dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Uwaga na firmę AMBIS montującą napędy do bram wjazdowych!

    Witam,

    Proszę uważać na firmę AMBIS (www.ambis.pl) montującą i sprzedającą napędy do bram. Jest ona również przedstawicielem firmy Faac.

    Kilka miesięcy temu oddałem wadliwego pilota do reklamacji - po wielu prośbach i telefonach przedstawiciel (lub właściciel - nie wiem) rzucił mi do telefonu : "Proszę sobie poszukać innej firmy która to panu zrobi".

    Oczywiście, pilota - nawet tego uszkodzonego mi nie oddał więc jest to prawie jak kradzież.

    Obecnie będę dochodził swoich praw na drodze sądowej...

  2. #2

    Domyślnie

    bedziesz walczyl o pilocika w sadzie ??

    gratuluje samozaparcia i wolnego czasu

  3. #3

    Domyślnie

    Zanim droga sądowa wyslij wezwanie do wydania pilota np. w terminie 7 dni od daty otrzymania wezwania pod rygorem skierowania sprawy na drogę sądową. Wezwanie wyslij poleconym ze zwrotnym poświadczeniem odbioru.

    Bo gdybys zdecydował się iśc do sądu (co odradzam: koszty, stres), to musisz miec jakiś dowód próbowania odzyskania pilota.

    Drogi taki pilot?
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD ENERGOOSZCZĘDZANIAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar coulignon
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    6.268
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    napisz pismo do tej firmy oraz wyslij do wiadomosci producentowi napędu. Jeśli bedzie im (producentowi) zależało na dobrej opinii to odpowiednia nacisną Pana Sprzedawcę i pilocik się znajdzie.
    Sąd?
    Bez sensu.
    Nasz Dziennik

    "Z logiką jest tak, że gdy ktoś jej nie rozumie, to zwykle też nie rozumie że jej nie rozumie"

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Rezi
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Poznań
    Posty
    4.238

    Domyślnie

    a ja uważam ze z sensem, podejdź do sprawy na chłodno i nie patrz na wartość sporu.

    wezwać do wywiązania się warunków reklamacji, oraz do oddania pilota- dać no to 7 dni / 8 dnia do sądu z prezentata opłacić koszty sądowe i zastępstwa
    i tak będzie musiał za to ona zapłacić.
    Pozdrawiam
    Rezi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Historia kołem się toczy

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony