dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie płytki od Zienia

    macał ktoś? interesuje mnie "biała skóra krokodyla" chyba są już dostępne?

  2. #2

    Domyślnie

    kolekcja juz dostepna we Wroclawiu na Bielanach, mnie interesowala opera, cena 160 zl za metr, sa na ekspozycji

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sanyaa
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Ja macałam Picadilly i są super. Z założenia najlepiej ułożyć fugę 2mm ze względu na rozmiary którym zawsze brakuje 2 mm do pełnego wymiaru.Ciekawa jestem tylko jak trzymają wymiar?
    cena warszawska około 179 PLN.
    Do kupienia w niektórych salonach (lista na stronie tubądzina pod salonami firmowymi).

  4. #4

    Domyślnie Re: płytki od Zienia

    Wczoraj trafiłam na "białą skórę krokodyla" w sklepie, ale mnie osobiście te płytki nie przypadły do gustu.

    Piccadilly wyglądają najlepiej.

    Cytat Napisał e-mól
    macał ktoś? interesuje mnie "biała skóra krokodyla" chyba są już dostępne?
    Dziennik i komentarze to już historia

  5. #5

    Domyślnie

    czy rzeczywiście picadilly są tak błyszczące jak na zdjęciach? i mają tak wyrażnie sfazowane krawędzie?

  6. #6
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Sanyaa
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    227
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    57

    Domyślnie

    Są błyszczące choć ja najdokładniej oglądałam białe a na nich połysk widać mniej niż np na czarnych.
    Faza też widoczna choć już nie pamiętam czy ścięcia są na ostro czy lekko zaokrąglone.

  7. #7

    Domyślnie

    widziałam wczoraj w Hebanie w Krakowie całą kolekcję jest tez jedna łazienka zrobiona ( są tam właśnie białe cegiełki, taka biało czarna kostka na podłodze, czarny big ben i louvre - tymi ostatnimi jestem zawiedziona myślałam że będą ładniejsze - na zdjęciach wyglądały lepiej, ale cegiełki są fantastyczne - cenę jeszcze da się przeboleć - 179zł/m2 jesli nie ma się do obłożenia nie wiem ile metrów. Bardzo ciekawe były też płytki arsenal ( jak piccadaily tylko lustrzane - ale cena jak dla mnie zabójcza od 40 do 100zł /szt. a to są małe płytki ( wychodzi ok. 1000zł/m2) Podobały mi się tez bardzo płytki opera - 119zł/m2 - możlwie ze kupię sobie takie na podłogę w holu - o ile uda mi się dobrac kamień w podobnym odcieniu na schody) piękne tez sa listwy do serii opera - ale drogie 99zł/szt ( długość niecałe 60cm). Jakby ktoś chciał znac ceny to prosze pytac zrobiłam sobie zdjęcie - całego cennika.
    Wszystkie płytki na pewno godne uwagi

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony