dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 28
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 546
  1. #401
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu! ja chcę Cie nadal z kuchnia pomęczyć doszły mnie słuchy, że seria ora ito white wcale nie jest taka calkiem biała u Ciebie wygląda ekstra, jak Sądzisz coś z tą biela jest na rzeczy? Cy Twoje fronty kuchenne są śnieżnobiałe i błyszczące? ja oszaleję z ta kuchnią, musze jak najszybciej wszystko pozamawiać i przestać o tym mysleć

  2. #402

    Domyślnie

    aneta faktycznie nie jest to śnieżna biel.Wydaje mi się,że ze szkłem to cięzko uzyskać śniegJa mam fronty matowe.U mnie ślicznie wygląda
    Za to od kilku dni po nocach śni mi się nasza kanapa.Boże po co my ją kupilismynie pasuje zupełnie.Tyle,że tyle kosztowała,że jeszcze z 10 lat musi z nami pomieszkać.
    Ostatnio edytowane przez martu ; 28-11-2010 o 17:46

  3. #403
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu Ty to masz piekną kuchnię moją wymarzoną
    Ta kanapa jest piękna, tym bardziej mi przykro to słyszeć nie pasuje Ci stylistycznie czy jest za duża? próbowałaś ją jakoś sprzedać? może allegro?

  4. #404

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu
    Cytat Napisał aneta s
    No to się melduję
    Gablotka też mi wpadła w oko ja baardzo lubię takie cacuszka
    Martu Ty te lampy to do tej białej, cegiełkowej łazienki Masz upatrzone?
    tak myślałam,ale serio finansowo to leżymy i kwiczymy,więc popatrze sobie w necie i tyle dobrego
    dla nie będących w temacie to te lampy

    witam Martu,i ja zajrzalam dzis pierwszy raz do ciebie- pieeeknie,naprawde pieknie

    piekne te lampki

    za nazwa polazlam i na tej stronie umarlam! http://www.nordal.eu/side7428.html

  5. #405
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Asika ja na tej stronie juz kilka razy umierałam

  6. #406

    Domyślnie

    Aneta,ja juz mam plan nawet

    trzeba kogos wyslac do sklepu by nam kupil cos i przywiozl

  7. #407

    Domyślnie

    I ja się do zakupów podpinam i się tak zastanawiam nad opcją Berlin lub Rostock
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  8. #408

    Domyślnie

    ...a ja mam brata w Danii
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  9. #409
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    a ja do Danii mam całkiem niedaleko tylko forsy na ekstra wydatki jakos nie widać u nas w Oslo też są fajniusie sklepy, ja to się obkupiłam juz niezle i wciąż mi mało ale piszę się na zbiorowe szaleństwo a co

  10. #410

    Domyślnie

    o jak sie rozgadały kwoki

    u nas drobne zmiany.
    W sypialni zadomowiły sie szafeczki nocne białe hemnes do kompletu z ikea.Prezent od wujka i cioci.
    Przed chwilą natomiast zamówiłam mały obrazek malowany na płótnie (24 cm/30 cm jeszcze nie wiem gdzie powieszę) w prezencie na nowe mieszkanie od babci.

  11. #411

    Domyślnie

    dalsza częśc kuchni




    świąteczny parapet kuchenny

    i drzwi wejściowe

    wiatrołap

  12. #412

    Domyślnie

    Martu!!!!!! o matko o matko umieram! W tej pieknej kuchni masz nawet bialego Samsunga? Patrz,moj ci on- moj!!

    Ok,to co wysylamy kogos w tej Danii by sklepu poszukal i moze cos bedzie w niesamowicieprzekonujacejcenie? Bo ja jedynie moge w niesamowicieprzekonujacej cenie - remonty starych kamienic to kosztowna sprawa.

    Mah,ja tez bede miala biala kuchnie,ale bez agd jak w Twojej sie nie liczy,dlatego ide zalamana szukac sobie bialego tostera!

    Aaaa ze jeszcze nie wspomnialam,ta lampa w kuchni wyglada przeslicznie!

  13. #413

    Domyślnie

    O matko To jest przepiękne Mówię wprawdzie o całokształcie, ale kuchnia po prostu obezwładnia
    Pozdrawiam,
    Agnieszka
    Nasz Dziennik
    Nasza Galeria

  14. #414

    Domyślnie

    jeszcze jadalnia



    Ostatnio edytowane przez martu ; 06-04-2010 o 20:30

  15. #415

    Domyślnie

    częśc kominkowa.Oczywiście,bez oświetlenia i donice do wymiany,ale jeszcze nie wiem na jakie.czekam na inspiracje,bo kwiaty uwielbiam i nie pozbęde się


    i klatka schodowa ..tez bez kinkietów.Tutaj łyknęłabym te nordale ech

  16. #416

    Domyślnie

    Niesamowity klimat stworzyłaś.
    Bardzo mi się podoba.
    Kuchnia, ideał.

  17. #417

    Domyślnie

    Martu piknie Jak patrzę na blat w Twojej kuchni, to coraz bardziej przekonuję się do drewnianego zamiast granitu u siebie, a białego Samsunga w kuchni mamy wspólnego, z tą różnicą, że mój jeszcze czeka na przeprowadzkę Szara klatka schodowa miodzio
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  18. #418

    Domyślnie

    Witam! Bardzo piękne wnętrze! Najbardziej urzekła mnie kuchnia i podłoga w salonie, ale cała reszta też świetnie zgrana. Po prostu przepięknie

  19. #419
    quiteSane
    Guest
    quiteSane

    Domyślnie

    cześć, mój pierwszy post na tym forum ever.
    dołączam się do zachwytów i nad Twoim gniazdkiem i nad Nordalami
    właśnie przetrzepałam Allegro i znalazłam takie dwie opcje [bo też mi coś nordalopodobnego potrzebne do pełni szczęścia]
    http://allegro.pl/item989850474_lamp...kiet_bell.html
    i coś co mi akurat pasuje, ale Tobie chyba mniej... http://allegro.pl/item992684092_tylk...x40w_pers.html
    szkoda, że Nordale nie są w zasięgu moich chciwych łapek <sigh>
    mam nadzieję, że pomogłam, i że nie dostanę bana za linki sprzedażne w pierwszym poście... ;D

  20. #420

    Domyślnie

    Ślicznie Martu u was, daj no zdjęcia kanapy, bo ją pokazujesz gdzieś w rogu zdjęcia tylko. Ja chyba zgapię kalendarz w kuchni, coś mi na mój parapet potrzebne, dwa lata parapetu w kuchni nie miałam

    Tylko zmień żarówkę w lampie w kuchni, przezroczysty halogen będzie super.

    quiteSane, fajne te lampy, pierwsza zwłaszcza, u mnie nordale juz zamieszkały, choć się między dwoma zdecydować nie mogłam i rok leżały w łazience na szczęście te niechciane już dom znalazły

    Martu, jaką farbę masz na klatce schodowej? Ja nie mogę namierzyć fajnych farb w Niemczech, ani pary, ani benjamina moore tu nie ma... chyba z Polski przywiozę
    Moja masakra za 40 tysięcy złotych wykonana przez Omniwood z Koszalina
    Zajrzyj do mojego wątku, a pokochasz swego parkieciarza
    http://forum.muratordom.pl/post3760011.htm#3760011

Strona 21 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony