dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Zniszczone śmierdzące ściany. Jak to zmienić?

    Witam wszystkich. Niedługo mam się wprowadzić do nowego mieszkania. Całkowita ruina. W mieszkaniu tym było palone kuchnią piecową... czy coś takiego. Ściany są w opłakanym stanie. Czarne od sadzy i przeraźliwie tam śmierdzi. Jakim sposobem można to zmienić? Jak zlikwidować przykry zapach? Co położyć na ściany aby były gładkie itd. Wszystkim dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie Re: Zniszczone śmierdzące ściany. Jak to zmienić?

    Tylko zbicie tynków do gołego muru i położenie ich od nowa rozwiąże sprawę.Masz mieszkanie praktycznie do kapitalnego remontu. Jesteś jego właścicielem ? Problem zapewne wziął się z tego, że w tym mieszkaniu była niesprawna wentylacja. To może z kolei oznaczać przyczajonego grzyba.

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli nie ma grzybka to wystarczy umyć ściany i pomalować.
    Nie ma potrzeby kuć tynków.

  4. #4

    Domyślnie

    jestem właścicielem lokalu więc chce zrobić na tip top ale bez zbędnej roboty. Z grzybem raczej nie będzie problemu bo to jest ocieplany budynek, po modernizacji. po prostu ściany są jak po pożarze, przez palenie w piecu i kuchni węglowej. Strasznie tam cuchnie spalenizną. Można sie pozbyć tego zapachu i wyszykować ściany napewno chciałbym założyć jakiś tynk czy coś narzucić na te ściany bo są okropne i z dziurami, tak żeby je wygładzić jakoś albo coś z nimi fajnego zrobić czy można tylko umyć i może? jakiś środek na to.. słyszałem że wapnem pomalować? i ma zapach zniknąć i będą wybielone? ma ktoś jakieś pomysły? z góry dzięki za posty

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał melkus
    jestem właścicielem lokalu więc chce zrobić na tip top ale bez zbędnej roboty. Z grzybem raczej nie będzie problemu bo to jest ocieplany budynek, po modernizacji. po prostu ściany są jak po pożarze, przez palenie w piecu i kuchni węglowej. Strasznie tam cuchnie spalenizną. Można sie pozbyć tego zapachu i wyszykować ściany napewno chciałbym założyć jakiś tynk czy coś narzucić na te ściany bo są okropne i z dziurami, tak żeby je wygładzić jakoś albo coś z nimi fajnego zrobić czy można tylko umyć i może? jakiś środek na to.. słyszałem że wapnem pomalować? i ma zapach zniknąć i będą wybielone? ma ktoś jakieś pomysły? z góry dzięki za posty
    Od palenia w sprawnej kuchni nie ma zakopconych ścian. Musiał być jakiś problem z wentylacją albo kominem. Sadza jest tłusta i nie da się jej zamalować czy zaciągnąć gipsem - wyjdzie w postaci plam. Trzeba ją usunąć mechanicznie.

  6. #6

    Domyślnie

    można zagruntować jakimś środkiem gruntującym ..głęboko penetrującym i powinno pomóc ..najlepiej dwa razy
    ale fakt może "coś" wyłazić "przyczajony grzyb, ukryta pleśń"
    a jak coś będzie miało odpaść to po takim gruntowaniu i tak odpadnie ...
    powierzchnia się po tym ...."zeszkli" ..i będzie bardzo twarda ... wbijanie gwoździ pod obrazek odpada

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony