dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 28
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 546
  1. #421

    Domyślnie

    Bardzo bardzo bardzo ładnie! Masz gust dziewczyno!
    Jak się postarasz, to będziesz miał.

  2. #422

    Domyślnie

    no w koncu doczekalam sie foty z obrazem Baumgartner na scianie zazdraszczam bardzo !!!!
    wszędzie dobrze i na wsi wcale nie tak źle
    >> nasz dziennik, komentarz i zobaczymy co jeszcze
    >> foty

  3. #423
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Witam Martu,
    Z rana zawitałam do Twojej galerii i aż wstyd się przyznać przesiedziałam w pracy cały dzień oglądając i czytając od dechy do dechy. Uroczo u Ciebie!!! Troszkę mi się zachorowało na taką lampę jak u Ciebie w kuchni - jest taka klimatyczna. Nie wiem gdzie bym ją powiesiła, ale miejsce by się znalazło Mam nadzieję, że uda mi sie znaleźć coś podobnego. Widzę, że kontakty pozostały jednak tradycyjne białe. Ja u siebie zainwestowałam właśnie w te, pokazane w Twojej galerii
    Cytat Napisał anja-bo Zobacz post
    A propos włączników: prezentuję swoję (pewnie już gdzieś je pokazywałam :
    Było z nimi nieco zachodu, bo faktycznie nie ma ramek i żeby zamontować jeden obok drugiego trzeba było porozsuwać puszki. Ale efekt dość ciekawy.
    Podziwiam Twoją kuchnię - w niedalekiej przyszłości też będę montować drewniany blat. I tutaj moje pytanie. Nie wiem jak to wygląda u Ciebie, ale np. ikea oferuje blaty standardowych długości, np. 126cm i 246cm. Jeśli ciąg jest dłuższy to z racji rzeczy jakoś te blaty muszą się łączyć. Czy masz gdzieś takie łączenia na długości? Jak to wygląda?
    Mam jeszcze taką prośbę jeśli chodzi o szafkę w łazience, która miała pomieścić pralkę i suszarkę. Czy możesz zamieścić zdjęcia szafki? Myślę nad takim rozwiązaniem, bo pralka jest dla mnie przedmiotem niezbędnym jednak nad wymiar nieestetycznym. Ciekawa jestem jak to wygląda. Czy podczas wirowania pralka nie obija się o szafkę?
    Bardzo przepraszam za zarzucenie pytaniami...
    Pozdrawiam, dodaję do ulubionych i czekam na nowości.
    P.S: Obraz Baumgartner cuuuudowny!
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  4. #424

    Domyślnie

    BetaGreta ...Inka14....mikiletto dziękuję za miłe słowa

    kicikici no nasz samsung przeszedł już nawet spotkanie ze śrubokrętem.Młodszy próbował rysować po ekranie. ta listewka plastikowa czerwona na dole jakaś kiepska,bo się łuszczy.Klatka schodowa przyjemna tylko kinkiety muszę kupić ,białe jakieś chcę.A dokładnie te same kolory pociągnę w naszej sypialni jak kupimy białe łóżko.Na tym mocnym szarym ładnie sie wybije bała tapicerka i białe szafeczki nocne hemnes.

    guiteSane matko trudniejszego nicka nie miałaś Fajne te kinkiety ala nordal.Tylko dosyć długie ramię maja jak na mój gust.Ciężko chyba doświetlić lustro.Może sie mylę.

    Józefina tak wiadomo,że żarówka do wymiany .Tylko jak jedziemy od wielkiego dzwonu do sklepu to zapominamyZ kanapa nie mam zdjęć.Farby to tikkurila.

    malgosza moja siostra jak przyjeżdża mówi "cześć piękna"....do obrazu!!!!!!!
    ane3ka1 witaj wiesz kontakty wygrały z proza życia i cenąBlat robił mi stolarz i łączenia są tylko w rogach ,czyli dwa miejsca.Jakoś sklejone i zakitowane...chyba....Co do szafki kuchennej.Nam sie nie obija nic..jest jedno ,ale blat jest wysoko na 90 cm i głęboko .Nie jest super wygodne.Drugi raz podejmując decyzję ,co do urządzania łazienki wstawiłabym pralkę i suszarke do kotłowni.No cóż

    zdjęcia wrzucam zrobione na szybko na użytek innego forum,żeby lustro pokazać.Tafla oczywiście do wymiany ,bo ma już na swoim koncie parę dziesiątek życia.


    i stojące obok krzesło

  5. #425
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu Zobacz post
    ane3ka1 witaj wiesz kontakty wygrały z proza życia i cenąBlat robił mi stolarz i łączenia są tylko w rogach ,czyli dwa miejsca.Jakoś sklejone i zakitowane...chyba....Co do szafki kuchennej.Nam sie nie obija nic..jest jedno ,ale blat jest wysoko na 90 cm i głęboko .Nie jest super wygodne.Drugi raz podejmując decyzję ,co do urządzania łazienki wstawiłabym pralkę i suszarke do kotłowni.No cóż
    Ja bardzo chętnie dałabym pralkę do kotłowni, bo dla mnie pralka jest mało estetyczna. Problem polega na tym, że piec w kotłowni jest na węgiel, więc o praniu nie ma mowy. Mam też wyciągnięty odpływ i wodę w garażu, ale tuż przy kotłowni, więc też najczyściej nie jest. Zabudowa to chyba najlepsze rozwiązanie.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  6. #426
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    muchomor44

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Już wiem, jak nazwać to, co podoba mi się w Twoim domu. Potęga prostoty. I proszę nie mylić z prostactwem Pozdro.

  7. #427
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Witanko
    Martu wielką przyjemnością tu zajrzałam ślicznie u Ciebie
    Ostatnio edytowane przez pasie ; 17-04-2010 o 21:52
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  8. #428
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu fajnie wyglądaja te stare dodatki w łazience! Kochana wklej więcej zdjęc swojego pieknego domku! ja marzę o tym aby zobaczyć twój wiatrołap!

  9. #429
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu mam pytanie odnośnie piekarnika Gorenje - on jest cały biały, patrząc na niego nie widać co jest w srodku. Czy jak sie w nim piecze to jest podobnie, czy też może wtedy swieci sie swiatło i mozna zobaczyć co dzieje się wewnątrz bez otwierania drzwiczek? Napisz proszę jak to jest.

  10. #430
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Witaj MARTU
    Ja wpadam z wizytą pomęczyć jeszcze o blat kuchenny. Wybrałam się niedawno do IKEA zakręcić się wkoło mojej kuchni i spotkała mnie bardzo niemiła niespodzianka. Okazało się, że usunęli z asortymentu wyspę, którą miałam zamiar postawić w kuchni. Powiedz mi bardzo proszę skąd jest Twój stolarz, bo teraz poszukuję kogoś kto zrobi mi taką wyspę na zamówienie.
    Dziękuję z góry
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  11. #431

    Domyślnie

    Witam Martu w Twoich progach
    Najpierw chciałam pogratulować świetnego wyczucia i gustu w urządzaniu mieszkania. Pięknie Wam to wszystko wyszło. Jestem pod wrażeniem kuchni, sciany w przedpokoju z obrazeczkami, a i salonu całego. Choć nie pokrywa sie on z moimi preferencjami, stwierdzam że jest piękny
    Wnosze też swoje 3 grosze Pytańko malutkie: Skad masz to łóżko w pokoju Młodego- młodszego? Chce swojego bąka wyeksmitować już z łóżeczka dzieciecego a to Twoje ma fajną ochronę przed spadnięciem

  12. #432

    Domyślnie

    Anetka_s nic nie widać,co się dzieje w piekarniku.Trzeba uchylać
    Wiatrołap nie obfocony,bo małżonek nie ma odpowiedniego obiektywu hehehe
    ane3ka1-stolarz spod Piaseczna (mazowieckie)

    makatkaa- łóżko z ikea model vikare.Ja kupowałam na allego,bo w ikea już ich nie ma.Natomiast barierkę chyba jeszcze można kupić tez w tym słynnym sklepie.

    U nas nic się nie dzieje.Walczymy z ogródkiem.Tzn głównie małżonek.Ja dzisiaj chwile "walcowałam" ziemię i prawie ducha wyzionęłam.

  13. #433
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    to mnie zmartwilas z tym piekarnikiem - cholera jasna!!!przecież jak uchylę a w srodku będzie biszkopt to po nim...chyba nie mam wyjscia, musze go zamowić , w przeciwnym roku bedę mieć kuchnie w przyszłym roku...

  14. #434
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Cytat Napisał martu Zobacz post
    ane3ka1-stolarz spod Piaseczna (mazowieckie)
    Dzięki za odpowiedź. Daleko ode mnie (Śląsk). Wpadłam na inne rozwiązane. Kupię gotowe blaty jak materiał a na stolarni poskładają mi z tego wyspe - przynajmniej mam taką nadzieję
    Pozdrawiam
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  15. #435

  16. #436

    Domyślnie

    anetka_s przeczytałam,że jednak złożyłaś zamówienie na ten piekarnik

    kicikici lampa ślicznościowa,tylko,że do kuchni.Tam juz mam lampęteraz szukam kinkietów do salonu .

  17. #437
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar E&S
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    149

    Domyślnie

    Dzień dobry!
    Zawitałam tu po raz pierwszy i z wielką przyjemnością przejrzałam wszystkie zdjęcia. Wyszło pięknie! Spójna, harmonijna całość, świetne dodatki, które zdobią wnętrza... Znalazłam tu kilka inspiracji dla siebie i będę częściej zaglądać w poszukiwaniu kolejnych No i nie będę oryginalna, jeśli powiem, że lampa w kuchni ta-co-to-jej-nigdzie-dostać-nie-idzie jest cudowna!!!
    Gratuluję i czekam na ciąg dalszy galerii...
    Marzenia do spełnienia! :-]

    Dziennik Selene II
    Komentarze

  18. #438

    Domyślnie

    E&S witaj

    Nic się w domu nie zmienia,tylko trawa urosła
    Wszystkim mamusiom z okazji dnia mamy życzę zdrowia i miłości.Jako,że mój pan mąż nie wpadł na pomysł kupienia kwiatków dla mnie i pokazania synom jak dba sie o kobiety...bukiet zrobiłam sobie sama



    Ostatnie zakupy puszka/chlebak i malutkie miseczki.Chwale się wyhodowanym własnoręcznie szczypiorkiem.Nożyczki do ziół (spapugowałam po Nigelli).
    Pozdrawiam na zielono wszystkich zaglądających.








  19. #439

    Domyślnie

    Martu - zioła na parapecie w słodziutkich staaarych doniczkach - moje marzenie, a zwłaszcza rozchodzący się po kuchni zapach świeżej bazylii...
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  20. #440

    Domyślnie

    jeszcze poczęstuje dzisiejszymi wypiekami drogich odwiedzaczy,bo zauważyłam,że to norma w innych galeriach.Pierwszy raz takie babeczki stworzyłam i obfociłam.





Strona 22 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony