dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Umywalka z szafką - Pomóżcie!

    Witam!
    Od dłuższego czasu poszukuję umywalek do łazienki i toalety.

    Toaleta jest wąska, dlatego interesuje mnie umywalka o wymiarach około 20 (max 25) x 40, taką umywalkę nie jest trudno znaleźć, ale pasującą do niej szafkę tak. Chciałabym aby szafka była biała i najlepiej miałą drzwiczki otwierane na dwie strony- jedne na lewo, drugie na prawo, boję się, że jedne drzwiczki o szerkości ok 40 cm byłyby bardzo niepraktyczne w toalecie o szerokości 70 cm... Od biedy mogłyby być i takie drzwiczki, ale musiałyby być otwierane na prawą stronę, a wszystkie, szafki, które widziałam były otwierane na lewą... szafka może być podwieszana lub stojąca.

    w łazience chciałabym również umywalkę z białą szafką. O szerokości ok. 75-80 cm. Tutaj problem polega na tym, że zależy mi aby szafka była z szeroką szufladą, a wszystkie, które do tej pory widziałam szufladki miały jak dla krasnoludków
    znalazłam taką, firmy DEFTRANS, jednak słyszałam, że jakość tych umywalek nie jest zachwycająca, czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat?

    http://allegro.pl/szafka-pod-umywalk...034445343.html


    Jeśli ktoś z Was widział umywalki odpowiadajce moim potrzebom, byłabym niezmiernie wdzięczna za informację gdzie (najlepiej przez Internet lub w Trójmieście) mogłabym takie kupić! Z góry baaardzo dziękuję!

    pozdrawiam!
    Ola

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nefer
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    35.721
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2772

    Domyślnie

    Zajrzyj do kolekcji Noclaf. Wiem, że maja małe umywalki i szafki do nich. Kolor możesz wybrać. Może znajdziesz coś dla siebie..
    Mam ich meble w 2 łazienkach od 3 lat i działają
    http://twojabateria.pl/meble-lazienkowe-1/noclaf
    Dziennik
    Kołmentarze,
    Nalewki - nowe hobby
    Suma inteligencji na świecie jest stała, ale liczba ludności ciągle rośnie.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    ewentualnie może rozważ kupienie samej umywalki, a szafkę zamów u stolarza na zamówienie? będziesz miała dowolność stylu, materiału, koloru, przypuszczalnie wyjdzie też taniej niż gotowy produkt

  5. #5

    Domyślnie

    Przyłącze się po pytania.
    Również poszukuje coś ciekawego do drugiej łazienki

    Tyle mam miejsca
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lazienka.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	18,3 KB
ID:	95213

  6. #6

    Domyślnie

    hop hop! podbijam temat! czy ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony