dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 35
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 696

Temat: Pod 13ką

  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie Pod 13ką

    Na początku chciałabym podziękować pewnej przesympatycznej babeczce,bez której pewnie nie byłoby tego wątku.
    Yokasta dziękuję :*

    Od prawie trzech lat wraz z rodzinką mieszkam na Zielonej Wyspie.Dom,który obecnie wynajmujemy jest drugim domem w którym mieszkamy i ma pechowy nr 13.Pewnie wiele z Was powie,że dla nich 13ka jest szczęśliwą cyfrą...ja tego powiedzieć nie mogę Mieszkamy tutaj od lipca,i od lipca przechodziliśmy kolejno,cieknący dach i rynnę,zepsuty piec (oczywiście zepsuł się w środku zimy) i cieknące rury które skutecznie zalały pół sufitu w kuchni...
    Na razie tfu,tfu to na tyle

    Jako,że muszę przyjąć dom taki jaki jest,z takimi meblami,wykładzinami,kafelkami itd staram się go po swojemu upiększać.Odkąd pamiętam zawsze coś przestawiałam,zmieniałam,dekorowałam i aranżowałam.Lubię otaczać się ładnymi przedmiotami,zwłaszcza takimi upolowanymi na pchlim targu(to moje ulubione miejsce na zakupy,no i jeszcze TkMaxx .
    Staram się Nam stworzyć przytulny dom,taki do którego chce się wracać,gdzie każdy domownik czuje się dobrze.
    Co prawda mój mężczyzna narzeka czasami na za dużą ilość poduszek,pierdółek itp ale co ona ma do gadania?!

    Zapraszam zatem pod 13kę a na początek witam Was wiosennymi drzewnymi kwiatami.Zabijcie mnie,ale nie wiem co to za drzewo :/

    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6997.JPG
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	52216  
    Ostatnio edytowane przez Paula_71 ; 12-04-2011 o 19:57

  2. #2
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Nie kochana,to nie magnolia,tą to jeszcze rozpoznaję
    Zrobiłam tak jak poradziłaś,ale zdjęcie nadal jest małe :/

    13ka lubi płatać figle,ale tak jak piszesz,trzeba czerpać pełnymi garściami i się nie dać!

  3. #3

    Domyślnie

    Witam kolejną wyspiarkę na FM.
    Co do zdjęć... Widzę, że używasz Picasa. Musisz sobie otworzyć w nim zdjęcie, które chcesz umieścić na FM, skopiować adres obrazka (prawy przycisk myszy kliknięcie na obrazku i wchodzisz we właściwości obrazka, adres url), a resztę tak jak pisała Yokasta. Ważne żeby każdy obrazek miał końcówkę JPG. Mam nadzieję, że pomogłam

    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    i ja sie witam
    od razu prosze o wiecej zdjęc bo b. ciekawie sie zapowiada

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Dziewczyny jesteście skarbnicą wiedzy forum muratora Dziękuję,już będę wiedziała co robić.
    W ramach podziękowań migawki z sypialni.
    Zapraszam.

    Jednak nie wiem hahahaha






    Już powinno być ok
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 12-04-2011 o 21:01 Powód: scalam posty

  6. #6

    Domyślnie

    Pięknie tu Pozwól, że się rozgoszczę
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Warmia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    296

    Domyślnie

    Ja też się witam. Czy to nie będzie przypadkiem jakieś drzewko owocowe wiśnia, albo jabłonka np.?

  8. #8

    Domyślnie

    ożesz! ale cudne pastelowe sielskie klimaty
    no i zdjęcia ładne...
    witaj
    Ostatnio edytowane przez monah ; 12-04-2011 o 21:37
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #9

    Domyślnie

    Paula witaj my też mieszkamy pod 13 obecnie

    ale że ta sypialnia to Wasza???
    ja tak nie mam, buuuuuuuuuu

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Paula, piękna, delikatna sypialnia, reszta wnętrz pewnie też będzie zachwycać.
    A kwitnące gałązki w wazonie, to najpewniej Migdałek Trójklapowy
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  11. #11

    Domyślnie

    no jak Tola nie zgadła, to ja nie wiem kto stawiam na Tolę! (nie mylić z Tolkiem Bananem )
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Zapowiada się super!
    Sypialnia robi ogromne wrażenie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  13. #13
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Warmia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    296

    Domyślnie

    O żesz kurka rurka, to ja chyba nie doczytałam, że to wasza sypialnia. Piękna

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Famelia,cieszę się,że Ci się podoba

    Warmia,witaj,też myślałam,że to jest jakaś odmiana wiśni,ale nie jestem pewna.Wiem,że te drzewa nie mają owoców.

    Yokasta,dziękuję dodatki to zbieranina,tak jak pisałam,z rożnych miejsc.
    Musisz wołać siostrę eksperta,bo teraz to będzie mnie gryzło co to za drzewko...

    Monah,witaj u mnie,przyznam Ci się,że Twój wątek śledzę od bardzo dawna i teraz w końcu będę miała okazję wtrącić swoje komentarze Mam nadzieję,że moje klimaty Ci podpasują.

    Pozdrawiam Was dziewczyny i wrzucam jeszcze jakieś fotki.





    Mój ostatni wymarzony nabytek z TkMaxx-a szara narzuta z falbankami,kupiona po bardzo okazyjnej cenie co cieszy jeszcze bardziej




  15. #15
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar kasia_sw
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    841

    Domyślnie

    Paula_71 piękna sypialnia Czy Ty przypadkiem nie masz swojego bloga ?? Mam nieodparte wrażenie, że już kiedyś byłam w Twojej sypialni....hahaha dziwnie to zabrzmiało ale jestem wzrokowcem i już widziałam te cuda

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paula_71 Zobacz post
    Monah,witaj u mnie,przyznam Ci się,że Twój wątek śledzę od bardzo dawna i teraz w końcu będę miała okazję wtrącić swoje komentarze Mam nadzieję,że moje klimaty Ci podpasują.
    a to bardzo mi miło i zapraszam
    klimaty podziwiam, u mnie tak sielsko być nie może, bo ja taka sielska nie jestem ale u innych szczerze podziwiam!
    a narzuta - oh! bomba! grey ruflles - no uwielbiam takie zestawienie! aż się obśliniłam!
    zazdroszczę Wam tego TKMaxxa, u nas wnętrzarsko w TKMaxx biedniutko niestety a Wy takie skarby tam znajdujecie....
    pozdrawiam
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  17. #17
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Pisałam odpowiedz i jak już wysłałam to widzę,że kolejne osoby pojawiły się w moim wątku.
    Witam serdecznie :
    Ida2,może ta 13ka w końcu przestanie być taka pechowa?

    Tola,dziękuję za komentarz,stawiam na tego Migdałka Trójklapowego,z chęcią obejrzę Twój ogród i nacieszę oczy,bo o moim wolę nic nie pisać!!!

    Pysiaczek,bardzo mi miło,że tak uważasz.

    Warmia,tak to nasza sypialnia,ale uwierz mi nie jest taka piękna,wiele bym w niej zmieniła.

    Kasiu,witaj u mnie.Masz rację pozdrawiam Cię cieplutko.
    Monah,ja wiem,że Ty kobitko to sielska nie jesteś hahaha zresztą ja też nie jestem,ale to już temat na inny raz.Tak czy siak podoba mi się u Ciebie,no i córki ubieramy w tym samym sklepie

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Tolu, tylko te w wazoniku mają płatków kilkakrotnie mniej, ale może być faktycznie
    Yokasta, migdałek też ma swoje odmiany, niektóre kwiaty są bardzo pełne, inne mniej,
    różnią się też odcieniem różu.
    Podobnie kwitnie wiśnia piłkowana, ale ona zakwita później, w maju.

    Paula, przepraszam, że tu takie piękne wnętrza, a ja o badylach.
    Już się przymykam
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Tolu,pisz o roślinach ile chcesz,może się w końcu dokształcę Wiesz,ze to może być wiśnia Piłkowana.Ja mieszkam w Irlandii tutaj wiosna przychodzi wcześniej.Poszperam w internecie coś o tej wiśni i dam znać czy to to

  20. #20
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Paula_71
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Wrocław,Clane
    Posty
    304

    Domyślnie

    Dziewczyny już wiem,to wiśnia piłkowana
    No,mam nadzieję,że zapamiętam tą nazwę,kiedyś,jak już będę miała swój dom...to z chęcią posadzę sobie takie drzewo w ogrodzie,uwierzcie mi pięknie kwitnie.
    Na moim avatarku też jest to drzewko ze mną w roli głównej

    Dobrej nocy Wam życzę.
    Ostatnio edytowane przez Paula_71 ; 13-04-2011 o 08:46

Strona 1 z 35

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony