dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Cyklinowac czy panele?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Cyklinowac!

    10 90,91%
  • Panele!

    1 9,09%
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    A powiedz te bezpyłowe to rzeczywiście bezpyłowe czy wszystko usyfione w mieszkaniu.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał TheArt Zobacz post
    A powiedz te bezpyłowe to rzeczywiście bezpyłowe czy wszystko usyfione w mieszkaniu.
    Usyfione, ale troche mniej.

  3. #23

    Domyślnie

    A malowali mat czy na blask, mi się marzy super połysk żeby można było się przejrzeć jak tu: http://img831.imageshack.us/img831/5...40dbc478e6.png chociaż nie wiem może to przeróbka fotoszopem czy można tak mieć.

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    boromir

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    1

    Thumbs up Z pokrewnej beczki

    Cytat Napisał G.N. Zobacz post
    Pierwsze co mi z googla wyskoczyło po wpisaniu "cyklinowanie"
    http://www.cyklinujemy.pl/index.php?main=naszcennik
    Warszawa - 24 zł/m2 za komplet.
    Tak tylko na boku, zachęcam by poszukać głębiej w google'u przed podjęciem ostatecznej decyzji o wybiorze firmy. Ja się na Szlif-Polu zdecydowanie zawiodłem. Jakość roboty kiepska, a w dodatku nieterminowi, przy czym trzeba samemu wydzwaniać, by wybłagać termin, kiedy w końcu raczą przyjechać.

  5. #25

    Domyślnie

    jeśli cena cyklinowania wynosi ponizej 100 zł za metr, to wychodzi taniej, bo porządne panele, które moga konkurować z parkietem, też będą koło 100 zł kosztować (balterio, pergo itp). a jak ktoś wspomniał dochodzi podkład i wykończenia. za to położyć panele jest dużo łatwiej niz przeprowadzić akcję cyklinowania

  6. #26
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Dzaro

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-148
    Posty
    15

    Domyślnie

    Parkiet czy panele ?
    A co jezeli mam parkiet z lat 80 bardzo ladny, okolo 45 m2 a pod nim subit ? Parkiet zostal zerwany ponjewaz trzeszczal jak sie po nkm chodzilo. Czy jest to oplacalne czyszczenie parkietu z subitu oraz frezowanie wylewki potem wylewanie nowej, i ukladanie parkietu na nowo, kolejno cyklinowanie lakietowanie itd....? Czy poprostu sie w to nie bawic i polozyc zwykle panele ?. Na nowy parkiet mnie nie stac.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony