dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 26 z 28
Pokaż wyniki od 501 do 520 z 546
  1. #501
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Ojjj nie wiem jak to się stało, że mnie tu jeszcze nie było?! Przyszłam teraz prosto od aneczki i poznałam Cię po kuchni Oglądałam ją chyba na wątku kuchennym i zachwyciła mnie. A w szczególności blat! Mam pytanie - jak go olejowaliście/impregnowaliście (tzn.czym i ile razy)? Ja u siebie w łazience chcę blat drewniany i muszę go właśnie jakoś odpowiednio zabezpieczyć.

    Cały dom martu jest śliczny! Podoba mi się absolutnie wszystko, mimo, że są w nim łączone tak różne nieraz rzeczy. Żałuję tylko, że zdjęcia są widoczne tylko jakieś 3str wstecz
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  2. #502

    Domyślnie

    Martu, nie wiem, czy pisałaś skąd masz łóżko do sypialni, ale bardzo mi się podoba jak zresztą wszystko inne. Napisz mi proszę (może być na priv.) skąd je macie, jak się użytkuje i ile kosztowało. Z góry dziękuję.

  3. #503

    Domyślnie

    skibusia jeżeli jeszcze aktualne to łózko kupione w ikea.Zadowolona jestem.

    Wrzucam obiecane zdjęcia kuchni.Wreszcie umyłam okno i powiesiłam znowu fioletowe zasłony Starałam się zrobić zdjęcia ze wszystkich stron.









  4. #504

  5. #505
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... DOBRE MZIMU FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Nelli Sza
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    5.304

    Domyślnie


    Martu, jestem Twoją fanką!!! Ale to już wiesz od dawna, prawda?
    JAK PIĘKNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  6. #506
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    cudnie

  7. #507
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Pięknie! Jak z katalogu a jednak jak bardzo przytulnie

    Skąd ten drewniany kalendarz na parapecie kuchennym?
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  8. #508
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ane3ka1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    2.222

    Domyślnie

    Nadal jedna z moich ulubieńszych kuchni na forum. Schowkiem książkowym jestem zauroczona a lampa jest JEDYNA w swoim rodzaju.
    POMOC DLA NELLI SZA

    Nasza Paprotka - galeria zdjęć

    ----------------------------------------------------------------------
    If you want to make God laugh, tell him about your plans - Woody Allen

  9. #509
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Iwek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    772
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Pięknie i cudownie, wiadomo!!!!

    Ale ja bym chciala wiedzieć jak się myję podłogę, lub co to za magiczny środek, że jest tak pieknie błyszcząca i nie ma mazi??????????? Zdradzisz?
    komentarze

    dziennik+foto

    If life gives you lemons, make lemonade

  10. #510

    Domyślnie

    oj jak słodzicie Miło mi to słyszeć szczególnie, że nic się nie zmienia.
    Kalendarz kupiłam w necie chyba na stronie brocante już dawno temu
    Podłogę kafelkowa myję zwykłym środkiem do podłóg z lidla w5 , a drewnianą tez zwykłym pronto.
    Pozdrawiam

  11. #511

    Domyślnie

    i jeszcze podpórka pod książke kucharską (tak już zerwałam nalepkę dopiero na zdjęciu zobaczyłam).Przydatna sprawa bardzo. Ja ja dostałam od koleżanki ,zakupiona w duce. I pachnące hiacynty dla odwiedzających.






    i zbliżenie cegły, bo często pytacie o nią.Na pierwszym planie moja nowa torbaKolor cegły własnie taki jest pomarańczowo czerwonawy.


    i jeszcze nowość,ale taki zwiastun zagospodarowanie witryną przestrzeni w części jadalnianej. Czeka na półki i wstawienie kieliszków.

  12. #512
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar maryblair
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-682
    Posty
    106

    Domyślnie

    Twoja kuchnia jest po prostu obłędna. Napatrzeć się nie mogę na nowe zdjęcia. Zdradź proszę jak dbasz o swój blat? Jaki olej stosujesz? Jak często? Wydaje się być nienaruszony, świeży - jak nowy.

    Pozdrawiam

  13. #513

    Domyślnie

    Witaj Martu.
    Mam pytanko odnośnie pólek jakie masz miedzy filarami z cegieł. Mogłabyś powiedzieć z czego są wykonane i jak zamontowane?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  14. #514
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    WESOŁYCH ŚWIĄT



    Uploaded with ImageShack.us

  15. #515

    Domyślnie



    Blat od nowości nie był olejowany.Nie wiem jak to zrobić,żeby przez 1 dzien nie korzystac z kuchniFaktycznie trzyma się pięknie.

    Półki z ikea .Połączone po dwie. W tych wnękach miały być oszklone witryny wykonane przez stolarza, ale jednak portfel nie wytrzymał i szukałam jakiegoś zastępstwa.Nie jest to spełnienie moich marzen, ale cóż
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40163778

  16. #516

    Domyślnie

    Martu,
    cudownie, piękna kuchnia, fenomenalna cegła, i te fioletowe zasłony!!!!! Co to za tkanina/kolor, zdradzisz?

  17. #517

    Domyślnie

    Anja zasłony stare jak świat z nimi jest tak,że albo kocha się je od pierwszego wrażenia , albo druga grupa uważa,że w tej kuchni powinny byc tylko nowoczesne rolety. Wg mnie ten fiolet nadaje charakteru.

  18. #518

    Domyślnie

    Witaj Martu! Trafiłam do Ciebie przez przypadek podczas poszukiwań opinii na temat białego sprzętu Gorenje. Wygląda rewelacyjnie zresztą jak cała twoja kuchnia i reszta domku Proszę powiedz mi czy jesteś zadowolona zwłaszcza z piekarnika, bo z tego co wiem nie można nic zobaczyć przez szybę. Czy nie jest to uciążliwe na co dzień? Obawiam się zwłaszcza o ciasta, które nie lubią zaglądania Dzięki z góry pozdrawiam!

  19. #519

    Domyślnie

    Dzięki ci dobra kobieto. Olśniło mnie, ze przeciez Lacki istnieją.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  20. #520

    Domyślnie

    marselka nie piekę takich albo piekę i nie wiem,że nie wolno zaglądać

Strona 26 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony