dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    PYTUŚ
    Guest
    PYTUŚ

    Domyślnie

    Ja mam "kozę" i jestem zachwycony, dom dość duży i olejowe drogie, dziś oba systemy razem to bajka. Nie mam teraz czasu ale w poniedziałek coś Ci napiszę. Poczekaj,mam DOWRE 12KW.
    Pozdrawiam, żartobliwe wtręty jak najbardziej na miejscu lecz nie cierpię wulgaryzmów!!!

  2. #22
    i&w
    Guest
    i&w

    Domyślnie

    Kupiłam mamie do mieszkania 70mkw,Dovre 8KW.
    Goście siedza i gapią sie w plonące drewienka!

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klepka70

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam ja tez mam zamiar kupic piecy ale sie zastanawiam czy istnieje mozliwosc przerobienia piecyka tak aby mozna bylo przewodem rozprowadzc cieple powietrze do innego pomieszczenia

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    klepka70

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    no wlasnie jaki masz pomysl na rozrpowadzanie cieplego powietrza ja myslalem o rozprowadzeniu jakims przewodem

  5. #25

    Domyślnie

    a czy ktoś użytkował piecyki firmy Wamsler? Są teraz w castoramie. Podoba mi się ten http://www.hiperpromo.pl/promocja_ca...w-6531508.html
    Ostatnio edytowane przez macin21 ; 25-10-2012 o 17:36

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Mx3c

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    DDZ
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Ja również wybrałem piecyk ( koze ) wolnostojący do siebie do mieszkania .
    Plan jest taki żeby ogrzała-dogrzała salon 25m2 i kuchnie 10m2 , pozostałe pokoje dalej gazem będą grzane . Wybrałem Jotula 3F w piątek max sobota ma być zamontowana. Bardzo jestem ciekawy jak sprawi się podczas chłodniejszych dni. Jak odpalę dam znać jakie efekty i wrażenia ...

  7. #27

    Domyślnie

    Kupiliśmy właśnie Charnwood Cove 2. BAAARDZO fajny piecyk (każdy jednak chwali swoje). Spełnia swe zadanie (ogrzewa salon i po trosze dół domu). Palę brykietem Pini (ołówki). Piecyk wygląda bardzo ładnie, użytkuje się go rewelacyjnie. Jak dotąd (to dopiero początki) jesteśmy bardzo zadowoleni. Koza w odróżnieniu od kominka nie jest tak "zobowiązująca". Nie ma obudowy, nie jest jakby na stałe wkomponowana w dom. Rura dymowa nie jest schowana w ścianie, więc mamy z niej sporo ciepła. Polecam gorąco kozę w ogóle, a nasz Charnwood w szczególności Pozdrawiam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony