dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 75
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1491
  1. #41

    Domyślnie

    Monika&Seba - widziałam twoją kuchnię. Oczywiście śliczna Blat masz ciemnobrązowy a płytki beżowe? Na jednym zdjęciu wygląda jakby blat był czarny a płytki szare.

  2. #42

    Domyślnie

    ocia79 - coś fotosik nie działa. Spróbuję się tam zalogować. Dzięki A ty jaką planujesz kuchnię?

  3. #43

    Domyślnie

    Na początku wkleiłam zdjęcie. Proszę o sugestie.

    Kolor mebli to bianco sporco (taka złamana biel) - lakierowane (ale przyznam szczerze zastanawiam się nad matem). Korpusy zebrano.

    1. kolor płytek na ścianie. Chciałam dodać jeszcze 2/3 rzędy takich czekoladowych płytek wzdłuż blatu.
    2. blat raczej zostanie zbliżony do korpusów (takiej samego nie da się niestety dobrać)
    3. kolor podłogi (pewnie jakiś kremowy gres)
    4. kolor ściany powinien nawiązywać do koloru płytek na podłodze.

    Jak wam się to widzi?

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał net_ka
    Monika&Seba - widziałam twoją kuchnię. Oczywiście śliczna Blat masz ciemnobrązowy a płytki beżowe? Na jednym zdjęciu wygląda jakby blat był czarny a płytki szare.
    blat jest w kolorze orzech plytki sa bezowe bo kuchnia miala byc czekoladowa ale za duzo tego drewna juz mamy i w koncu zrobilismy bialo czarna kuchnie
    a plytki o zgrozo zostaly... chcialam kuc ale mi odradzili...

  5. #45

    Domyślnie

    A mi bardzo sie podoba taka kuchnia....


    To meble z HTH

  6. #46

    Domyślnie

    Może jeszcze dorzucę takie mebelki, też z HTH

  7. #47

    Domyślnie Biała kuchnia - za i przeciw. Planujemy kuchnię

    Bardzo podoba mi się biała kuchnia, do tego dębowy drewniany blat (taką kuchnię ma Jasia z Cybulkowego domu http://forum.muratordom.pl/tygodnik-...t98127-120.htm - Jasiu mam nadzieję, że sie ie obrazisz, że wklejam Twoją kuchnię).

    Wg mnie te kuchnie mają duszę i są bardzo romantyczne.

    Boję się jednak, że białe szafki i fronty nie zdadzą egzaminu w normalnym użytkowaniu. Ostatnio nawet koleżanka odradzała mi taką kuchnię, mówiąc, że będą kłopoty z utrzymaniem czystości. Nie jestem brudasem, ale sprzątanie też nie jest moją pasją.
    Gotuję sporo, gotuje również mój mąż, który jak to mężczyzna (wierzę, że nie wszyscy są tacy) nie potrafi zrobić potrawy żeby nie zabrudzić wszystkiego dookoła. Gotując bigos kapusta jest w szafkach, na drzwiach do lodówki o kuchence nie wspomnę.

    Czy macie jakieś doświadczenia z białymi kuchniami?
    Jak to jest z "widocznością" brudu, czy rzeczywiście jest on tak wyeksponowany?

    Podzielcie się swoimi przemyśleniami.

    Pozdrawiam
    Dorota

  8. #48

    Domyślnie

    Białe kuchnie są piękne - bez dwóch zdań Na razie mam tymczasową sosnową ale chciałabym mieć białą przecieraną.
    W mieszkaniu miałam białą - a drzwiczki były sosnowe - słuzyła mi sporo, nie miałam okapu więc była trochę... miejscami taka sobie
    ale przy dobrej wentylacji - wydaje mi się, ze żadnego problemu nie powinno być (no, chyba, ze masz jeszcze "małe paluszki" czyli małe dzieci ale to tez do ogarnięcia )

  9. #49

    Domyślnie

    Jasno-szare fronty /prawie białe/ miałam przez 13 lat. Obecnie mam szafki waniliowe a blaty takie jak na zdjęciach Jasi. Taka jaśniutka kuchnia przetrwała dorastanie dwójki dzieci, codzienne gotowane i wcale nie wymagała codziennego mycia.
    Dorcha - jeśli podoba Ci się biała kuchnia, to śmiało możesz realizować marzenie
    Przecież ślady paluszków widać na każdej powierzchni, zwłaszcza ciemnej i z połyskiem.

  10. #50

    Domyślnie

    Witaj,
    Ja również jestem posiadaczką białej kuchni (model jak u Jasi). Nie ma żadnych problemów z utrzymaniem czystości. Gotuję codziennie, w domu jest 3 dzieci. Kuchnię użytkujemy od prawie 3 lat i gdybym kiedyś miała zmieniać lokum to również chciałabym mieć białą kuchnię.
    Dodam jeszcze, że posiadam również jasne drzwi (biała lakierobejca) i z nimi również nie ma problemu. Wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć szmatką. Mnie również podobają się wnętrza w domu Jasi - bardzo. Jedynym zgrzytem jest ciemna stolarka okienna przy białych drzwiach wewnętrznych, ale reszta jest super.

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar frykow
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    1.692
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    131

    Domyślnie

    Nie róbcie białych kuchni, to wielki błąd!

    Bo ja też chcę białą, a wygląda na to że wszyscy dookoła będą takie mieć..

  12. #52

    Domyślnie

    Paluszków sie nie obawiam (mam 12 letnią córkę) raczej skutków działalności kuchennej męża, no i swojej również. Myślę o chlapnięciech, osiadaniu kurzu i gotowaniu na gazie. Moje obecne szafki mają białe boki i przy kuchence te boki po 10 latach zmieniły kolor na ecrue.

    Pozdrawiam
    Dorota

  13. #53
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wiolasz
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    460

    Domyślnie

    Nie mówcie mi negatywnych stron posiadania białej kuchni- akurat mam wanilię jakby- bo mam i męża bałaganiarza, 3 -letnie dziecko, i nie jestem fanką spędzania czasu ze ścierką w dłoni...a moja kuchnia przyprawia mnie o wielki uśmiech

  14. #54

    Domyślnie

    mam biala kuchnie i mam biala kuchnie tz od pieciu lat w mieszkaniu jest biala i wlasnie z miesiac temu powstala w chalupce tez biala.... tak ze nie moze byc tak zle

  15. #55
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Julita2

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cudów nie ma - biała kuchnia wymaga biegania ze ścierą non stop. To właśnie w kuchni generuje się największa ilość zanieczyszczeń. Jeżeli ktoś lubi ciągłe przecieranie - to i owszem biała kuchnia jak najbardziej. BTW-białe kuchnie podobają mi się najbardziej, ale zważywszy na to, że moja aktualnie biała wymaga tego, co napisałam, a mam chory kręgosłup szyjny, to jest makabra w jako takim utrzymaniu. W nowym domu zrobię kuchnię w jakimkolwiek kolorze, a najlepiej szarym.

  16. #56
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Julita2

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    116

    Domyślnie

    Cudów nie ma - biała kuchnia wymaga biegania ze ścierą non stop. To właśnie w kuchni generuje się największa ilość zanieczyszczeń. Jeżeli ktoś lubi ciągłe przecieranie - to i owszem biała kuchnia jak najbardziej. BTW-białe kuchnie podobają mi się najbardziej, ale zważywszy na to, że moja aktualnie biała wymaga tego, co napisałam, a mam chory kręgosłup szyjny, to jest makabra w jako takim utrzymaniu. W nowym domu zrobię kuchnię w jakimkolwiek kolorze, a najlepiej szarym.

  17. #57

    Domyślnie

    Moi teściowie mieli białą kuchnię. Fakt wyglądała ładnie , ale przez góra kilka -kilkanaście miesięcy. Kuchenka gazowa i może też to, że oboje są palaczami zrobiło swoje. Biel trwale pożółkła, a z tego co wiem nie były to tanie meble.

  18. #58

    Domyślnie

    Mam ten sam model kuchni (Ikea Stat z blatami dębowymi) i te fronty czyści się naprawdę szybko i bezproblemowo. Przecieram zwilżoną szmatką z mikrowłókien i wuala Nie zameiniłabym bialej kuchni na inną. Biel zawsze wygląda świeżo.

  19. #59

    Domyślnie

    A i dodam jeszcze, ze gotuję sporo i na gazie I mam troje dzieci , wszyscy lubimy przebywac w kuchni i nie patyczkujemy się z nią specjalneie)

  20. #60

    Domyślnie

    Ja w cuda też nie wierzę więc Julito2 pytam się... co takiego wycierasz codziennie z tych szafek? nie ogarniam chyba....
    Mam białe fronty-lakierowane, 2 synów 12 i 8 lat ktorzy maja gdzieś dbanie i czystość i pomimo tego nie latam ze ściereczką co innego podloga tą muszę codziennie przejechac zeby była czysta, bo po niej sie chodzi, spadaja okruchy, kropelki wody itd , ale jakim cudem na szafce wiszącej ma się tak brudzić zeby codziennie latac ze ścierką? jak juz to chyba uchwyty sie brudzą nie same szafki?
    Jesli juz wycieram szafki, to trwa to chwile, moze dlatego ze są lakierowane? Jako użytkownik białej kuchni- oczywiście polecam Palacze-palic pety do kotłowni, a nie w białych kuchniach hehe
    Do szcześcia potrzeba ciszy, spokoju i......Neptunka

Strona 3 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony