dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 28
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 546
  1. #241

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu
    ponownie zamontowana barierka i mamy zagwozdkę.Pan stolarz przyniósł takie "czapeczki" na belki i nie do końca nam się to widzi....Zostawić z nimi,czy po prostu bez?



    na górze z czapeczka,na dole dla porównania pusto




    kordzina specjalnie dla Ciebie okno dachowe
    Nooooooooooooo to teraz się umówmy, ze jak będziemy je myć nestępnym razem to sobie fotkę strzelimy, wstawimy u nas w galeriach i ....kto pierwszy ten lepszy taki konkursik... ...a i oczywiście osoba która pierwsza opatentuje możliwość umycia naszego okienka jest zobowiązana podzielić się tą wiedzą i ułatwić tej drugiej pracę...
    myślę że uczciwa propozycja...????

  2. #242
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    My mamy prawie taką samą barierkę i układ schodów - my wybralismy czapeczki - tylko całkiem płaskie

  3. #243
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    magdziak19

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    228
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Martu, cudny domek!

    Wszystko mi się podoba: schody, coć normalnie jestem ich przeciwniczką, kuchnia, holl, łazienka, no wszystko!!


    Nie wiem dlaczego nie chcą mi się do końca otwierać strony Twojego dziennika

    Czy mogłabym prosić o zdjęcie drzwi wejściowych? Jestem na etapie wyboru, a na fotce widziałam fragment, bardzo w moim guście

    A, nie wiem czy juz pisałaś, ale jakie to płytki masz w łazience?? Rewelacyjne!!!!!!

    Pozdrawiam serdecznie!!

  4. #244

    Domyślnie

    magdziak19 przeszukałam zdjęcia i nie mam na nich zewnętrznych drzwi.Drzwi to firma Gerda.GWX20 kolor złoty d ab,bo taki kolor mamy okien na zewnątrz wybranych przez developera.


    wczoraj przykleiliśmy (pierwszy raz w życiu ) tapetę do pokoju młodego.Trochę powoduje oczopląs wrrrrr.Mam nadzieje jednak,że to wrażenie zniknie po wstawieniu mebli





  5. #245
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu
    Nie palimy jeszcze dużo w kominku ,ponieważ przeprowadzka dopiero za 2 tygodnie.U nas wkład jest trochę głębiej w obudowie.Do tego wkład podnosi się do góry (na bok tez można) i może dzięki temu nie będzie dym buchał po ścianach.Nie planujemy kamienia na zewnątrz obklejać,ani niczego innego.Ja nie lubię kamienia ,a i tak musiałam się pogodzić z kamienną półką.U nas kominek ma być biały ...najwyżej raz na rok będzie malowanie,a ewentualne okopcenie to ślady używaniaMnie rozśmiesza jak ktoś buduje kominek i rozpala raz w roku.
    mam podobne zdanie odnośnie kamienia, myśleliśmy nawet o parapeciku z blachy, ale w końcu dałam się przekonać na kamień do dołu, nasza szyba też otwiera się gilotynowo, ściana nad kominkiem będzie jasnokremowa, chyba muszę sie więc przyzwyczaić do myśli malowania po sezonie grzewczym
    pozdr

    ps superancka ta pasiasta tapeta

  6. #246

    Domyślnie

    Martu mam nadziję ze się nie pogniewasz
    AKCJA ŚWIĄTECZNA...wklejam link:
    kochani zbieramy fanty, oddajemy, sprzedajmemy ,pieniążki idą na cel: no włąsnie Zelijka wymyśliła ze będzie to dla Franka Walecznego ( o Franku w wątku SOS) a to link do sprawy:
    http://forum.muratordom.pl/post3788735.htm#3788735

  7. #247

    Domyślnie

    witaj Martu,

    piekny masz dom, zaglądam, podziwiam, kibicuje.
    salon z cegłą - miodzio, łazienka - dwa miodzia....

    i starocie - moje ulubione...

    czekam na efekty końcowe.

    zakotwicze u ciebie na dłuzej.

  8. #248

    Domyślnie

    witaj Lutajka ja u Ciebie tez czekam na postępydziękuję za miłe słowa.
    Stan na dzisiaj.Pan stolarz z ekipą kończą kuchnię.Robota polegająca na montowaniu ościeżnic + drzwi + listw przypodłogowych również idzie pełną parą.
    To niesamowita różnica ile dają drzwi!!!!!jest wrażenie,że dom już gotowy do zamieszkania.
    Pan małżonek (jeżeli nie powali go grypa) jutro pomaluje do końca pokój najmłodszego.Trzeba tez przemalować sosnowe łóżko na biały kolor.

  9. #249

    Domyślnie

    tapetka czadowa jest
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  10. #250

    Domyślnie

    Cytat Napisał monah
    tapetka czadowa jest

    dzisiaj po zamontowaniu listw przypodłogowych i spojrzeniu na wytapetowaną ścianę w szerszym ujęciu przyznaję,że wygląda fantastycznie.Pokój najmłodszego jest gotowy w zasadzie.Jutro malowanie ,ściera do reki i można mieszkać

  11. #251
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Martu co to są za listwy przypodłogowe?
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  12. #252

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Martu co to są za listwy przypodłogowe?
    białe listwy z mdf robione przez stolarza.

  13. #253
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Ładnie je wyoblił. Lakierowane na połysk są?
    Pryz tej tapecie super wygladają!
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #254

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    Ładnie je wyoblił. Lakierowane na połysk są?
    Pryz tej tapecie super wygladają!
    nie ,nie są na połysk.Raczej jak reszta mieszkania (szafy,kuchnia,drzwi).Faktycznie na zdjęciu wyszło błyszcząco.

  15. #255

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu
    Cytat Napisał Duluni
    Nieśmiało przyłączam się do prośby o informacje na temat drzwi - mam w planach białe drzwi, ale ich wybór jest znacznie ograniczony. Bardzo proszę o wiadomość na priv.
    to ja może ogólnie napiszę
    Koszt drzwi to ponad 2 tysiące z montażem,bez klamek.Jeżeli nad ktoś będzie zainteresowany proszę o wysyłanie wiadomości prywatnej.
    Duluni i pan Mirek ma zakład pod Warszawą.Nie wiem,czy zrobi w Szczecinie.
    Pewnie na antypody Polski sie nie wybierze - ale warto mieć porównanie i próbować zmusić tutejszych stolarzy do pracy. Jeszcze jedno pytanie czy Wasza piękna podłoga dębowa ma jakąś nazwę (tzn. czy jest to dąb "dębowy"
    czy może jakiś rustic, natural, white... ? ) Pytam bo ma piękny ciepły kolor ...

  16. #256

    Domyślnie

    odwiedzam Cię od momentu, w którym dostałaś kopniaka i założyłaś swoją galerię
    coraz piękniej u Ciebie czekam na wielkie wejście mebli, bo osobiście nie lubię "staroci" dlatego jestem tak ciekawa efektu końcowego.
    Pozdrawiam

  17. #257

    Domyślnie

    ja wiem ,że powinnam wstawiać zdjęcia jak juz będzie wszystko na błysk wykończone,ale ja prędka jestem,co w sercu to na języku
    Bateria skromnie mówiąc jest przepiękna.W naszej prostej kuchni wygląda jak brylancik





  18. #258

    Domyślnie

    super!
    ja też będę wymieniać baterię, bo mam prowizorkę na razie... takie mi się podobają bardzo.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  19. #259

    Domyślnie

    i jeszcze ustrojstwo zwane magic cornerem.Na początku lekko sie zmarszczyłam,bo widziałam zupełnie inne u koleżanek,ale dzisiaj uznałam ,że jednak zostaje ten.Mam łatwiejszy bezpośredni dostęp do koszyków.Są o 5 cm mniejsze,niż te najczęściej spotykane.Tylko,że inne kosze trzeba wysuwać,dosuwać,a tutaj płynnie wszystko się ciągnie przy otwieraniu szafki.



  20. #260

Strona 13 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony