dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 28
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 546
  1. #441

    Domyślnie

    Martu litości nie masz, oj Ty zła, niedobra kobieto Poproszę o przepis na te drugie z czymsik w środku - mój Oficer wraca w czwartek, to go zaskoczę...na maxa
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  2. #442

    Domyślnie

    witam
    jest niedzielny poranek, a ja z prawdziwą przyjemnością oglądam twoje wnętrza. dzięki nim rozstrzygnęłam wreszcie konkurs dotyczący okien: czy zamontować białe z parapetem z drewna czy też w okleinie drewnopodobnej
    Mam pytanie odnośnie przepięknej kuchni i "mini - stół-przedłużenie blatu" (podejrzewam, że ma to jakąś nazwę fachową), jakie ma u ciebie wymiary mierząc od ściany - mam niewielką kuchnię (8.9 m2 -prawie kwadrat) i mam ochotę zamontować coś takiego, ale boję się że będzie niefunkcjonalne
    dziękuję za miły poranek

  3. #443
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu te ziółka to takie cudne sielsko - anielskie. Kici kusi kawą Ty słodkościami, normalnie musimy kiedyś w realu to przetestować. A jak w Twoim domku? Dokupiłaś coś, zmieniłaś?

  4. #444

    Domyślnie

    Przepis na kawę: jeden przycisk. Przepis na babeczki........Martu, no podziel się
    ...wykańczać i się nie wykończyć...

    http://forum.muratordom.pl/nie-ma-ja...za,t181619.htm

  5. #445
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ragazza
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    839

    Domyślnie

    Witaj martu, przyznam się w końcu, że podglądam sobie od jakiegoś czasu i podziwiam klimat, biała kuchnię, biała łazienkę, schody, stare mebelki i dzięki Tobie przekonałam się, że w fajne klimatyczne pomieszczenie można wtopić nowoczesną kuchnię, a tak sobie właśnie kombinuje u siebie.

    Mam teraz problem z szafą w przedpokoju, chciałam tam wstawić jakąś drewnianą szafę pomalowana na biało z przecierkami, ale nie mogę znaleźć w odpowiednim rozmiarze (niestety mam tylko ok. 80 cm szerokości). Tymczasem myszonik mi przypomniała, że przecież ty masz wnęki zabudowane takimi fajnymi drzwiami. Zdradzisz skąd te szafy pochodzą?

    Cytat Napisał martu Zobacz post
    jak miło Nella.
    Wczoraj zamontowano szafy w przedpokoju.Oczywiście jeszcze dojda cokoły,listwy na górze,uchwyty.
    Pozdrawiam serdecznie,
    asia

  6. #446

    Domyślnie

    szafy robił stolarz.
    Robiłam dzisiaj zdjęcia łazienki,żeby pokazac koleżance.Zdjęcia,bez specjalnych aranżacjiustawek.Powoli dojrzewam,żeby ściany pomalowac na szary.Żałuję juz pewnych rozwiązań,ale co zrobić...jak nawet łazienka nie jest jeszcze doprowadzona do końca (vide np oświetlenie).
    na wprost drzwi prysznic,na lewo wchodzi się do dalszej części

    krzesło czekające na tapicerkę nową i natchnienie


    aaaaa nie wiem,co robią świeczki nad kibelkiem.Nie cierpię takich wystawek .ołtarzykówzdjęcia dopiero mi uświadomiły,że świeczki tam zostały przestawione


    w chwili obecnej nie stac nas na piękne ręczniki do kompletu i puchate dywanikichodnik za 4 zł z ikea górą





    i wyjaśnienie czemu mamy wielka zabudowaną szafke pod umywalką,chociaz serce mówiło tak pięknym i lekkim witrynom

  7. #447
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie

    Śliczna jest ta łazienka!!!!! A zabudowa pralki i suszarki? rewelacja! A, i odczep się od świec nad kibelkiem

  8. #448

    Domyślnie

    Podzielam zdanie Nelli.

  9. #449
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu łazienka cudna! Szafki Masz w połysku czy Mat?

  10. #450

    Domyślnie

    No nie mogę - taki piękny dom i jeszcze takie słodkości na stole!

    Martu, wprowadzam się!
    Nie wymieniam co mi się podoba, bo musiałabym w zasadzie cały wątek streścić...

  11. #451

    Domyślnie

    Anetko mdf mat.Tak samo jak kuchni i szafy w przedpokoju.Ja przyznam,że od początku mam ALE do tych wiszących szafek w łazience ,takich kuchennych w stylu i myślę o jakiejs zmianie na witrynkę

  12. #452
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betib
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Ostrów Wielkopolski
    Posty
    0

    Domyślnie

    super ! bardzo fajnie !
    lazienka świetna, dobrze ze tyle szafek ...zawsze jest gdzie się pomieścic i zabudowa pralki i suszarki ekstra

  13. #453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu a mnie się Twoja łazienka bardzo podoba, nie zmieniałabym półek ale juz jestem ciekawa Twojego pomysłu z witrynką

  14. #454

    Domyślnie

    Witam się skromnie, nie wiem czy już pisałam czy nie ale jak coś to się powtórzę ślicznie mieszkasz! cegiełka cud, miód...i orzeszki, kuchnia niesamowita... nie będę wymieniać wszystkiego co mnie się podoba bo za długi post by wyszedł dołączam się więc do wszystkich ochów i achów moich poprzedniczek
    p.s. książki Niegelli zazdraszczam, mam w planie skompletować wszystkie tylko ceny trochę przyduże ;/ ale teraz kiedy już jest mieszkanie nie ma opcji i trza zgnębić mikołaja coby się na boże narodzenie postarał aaaa i szalenie jeszcze białego piekarniczka zazdroszcze! O taki mikołaja w postaci mojego M. też oproszę
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

  15. #455

    Domyślnie

    Korozja ja przekornie powiem,że z Nigelli nie gotuję.Tak samo Oliver do gustu mi nie przypadł.Zdecydowanie wole ich oglądać
    Polecam natomiast książkę Agnieszki Maciąg Smak życia.Ciekawe przepisy (przepis na pyszny makaron karaibski) i przyjemne uwagi Maciąg.

    U nas w domu nadal,bez zmian.Z nowości roleta w kuchni jedynie i półki do jednej z wnęk (na wypełnienie drugiej musimy uzbierać).


    i parapet kuchenny przybierający barwy jesieni


    papryczki palące język


    inne ujęcie



  16. #456
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Witaj Martu,
    Na początku chciałam się z wszystkimi przywitać,bo jestem na forum od tygodnia.
    MArtu powtórzę za innymi śliczne wnętrza.Bardzo mi się podoba zestawienie kolorystyczne i salon,elegancki,ale nie barroko(bez przeładownia).Dołączam do grona fanów i szukających inspiracji.Gratuluje wyczucia smaku.
    PS.Osłonki na doniczki beżowe,coś jak kamień na kominku lub materiał na pufie (ja też lubie kwiaty)

  17. #457
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Martu super wygląda cegła w połaczeniu z bielą

  18. #458

    Domyślnie

    Hm...
    W takiej samej kamioneczce na moim kuchennym oknie rośnie bazylia...
    A komplet pojemników sweet home się ostał jedynie w postaci cukierniczki i dwóch dzbanuszków...
    A na taki moździerz się czaję od jakiegoś czasu...
    I jeszcze mam identyczny termometr zaokienny - tyle, że w pokoju.

    Szkoda, ze takiego ładnego korytarza nie mam, buuu...
    Jak to mówią - nie można mieć wszystkiego

    Martu, pozdrawiam serdecznie z zalewanego od ponad 24h nieprzerwanie grajdołka na Mazowszu

  19. #459

    Domyślnie

    wadera ja właśnie zrobiłam zdjęcia po zobaczeniu TwoichTak mi się wydawało,że takie same naczynie mamyi pomysł na nie.Cegły z wnęką sa w jadalni.

  20. #460

    Domyślnie

    W takim razie żałuję, że ja nie mam takiej ładnej jadalni, buuuu....
    Wróć! Ja w ogóle nie mam jadalni, buuuu....
    Dobrze, ze kamionki na parapecie mnie ratują

    Ale gdzie są zdjęcia?

Strona 23 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony