dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie mięso gołębie - gdzie w Warszawie?

    Ktos może wie, gdzie w Warszawie lub okolicach dostane mięso gołębie (najchętniej sprawione tuszki)?
    Potrzebuje do diety dla chorej osoby, to dla mnie bardzo ważne.
    Może ktoś gdzieś spotkał w sklepie albo zna jakiegoś hodowce, który by sprzedał?
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    znalazlam cos takiego, moze napisac na podany tam mail
    http://66.102.9.104/search?q=cachetE1Hznpv38Jychotka.pl/c/option,com_joomlaboard/Itemid,156/func,view/catid,7/id,6017/+mieso+golebie&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&lr=lang_hr |lang_pl|lang_sr

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    znalazlam cos takiego, moze napisac na podany tam mail
    http://66.102.9.104/search?q=cachetE1Hznpv38Jychotka.pl/c/option,com_joomlaboard/Itemid,156/func,view/catid,7/id,6017/+mieso+golebie&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&lr=lang_hr |lang_pl|lang_sr
    Zelijka też to znalazłam, ogłoszenie jest sprzed półtora roku. Napisałam mejla na podany adres.
    Na razie udało mi się załatwić na dzis 2 sztuki od pobliskiego gołębiarza (bardzo miły pan, zgodził sie wyjątkowo ze względu na sytuację - dieta dla chorego), ale ja potrzebuję co tydzien 2-3.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    ... udało mi się załatwić na dzis 2 sztuki od pobliskiego gołębiarza ...
    weterynarz badał te gołębie na ptasią grype ?
    zeby chora osoba nie stała sie jeszcze chorsza ...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    Cytat Napisał zielony_listek
    ... udało mi się załatwić na dzis 2 sztuki od pobliskiego gołębiarza ...
    weterynarz badał te gołębie na ptasią grype ?
    zeby chora osoba nie stała sie jeszcze chorsza ...
    Małe prawdopodobieństwo że maja ptasią grypę. Gołębie maja różne choroby, dlatego nie szukam na bazarach, ale z miejsc, które wzbudzają w jakis sposób moje zaufanie. Pełnej gwarancji nie mam, ale cóż.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Zeljka
    znalazlam cos takiego, moze napisac na podany tam mail
    http://66.102.9.104/search?q=cachetE1Hznpv38Jychotka.pl/c/option,com_joomlaboard/Itemid,156/func,view/catid,7/id,6017/+mieso+golebie&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&lr=lang_hr |lang_pl|lang_sr
    Zelijka też to znalazłam, ogłoszenie jest sprzed półtora roku. Napisałam mejla na podany adres.
    Na razie nie mam odpowiedzi (i pewnie juz nie bedzie), ale na najbliższe 2 tygodnie mam załatwione ptaki.
    Jakby ktos miał jakies sprawdzone źródło to oczywiście byłabym wdzięczna za informacje, ale juz nie jest to takie pilne, obecne źródło mam nadzieje wystarczy.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielony_listek
    Cytat Napisał Zeljka
    znalazlam cos takiego, moze napisac na podany tam mail
    http://66.102.9.104/search?q=cachetE1Hznpv38Jychotka.pl/c/option,com_joomlaboard/Itemid,156/func,view/catid,7/id,6017/+mieso+golebie&hl=pl&ct=clnk&cd=2&gl=pl&lr=lang_hr |lang_pl|lang_sr
    Zelijka też to znalazłam, ogłoszenie jest sprzed półtora roku. Napisałam mejla na podany adres.
    Nie mam odpowiedzi, ale na razie mam załatwione na najbliższe dwa tygodnie. Mam nadzieje, że to źródło da sie wykorzystać na dłużej.
    Jesli ktos miałby jakies pewne źródło, to oczywiscie byłabym wdzięczna za info, ale to juz nie jest takie pilne.
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  8. #8
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MamtęMoc

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-002
    Posty
    8

    Domyślnie

    W tym sklepie online mają rożne mięsa, może gołębinę też Ci dostarczą, musisz zapytać

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony