dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 43
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 853
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dymonj

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czy ma ktoś jakieś zdjęcia z realizacji "domu z wizją" ??? Wszelakie informacje, spostrzeżenia, uwagi proszę o umieszczanie na forum .
    Bądź na maila :[email protected]

  2. #22

    Domyślnie

    siza Wysłany: Pon, 8 Luty 2010 11:13 Temat postu: Z Widokiem

    --------------------------------------------------------------------------------

    Projekt kupiony!


    Ja tez juz kupilam projekt
    Kiedy realizacja
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  3. #23

    Domyślnie

    Siza podaj nr GG mam kilka pytan
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  4. #24

    Domyślnie Z Widokiem

    GG: 20885263

  5. #25

    Domyślnie Z Widokiem

    Jesteśmy na etapie adaptacji projektu. Dzisiaj też zleciliśmy badania gruntu.

  6. #26

    Domyślnie Z Widokiem

    Zamierzamy ruszyć z budową w lipcu tego roku.
    Nie rezygnujemy z modrzewia syberyjskiego na elewacji.

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,

    Też uważam,że modrzew powinie zostać
    Buduję " Z Widokiem", lustro, z paroma zmianami:
    - dobudowany garaż, na jego dachu taras,
    - po garażem piwnica
    - dom wyłużony o 120cm
    To te główne zmiany

    Pozdrawiam "Widokowców"

    kat125

  8. #28

    Domyślnie Z Widokiem

    Fajnie, że jest nas - "Widokowców" więcej!
    Czekam ewa133 na GG.

  9. #29

    Domyślnie Z Widokiem

    Mamy dylemat z czego budować, czy zostawić silkę zgodnie z projektem czy z czegoś innego i czy zostawić strop wylewany czy zastąpić go Terivą.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artur1098

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie z widokiem..:)

    Witam serdecznie ,
    i jak wy planuje rozpoczęcie budowy tej chatki ..i mam pytanie do kat125 :
    - czy możesz wstawić rysunki lub ew. wizualizacje twojego domu po zmianach , głównie chodzi o garaż..

    podziękował i pozdrawiam wszystkich

    Artur'o

  11. #31

    Domyślnie

    Witam.
    My też dołączymy do grupy budującej ten dom. Już jesteśmy po kupnie projektu. Zastanawiamy się nad zmianami i szukamy wykonawców stanu surowego.
    pozdrawiam Jerzy

  12. #32

    Domyślnie

    Witam,
    Czy moglibyście podzielić się Waszymi pomysłami na garaż lub wiatę? Nie bardzo wiemy jak go dostawić do tego domu, ze względu na dosyć duże okapy, mamy wersję lustrzaną projektu.
    Pozdrawiam, Sylwia

  13. #33

    Domyślnie dobudowa garażu (wiadomość dla sizy)

    Planujemy dostawić garaż od przeciwnej strony wejścia. Projekt garażu będzie wzięty z Praktycznego1. (na garażu taras) Będzie z tarasem i wejściem od małej sypialni. Wymaga to likwidacji okien dachowych w łazience i sypialni na poddaszu. Zostaną zastąpione oknem w ścianie szczytowej w łazience i drzwiami balkonowymi w sypialni. W połowie czerwca projekt idzie do adaptacji.
    Więcej informacji co do zmian, które mamy wprowadzić (a będzie ich dużo) w następnej wiadomości. Mój kontakt to najlepiej bezpośrednio na adres: [email protected].
    Pozdrawiam Jerzy

  14. #34

    Domyślnie

    Witam,
    ja też dobudowałam garaż na ścianie przeciwległej do wejścia.Na dachu garażu taras, wejście od małej sypialni. Okien dachowych nie likwidowałam. Na dole tylko zamieniłam miejscami łazienkę z pomieszczeniem gospodarczym, by było swobodne przejście do garażu.
    Pozdrawiam,
    K.

  15. #35
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iselin

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    właśnie poważnie zastanawiamy się nad kupnem tego projektu i naniesieniem lekkich zmian, tak jak poprzednicy chcielibyśmy go wydłużyć w części przedniej, żeby zrobić dwie sypialnie na piętrze.
    Czy ktoś z was próbował dostawić garaż przy wersji podstawowej po prawej stronie budynku, jego dach mógłby jednocześnie służyć jako duży taras?
    No to pewnie jak cała reszta czekamy na wizualizację z budowy pierwszych szczęśliwców

    Pozdrawiamy

  16. #36
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pauli28

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam wszystkich b.serdecznie i mam nadzieje dowiedziec sie czegos wiecej nt. ww. domu. Po obejrzeniu setek projektow ten dom spodobal nam sie najbardziej : prosty, duze okna i antresola. Dodam, ze nie mam kompletnie doswiadczenia w tej materii, dlatego kazda informacja jest dla mnie b.cenna. Podobaja mi sie zmiany u ewy133, bo tez zalezy nam na 3 sypialniach u gory. Zdecydowalismy sie na wiate, czy ktos ma jakis pomysl? I jeszcze jedno pytanie czy przyblizone koszty, ktore sa na stronie domow z wizja sa realne czy moze zmiescimy sie w mniejszej kwocie, budujac systemem gospodarczym? I jeszcze czy wszyscy buduja technologia murowana? Z gory dziekuje za kazda rade i ew.relacje z budowy. My bedziemy sie budowac w woj.lodzkim. Pozdrawiam wszystkich, P.

  17. #37

    Domyślnie

    Witam serdecznie.
    Wszystkie zmiany w projekcie zostały troszke jedynie jeszcze zmieniłam ustawienie okna w dolnej lazience Garaz zostanie jako osobny projekt , gdyz nie bardzo chce zaburzac "bezpretensjonalny"wyglad domu. Budowa rozpoczyna sie za miesiac , jeszcze zostało nam kilka ostatnich dokumentow do zalatwienia. Sciany beda jednak z Ytongów, nie jak w projekcie z Silki.
    Jak tylko prace ruszą dodam zdjecia, dla zainteresowanych
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał kat125 Zobacz post
    Witam,
    ja też dobudowałam garaż na ścianie przeciwległej do wejścia.Na dachu garażu taras, wejście od małej sypialni. Okien dachowych nie likwidowałam. Na dole tylko zamieniłam miejscami łazienkę z pomieszczeniem gospodarczym, by było swobodne przejście do garażu.
    Pozdrawiam,
    K.
    Kati prosze daj zdjecie jak to wyszlo
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pauli28

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    6

    Domyślnie

    Czekam z niecierpliwoscia na pierwsze zdjecia i zycze powodzenia!!!

  20. #40

    Domyślnie

    Witam serdecznie ponownie w watku
    W sobote zaczyna sie nasza budowa (wykop), w miare postepu budowy przesle pierwsze zdjecia, z realizacji.
    Pozdrawiam
    Domy z Wizja "Z WIDOKIEM"

Strona 2 z 43

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony