobre, tzn SPAX D chyba. nie bardzo wiem jak usunąć z desek i legarów połamane śruby. Czy jest to wogóle mozliwe?

  2. #2

    Domyślnie

    Jest to trudne ale możliwe. wezwij firme do naprawy. Niektóre deski bedą z pewnościa wymagały wymiany. I na desek tarasowych nie skręca się SPAX-ami, tyko wkrętami ze stali nierdzewnej.

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    AdrianRumia

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Posty
    52

    Domyślnie

    oni na początku dali wkręty ze stali nierdzewnej, tyle że zwykłej. Te wkręty nie wytrzymują. Czytałem że właśnie spax d łączy się deskę z legarem.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Spax to firma i ma w swojej ofercie również wkręty do drewna i to dobre. Szpaksami zwykło się nazywać czarne fosfatowane wkręty stosowane do płyt gipsowych. Są bardzo twarde ale i kruche.
    Wkrętów z zerwanymi łbami nie wydłubuj, zaklej używając kleju epoksydowego dziurkę flekiem z tego samego drewna i zeszlifuj. Tak najprościej i najszybciej. Co do wkrętów możesz użyć Spax-D. Dociągnie i będzie trzymał, nic nie powinno popękać.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  5. #5
    ANSEXXX
    Guest
    ANSEXXX

    Domyślnie

    xxx

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony