dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 43
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 853
  1. #241

    Domyślnie

    Ja mam zmienione schody więc nie pomogę. My zrobiliśmy dwubiegowe ze spocznikiem.

  2. #242
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar TEGUSS
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Nowogród
    Kod pocztowy
    21-010
    Posty
    99

    Domyślnie

    malkul właśnie to samo chce zrobić Dlatego jeśli możesz to podeślij foto jak to wyszło.

    Pozdrawiam

  3. #243

    Domyślnie

    Świetny pomysł, szkoda ze juz schody u nas zrobione ;(
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  4. #244

    Domyślnie

    Zmobilizowałam się i proszę
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]

  5. #245

    Domyślnie

    malkul rewelacja wyszły te schody, szkoda, ze temat ruszył tak pozno sama bym sie zdecydowała na to rozwiazanie, wyjda piekne schody !!!
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  6. #246

    Domyślnie

    Dziękuję. Włąsnie z dwóch rzeczy najbardziej się cieszymy. 1) to właśnie wygodne schody 2) podniesiona ścianka kolankowa-praktycznie cała góra jest użytkowa
    W wolnej chwili wrzucę coś jeszcze. Tylko szczerz mówiąc tan bałagan na budowie mnie przeraża i się wsydzę to pokazywać

  7. #247
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Klub_AA
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Malkul prosimy o wiecej

  8. #248

    Domyślnie

    Obiecane schody.
    [IMG][/IMG]

    Prace idą jak krew z nosa Dalej czekamy na dachówkę.

  9. #249

    Domyślnie

    Spokojnie nie zawsze wszystko idzie gladko, z natury mam 'rózowe okulary' jeszcze nie wstawili nam okien a ja juz straciłam wiare w ludzi-budowlancow u nas ciagle pod gorke... Teraz mamy problemy z przylaczem wody, dalej szarpiemy sie z elektrownia, po 5 miesiacach czekamia na okna, mam nadzieje ze beda w przyszlym tygodniu... CIAGLE cos a ile jeszcze przed nami az sie boje...
    A jesli chodzi o balagan to norma ciagle cos sprzatam ukladam i konca nie widac...
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  10. #250
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karwan

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Lublin
    Posty
    1

    Domyślnie

    TEGUSS mógłbyś odezwać się na maila [email protected] też planujemy budowę na podstawie tego projektu i też na terenie lubelskiego. Chcielibyśmy zapytać o szczegóły bo mamy jeszcze małe wątpliwości.

  11. #251
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar TEGUSS
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    Nowogród
    Kod pocztowy
    21-010
    Posty
    99

    Domyślnie

    ewa i siza mogły byście mi podrzucić zdjęcia twoich schodów. janek0071 od Ciebie też bym bardzo poprosił

    karwan poszło info ma e-mail

    Czy ktoś jeszcze buduje w lubelskim bo w sumie nie zapytałem

    Pozdrawiam "widokowców"

  12. #252
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Klub_AA
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    180
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Mam pytanko. Sciany mam miec murowane z Ytonga 25. Moj budowlaniec zaproponował żeby dwa pierwsze rzedy wymurowac z tradycyjnej cegly bo podobno Ytong nasiaka woda jak gabka.

    To ma sens?

  13. #253

    Domyślnie

    Może zapytaj u źródła - przedstawiciela Ytonga?My budowalismy z silki Xelli, jak mieliśmy jakieś wątpliwości pytaliśmy, a nawet przedstawiciel firmy zjawił się na budowie.
    TEGUSS zdjęcia klatki schodowej zamieszczę wkrótce.
    Pozdrowienia

  14. #254

    Domyślnie klatka schodowa

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0529.jpg
Wyświetleń:	500
Rozmiar:	87,8 KB
ID:	58637Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0534.jpg
Wyświetleń:	514
Rozmiar:	92,5 KB
ID:	58638Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0533.jpg
Wyświetleń:	454
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	58639

  15. #255

    Domyślnie

    Siza klatka i tylki wyglada juz super.
    Jednak rozwiazanie ktore zastosował Malkul napewno bedzie praktyczniejsze. U mnie klatka wyglada identycznie i wydaje nam sie , ze jest za wąsko ;( niestety.
    Pozdrawiam
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  16. #256

    Domyślnie

    Zgadzam się, że klatka schodowa jest mała, ale dom też nie jest duży, dla nas-wystarczający. Może jak zbudujemy trzeci - będzie idealny.

  17. #257

    Domyślnie

    Zapraszam do poogladania prac firmy contractors www.plyty-betonowe.pl w galerii znaqjdziecie skarbnice pomysłow na podloge sciane i nawet lazienke zrobiona w plytach betonowych... !!! Rewelacja,maz tak sie wkrecił ,sam zaproponowal ze kominek w plytach bedzie piekny . Takze siza nie rezygnuj podeslij mezowi watek i moze cos z tego bedzie
    Pozdrawiam
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  18. #258

    Domyślnie

    Zdecydowaliśmy się na płytki z ciętej cegły na ścianę w wiatrołapie i jedną ścianę w salonie. Będzie też szklana balustrada bez poręczy i szklana ścianka między połacią a schodami na antresoli.
    Płyty betonowe nadają się znakomicie do tego domu. Gdzie zamierzacie je położyć?

  19. #259

    Domyślnie

    Płyta bedzie w kuchni po lewej stronie tak jak na wizualizacji jest okap (na calosci) oraz na kominku. Cegła bedzie w salonie i czesciowo na klatce.
    A jak wyszla cenowo barierka szklana masz jakies wizualizacje ?Jak tam u was idzie daj zdjecia. (troche inspiracji
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  20. #260

    Domyślnie

    Na razie nie ma co u nas oglądać - ocieplamy poddasze, pompa wygrzewa jastrych.
    Pochwalcie się swoimi projektami na kuchnie, łazienki...

Strona 13 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony