dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 28
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 546
  1. #461
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie



    Zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Nel

  2. #462

    Domyślnie

    nie wiem co ze zdjęciami sie stało
    wklejam nowe z małymi zmianami.Kanapa brązowa znalazła nowego właściciela.Do nas jednak za duża była.Teraz są dwie ubogie krewne jak na nie mówię.






    i wiatrołap



  3. #463

    Domyślnie

    Martu- nie widać fotek z poprzednich postów (poza ostatnim postem) czy można je gdzieś zobaczyć?
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #464
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Fajnie ze jestes bo dawno nic nie pisalas. No to chyba zadowolenie jestescie ze zmiany kanapy. Fakt te nie sa moze tak piekne jak brazowa madame ale wedlug mnie wygladaja lepiej w Waszym salonie

  5. #465

    Domyślnie

    A mi się dwie takie ubogie krewne marzą - z ich bratem - fotelem

    Może więc jestem nieobiektywna - ale ślicznie jest. No i przypomniałaś mi o rozwiązaniu ze szkłem na stole

  6. #466

    Domyślnie

    wadera ja tez lubię te biedaczki i brata

    szkło u nas się fajnie sprawdza.Tylko wiesz u dziadka wytrzymało 50 lat ,bez jednej ryski u nas po roku już w dwóch miejscach uszczerbione!!!!tak samo mam z miseczką.Mojemu dziecku wystarczyła minuta na odkruszenie miseczki 40 letniej

  7. #467
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    martu, przejrzałam Twoją galerię i się wzruszyłam
    Jak ten czas leci, pamiętam jak zaczynałaś
    Ja sama mieszkam już 1,5 roku. Nie mogę uwierzyć
    Pięknie, pięknie, pięknie. Wszystko dalej cudowne i powalające. Dom jak z marzeń
    Dobrze, że jesteś!

  8. #468

    Domyślnie

    hej.Dostaje od Was maile z prośba o odtworzenie zdjęc domu.Wklejam na raty,bo net nam szwankuje. Nie mamy nic nowego
    Na poczatek klatka schodowa

    Farba
    Tikurilla baza A
    ciemny szary to -k499
    jasny szary - g499
    schody dąb









  9. #469
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar MamaWojtka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    5
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Witam. Cieszę się że zdjęcia będą się pojawiały na nowo bo oprócz ostatniego postu nie widać ani jednego a liczyłam (nie ukrywam) na sporo onspiracji. Zaglądałam tu już jakiś czas temu ale wtedy byłam na etapie wykopu pod fundament. Teraz czas na zaplanowanie wnętrz a Twoje są bardzo w moim stylu. Ciekawa jestem w jakim kolorze masz drzwi wewnętrzne. Mnie ten temat ostatnio spędza sen z powiek gdyż bardzo podobają mi się białe listwy, natomiast białe drzwi już nie tak bardzo, ale jakoś nie wiem czy można białe listwy połączyć z niebiałymi drzwiami.... Jeśli nie masz białych drzwi bardzo proszę o fotkę. Tymczasem pozdrawiam i gratuluję pięknego domu.

  10. #470

    Domyślnie

    drzwi mamy białe.Mi sie tylko takie podobają ,więc nie miałam dylematu.Zdjęcia powrzucam jak mi limit netu odnowi sie 9 nie wiem,czemu reszta zniknęła

  11. #471
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar dagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa/Włocławek
    Posty
    418

    Domyślnie

    Zawitałam do Ciebie no dobrze że wrzycasz od poczatku zdjecia bo z chęcią poogladam a tez zadnych na początku postów nie widzę
    ja też nie wyobrażam sobie innych drzwi i listew przypodłogowych no cegła u Ciebie bardzo ładnie sie prezentuje i mam nadizeje ze u mni tez bedzie podobnie
    Daga
    Mój jest ten kawałek podłogi ...
    Moje szare klimaty

  12. #472
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar dagunia
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa/Włocławek
    Posty
    418

    Domyślnie

    Martu jak znajdziesz chwile czasu to pochwal się trochę swoja kuchnia ponownie PLS
    Daga
    Mój jest ten kawałek podłogi ...
    Moje szare klimaty

  13. #473

  14. #474

    Domyślnie

    łazienka teraz inaczej bym zrobiła,ale wiadomo mądry Polak po szkodzie.W tej wielkiej szafce pod umywalką schowana jest pralka i suszarka








  15. #475

    Domyślnie

    wejście z wiatrołapu.Na koncu widac salonik


    i z drugiej strony widok od strony dużego pokoju


    a tutaj jak stoi się w kuchni wejście do przedpokoju

  16. #476
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Martu, Twoja łazienka jest śliczna, prawdziwy salonik kąpielowy. Ukrycie pralki to majstersztyk! Ale ja i tak najbardziej podziwiam pomysł wmontowania tej drewnianej wnęki w meble kuchenne.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  17. #477

    Domyślnie

    jadalnia z perspektywy kuchni


    i z innych stron



    nie wykonczone wnęki.Witryna czeka na pomalowanie i zawisnie po środku


  18. #478

    Domyślnie

    komoda w dużym pokoju.Stała bidulka na strychu i jak ja znaleźliśmy pewnie po 50 latach przypominała sypiący się kawałek drewna



    widok od strony jadalni



    i od strony przedpokoju


    części kominkowej

  19. #479

    Domyślnie

    i tak zwane gnieciuchy ektorpy z ikea- zbliżenie .Uwielbiam je


    fotel przed kominkiem i pólka z ksiązkami

  20. #480

    Domyślnie

    oczywiście brakuje lampy nad stołem,kinkietów
    Nie jest zabudowana wnęka na i pod tv .W planach po prostu białe mało rzucające się w oczy szafki.

Strona 24 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony