dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 32 z 32
  1. #21

    Domyślnie

    Mój kolega, który nam robił schody, powiedział aby myć je tylko wodą z octem.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ghost34
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    prosto z termopil
    Kod pocztowy
    44-200
    Posty
    11.424

    Domyślnie

    bo nie zna cleanera..jak nie chcesz smrodu octu w domu kup to co polecilem..zapach tez ma fajny..
    i niebo gwiaździste nade mną i ład moralny we mnie

    [email protected]

  3. #23

    Domyślnie

    Duchu, dzięki za wyjaśnienia.
    Okazuje się, ze nie popełniłam jak do tej pory strasznego błedu w pielęgnacji, bo też przecierałam roztworem wody i kapinki płynu do naczyń.

  4. #24

    Domyślnie

    Cześć to tak drodzy koledzy i koleżanki
    Schody pomalowane lakierem poliuretanowym należy w codziennym czyszczeniu myć tylko i wyłącznie zwykłą wodą bez żadnych chemikaliów lub z odrobiną pronto ale tego do rozcieńczania z wodą
    Schody olejowane których nie lubię jak cholera należy myć specjalnymi preparatami do podłóg olejowanych w które trzeba się zaopatrzyć w dobrych sklepach chemicznych

    Fakt faktem że bejcowane na ciemno schody drewniane są trudne w utrzymaniu czystości bo widać te wszystkie kurze ale coś za coś
    Pozdrawiam
    Fach men;]

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    borusek

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    WhiteSlope
    Kod pocztowy
    16-454
    Posty
    131

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27 Zobacz post
    Witam, zawsze marzyłam o drewnianych schodach..teraz jak juz je posiadam to przeklinam dzien w którym o nich pomyslałam schody mam azurowe, drewno Sapelli...stolarz powiedział "nie myc wodą tylko czyścic np. pronto" Jasna cholera codziennie jade tym pronto schodek po schodku i klne na czym swiat stoi! Jak wytre rano to i tak po cąłym dniu schody sa pełne odcisków stóp i kurzu....Czym Wy czyscicie swoje schody???? Dodam jszcze ze stolarz odradził nam schody ciemne twierdzac ze bedziemy niewolnikami takich schodów..moje sa jasne i jakoś róznicy nie widze zadnej(
    Mój stolarz od pięknych schodów, przy okazji człowiek dobrze mi znajomy. Doradza do czyszczenia przynajmniej tych co sam produkuje płyn do mycia okien-szyb. Droższy płyn mówi będzie lepszy od wszelakich pronto. Schody produkuje od 15 lat i to piękne schody i zawsze nim czyści.
    Szczerze tez przyznam,z ę sam nie próbowałem. Schody mamy ledwo 2 tygodnie wiec jedno czyszczenie po odbiorze odbyło się sposobem znajomego, a drugie moim czyli bardzo lekko wilgotna szmatka z plynem LUDWIK.
    Ale jak ktoś ma dobre doświadczenia z produktem godnym polecenia to sam chętnie skorzystam.

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    annol

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Legnica
    Kod pocztowy
    59-200
    Posty
    109

    Domyślnie

    Możecie napisac jak dokładnie nazywa sie ten preparat do mycia schodów z firmy Loba to byłabym wdzięczna

  7. #27

    Domyślnie

    A ja do mycia schodów (i to nie tylko drewnianych) używam spraj mopa Bony, ergonomiczny, nie trzeba się schylać i ma wymienny pojemnik z płynem, można zmieniać albo do drewna, albo do płytek. Oczywiście pielęgnuję nim też podłogi polecam

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    codzinnie myjecie te swoje schody?

  9. #29

    Domyślnie

    Myję schody średnio raz w tygodniu - najczęściej samą wodą (czasem dodam odrobinę płynu do naczyń) i póki co jest w porządku.

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał BlueDecoria Zobacz post
    Myję schody średnio raz w tygodniu - najczęściej samą wodą (czasem dodam odrobinę płynu do naczyń) i póki co jest w porządku.
    U mnie tak samo,schody mam dębowe,jasne, lakierowane.

  11. #31

    Domyślnie

    Ja Pronto to używam do ścierania kurzu z mebli. Co do schodów, mam drewniane i do wody dolewam odrobinę Ludwika i jestem zadowolony.

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    designetkauk

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-776
    Posty
    2

    Domyślnie

    najlepiej jeśli są lakierowane to płynem do podłóg rozrobionym w wodzie, żadnych aerozoli bo będzie ślisko

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony