dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 28
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 546
  1. #261

    Domyślnie

    pięknie i cudny też zlew

  2. #262
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Fajne drzwi
    bateria też niczego sobie!
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  3. #263

    Domyślnie

    A ja z zapytaniem o to za bateria w kuchni- jest piękna, drugie pytanie zlew jest nakładany czy wpuszczany na równi z blatem
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #264

    Domyślnie

    Cytat Napisał acca5
    A ja z zapytaniem o to za bateria w kuchni- jest piękna, drugie pytanie zlew jest nakładany czy wpuszczany na równi z blatem
    bateria firmy alveus Arc50-PS


    zlew jest nałożony na blat.Przy blatach drewnianych nie zalecają wpuszczanych zlewów,bo większe ryzyko namakania krawędzi.

  5. #265

    Domyślnie

    Martu.Pięknie u Ciebie.Drzwi pierwsza liga!A ja mam pytanie odnośnie schodów-jakie wymiary ma balustrada i pionowe słupki \tralki\tzn.grubość. Podobają nam się takie schody i byłabym wdzięczna za odpowiedż.Pozdrawim.Jolanta.
    Życie zaczyna sie po czterdziestce...

  6. #266

    Domyślnie

    ojej...ale mi się tu podoba też...
    normalnie wciągam się coraz głębiej w to forum...

    pozdrawiam m.

  7. #267

    Domyślnie

    Witam,
    pierwszy raz tu goszczę i muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem.
    Mieszkanie prezentuje się pięknie.
    Czy możesz mi zdradzić co masz na podłodze w łazience? Jak już pisałaś, to przepraszam ale nie miałam czasu wczytać się we wszystkie wiadomości.

  8. #268

    Domyślnie

    Czy pomalowaliście już sosnowe łóżko? Ja też od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem pomalowania łóżka syna, więc chętnie podejrzę efekty.
    Wasz stolarz nieźle się spisał .

  9. #269

    Domyślnie

    Piękny ten Wasz domek !

  10. #270

    Domyślnie

    Witam , Marto mam pytanie o okap i zlewozmywak , mianowicie chodzi mi o nazwę , bo bardzo mi sie podoba i chciałabym skopiowac w domku córci , który właśnie kończymy

  11. #271
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Bardzo mi się u Ciebie podoba! Kuchnia świetna (blat dębowy?), prosta i elegancka, tak jak cały dom. Łazienka też bardzo mi się podoba. Wnętrza z pomysłem - tego najbardziej gratuluję!

  12. #272

    Domyślnie

    witam serdecznie nowo przybyłych i dziękuje za tak mile słowa

    jolanta k jutro jak będę w domu to zmierzę grubość tralek

    mo uważaj z tym wciąganiem...z biegiem czasu zamienia się to w bezsenność

    BetaGreta nie pamiętam,co to za płytki.Zależało mi na w miarę matowych i jasnych płytkach.One są koloru mleko z odrobina kawy.Być może jutro znajdę fakturę

    mikiletto łóżeczko jeszcze nie jest przemalowane.Pewnie stanie to się we wtorek,żeby do weekendu miało czas wyschnąć i wywietrzeć.Namawiam usilnie męża jeszcze na pomalowanie drewnianego parapetu u Młodego na biało.I powiem nie do końca skromnie,że pokój po dwukrotnym malowaniu wygląda obłędnie.Po pierwszym malowaniu jęczałam mężowi,że zmieniamy kolory,bo jest smutno i buro.Małżonek powiedział poczekaj na drugie malowanie i miał racje.

    aga25 miło jak się słyszy takie słowa po roku przyspieszonego procesu siwienia z powodu planowania i realizowania własnego kąta

    gosia4444 okap to firma Gorenje seria Ora Ito white.
    zlewozmywak to firma Blanco model Metra 6s

    mazo blat dębowy.Większość osób ostrzega mnie,że drewniane blaty sa bardzo trudne w utrzymaniu i będę żałowała.Stwierdziliśmy jednak z mężem,że to zawsze było nasze marzenie i najwyżej razem popłaczemy.Za kamieniem nie przepadamy,a z laminatem nie mamy dobrych doświadczeń.

  13. #273
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ja też mam w tej chwili blat drewniany, może nawet dębowy. Jest trochę więcej zachodu, ale drewno to drewno, trzeba tylko uważać, żeby nie pociąć go nożem, ten mój odziedziczony jest niestety pocięty i trochę poprzypalany, nie wiem od czego - gorącego garnka? W nowej kuchni też będę miała drewniany blat (chociaż niektórzy uważają, że do lakierowanej kuchni to be), ale nie wiem jaki, dębowy wydawał mi się bardzo ciemny, ale to może zależy od oleju?

  14. #274

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu

    BetaGreta nie pamiętam,co to za płytki.Zależało mi na w miarę matowych i jasnych płytkach.One są koloru mleko z odrobina kawy.Być może jutro znajdę fakturę
    W szoku jestem, że to są płytki. Myślałam, że masz podłogę betonową. Musisz mieć idealnie dobraną fugę bo na zdjęciu nie widać łączeń.

  15. #275

    Domyślnie

    mikiletto łóżeczko jeszcze nie jest przemalowane.Pewnie stanie to się we wtorek,żeby do weekendu miało czas wyschnąć i wywietrzeć.Namawiam usilnie męża jeszcze na pomalowanie drewnianego parapetu u Młodego na biało.I powiem nie do końca skromnie,że pokój po dwukrotnym malowaniu wygląda obłędnie.Po pierwszym malowaniu jęczałam mężowi,że zmieniamy kolory,bo jest smutno i buro.Małżonek powiedział poczekaj na drugie malowanie i miał racje.

    Podejrzewam, że twoje dziecko będzie miało przepiękny pokój.
    Rozumiem, że niedługo będą zdjęcia .

  16. #276

    Domyślnie

    Cytat Napisał BetaGreta
    Cytat Napisał martu

    BetaGreta nie pamiętam,co to za płytki.Zależało mi na w miarę matowych i jasnych płytkach.One są koloru mleko z odrobina kawy.Być może jutro znajdę fakturę
    W szoku jestem, że to są płytki. Myślałam, że masz podłogę betonową. Musisz mieć idealnie dobraną fugę bo na zdjęciu nie widać łączeń.
    widać ,widaćBardzo podobają mi sie betonowe podłogi,ale czytałam,że jest kłopot z ekipa potrafiąca robić takie wylewki,tym bardziej i na małej powierzchni.
    Cytat Napisał mazo
    W nowej kuchni też będę miała drewniany blat (chociaż niektórzy uważają, że do lakierowanej kuchni to be),
    Mazo no ja jestem ten typ,co mdf lakierowany+ drewniany blat to nie moja bajka ,ale każdemu co innego w duszy gra.Tutaj masz pitu pitu o drewnie w kuchni
    http://targiwnetrz.gazeta.pl/targi/1...+w+kuchni.html


    Cytat Napisał mikiletto
    Podejrzewam, że twoje dziecko będzie miało przepiękny pokój.
    Rozumiem, że niedługo będą zdjęcia .
    mikiletto to sie dopiero okaże

  17. #277
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Mazo no ja jestem ten typ,co mdf lakierowany+ drewniany blat to nie moja bajka ,ale każdemu co innego w duszy gra.Tutaj masz pitu pitu o drewnie w kuchni
    http://targiwnetrz.gazeta.pl/targi/1...+w+kuchni.html


    Dzięki! parę ładnych inspiracji. Wiadomo - o gustach itd.... Ja po prostu niczego innego nie widzę do tej kuchni, nie chcę, żeby było tylko szaro-biało-grafitowo, drewno ma ocieplać wnętrze. Mam pewne wątpliwości, ale widziałam kilka takich zestawów i nie było źle.

  18. #278

    Domyślnie

    pokażę Wam drodzy goście kinkiety jakich potrzebuję (sztuk 3).Dwa do łazienki białej ,jeden do pokoju starszego syna.Niestety cenowo nie są na wyciągnięcie mojej ręki (około 70 euro jedna,bez przesyłki).Gdyby ktoś zobaczył coś bardzo podobnego proszę o kontaktDziwne,że taki kłopot z wyborem w Polsce (same kinkietowe koszmarki w sklepach).Niby prościutka forma,a w sklepach królują wygibasy.
    Nordal się nazywają.

    ewentualnie takie (te bardziej do łazienki białej)

    Ucieszyłam się widząc nową serię lamp w ikea barometer,ale radość minęła jak odkryłam,że kinkietów nie mają.
    Lampe na biurko kupimy do pokoju syna

    idealnie będzie pasowała do wcześniejszego zakupu

  19. #279

    Domyślnie

    Martu,
    piękne te kinkiety - też by nam pasowały
    dam znać jeśli znajdę coś podobnego.

  20. #280

Strona 14 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony