dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 67
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1321

Temat: BIAŁA KUCHNIA - inspiracje, realizacje, opinie

Domyślnie

Tam nie ma jadu, jest tylko adekwatna odpowiedź na uwagę o odpowiedziach forumowiczów.

DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

Domyślnie

Kawałek mojej białej kuchni.Jeszcze nie skończona,na razie same dolne szafki,brakuje cokołów,listew.Pomiędzy blatem a górnymi szafkami przyjdzie czarno-biała fototapeta.Fototapeta + górne szafki dojdą za miesiąc.
    Wersja jeszcze robocza.

3. Fioletowa sypialnia ze zmysłową nutą. Zobacz galerię inspirujących aranżacji fioletowych sypialni Nowoczesne farby do wnętrz. Czym malować ściany, aby uzyskać ciekawe efekty? Kuchnia z wyspą - zobacz, jak ją zaaranżować. 18 zdjęć wysp kuchennych, które przypadną Ci do gustu Układanie tapety. Nanoszenie kleju do tapet i przyklejanie arkuszy
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

170

Domyślnie

Zazdroszę Macie bardzo ładne białe kuchnie. Moja też będzie jasna.Właściwie to mleczna, ale dopiero się zacznie robić
    Pozdrawiam

Domyślnie

ocia79 super kuchnia!jakie masz blaty??z czego?takie połyskujące?

Domyślnie

olcia bardzo ładna kuchnia, owiedz z czego jest blat i czy jest jednolity bez połaczeń, a jesli są łączenia to jak wygladają.

ocia79

58

Domyślnie

Blat jest zwykły laminowany,imitacja granitu Star Galaxy z drobinkami świecącymi..Mega nie praktyczny ponieważ świecący ale efekt wart tego.Łączony jest na klej czarny montażowy firmy WÜRT.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    79

Domyślnie

Tez dorzuce moja biała Ikeę To jeszcze nie wersja finalna, będzie uzupełnianie braków w osprzętowaniu i drobne zmiany koordynujące kolorystykę

IKEA ADEL, blat z olejowanego merbau. Kolor ścian nie jest ani taki niebieski ani taki zielony jak wyszedł na zdjęciach - jest turkusowy.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    100

Domyślnie

Fajna kuchnia. I kuchenka narożna... sam się nad taką zastanawiam... czy to jest wygodne rozwiązanie?

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    donnawita

Domyślnie

ocia79 bardzo mi się podoba twoja kuchnia, jaka firma? czy z ikei brałaś ten blat i mebelki?

ocia79

58

Domyślnie

Cytat Napisał donnawita
    ocia79 bardzo mi się podoba twoja kuchnia, jaka firma? czy z ikei brałaś ten blat i mebelki?
    Meble z Ikei,blat z salonu meblowego.

79

Domyślnie

Cytat Napisał Vafel
    Fajna kuchnia. I kuchenka narożna... sam się nad taką zastanawiam... czy to jest wygodne rozwiązanie?
    Dziękuję

Rozwiązanie jest niezłe, choć... niekoniecznie przy 7 m2, a tyle ma nasza kuchnia. Jeśli chodzi o gotowanie na płycie to wszystko jest w porządku, gotuje mi się dobrze, natomiast problematyczne jest korzystanie z piekarnika. Piekarnik mamy z wózkiem i przez to narożne ustawienie nie zawsze jest dobry dostęp do zawartości - zwłaszcza przy "piętrowym" pieczeniu nie ma jak dostać się do dolnych rusztów.

Domyślnie Re: Biała kuchnia - za i przeciw.

Cytat Napisał dorcha
    ...Boję się jednak, że białe szafki i fronty nie zdadzą egzaminu w normalnym użytkowaniu. ...
    Nie ma się czego bać. U mnie czteroosobowa rodzinka (małe dzieci), otwarta kuchnia, sporo gotowania i białe (czy raczej lekko ecru) fronty oraz... drewniany blat. Po pół roku intensywnego użytkowania postanowiłem zaolejować blat i przy okazji pstryknąć kilka zdjęć. Konkluzja? Nie ma najmniejszych problemów z użytkowaniem białej kuchni, drewnianego blatu. Popełniłem artykuł na temat zakupu białej kuchni. Zapraszam: http://www.domosfera.info/biala-kuchnia-ikea/

Domyślnie

Nie wim czy chcecie tutaj zdjęcia inne niż własne ale swojej wyśnionej białej kuchni jeszcze nie mam więc jako wkupne przynosze kilka z programu "dom na pokaz" (showhouse) Białych kuchni generalnie mam w swoich zbiorach sporo wiec jak by coś to mogę Was jeszcze pomęczyc

Domyślnie Re: Biała kuchnia - za i przeciw.

Cytat Napisał domosxxxxfo
    Cytat Napisał dorcha
    ...Boję się jednak, że białe szafki i fronty nie zdadzą egzaminu w normalnym użytkowaniu. ...
    Nie ma się czego bać. U mnie czteroosobowa rodzinka (małe dzieci), otwarta kuchnia, sporo gotowania i białe (czy raczej lekko ecru) fronty oraz... drewniany blat. Po pół roku intensywnego użytkowania postanowiłem zaolejować blat i przy okazji pstryknąć kilka zdjęć. Konkluzja? Nie ma najmniejszych problemów z użytkowaniem białej kuchni, drewnianego blatu. Popełniłem artykuł na temat zakupu białej kuchni. Zapraszam: http://www.domosfera.info/biala-kuchnia-ikea/
    Ten szary gres na podłodze w Twojej kuchni - jak się nazywa i jakiej jest firmy?
    Dzięki za artykuł, dużo przydatnych informacji zamieściłeś
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

Domyślnie

Własnie wczoraj zamówiłam biała kuchnię z Ikea stat i mam nadzieję, że bedzie się dobrze uzytkowała

Domyślnie

Ja też poważnie o niej myślę, ale mąż kręci nosem. Chyba zmuszę go do przeczytania tego wątku.

Kiedyś, parę lat temu produkowano też tę kuchnię w kolorze waniliowym/jasnożółtym. Żałuję, że już nie można jej dostać, a może się mylę?

79

Domyślnie

Cytat Napisał mikiletto
    Kiedyś, parę lat temu produkowano też tę kuchnię w kolorze waniliowym/jasnożółtym. Żałuję, że już nie można jej dostać, a może się mylę?
    niestety już nie produkują takiej - faktycznie szkoda, była urocza.

Domyślnie

Sylla 7 i inni, jak długo czeka się na realizację zamówienia kuchni z IKEA ?

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    183

Domyślnie

Po p roku użytkowanie nie bardzo jest coś przeciw. Raczej wszystko ZA.

No i kuchnia:

Domyślnie

[quote="CoolaTT"]Po p roku użytkowanie nie bardzo jest coś przeciw. Raczej wszystko ZA.

No i kuchnia:

CoolaTT napisz mi proszę z czega masz blat i jak Ci sie sprawuje oraz okap (chodzi mi o czyszczenie, plamy itp) . Czy w tym położeniu okap taki ma swoje właściwości wciągające skutecznie? Bo maż jest na nie a ja go musze jakos przekonać
    już niedługo..coraz bliżej

Strona 11 z 67

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia