dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 27 z 75
Pokaż wyniki od 521 do 540 z 1491
  1. #521

    Domyślnie

    LYRECO zdjęcia są słabej jakości więc może to złudzenie ale ten zielony kolor na ścianie wygląda okropnie , no i ten chaos z uchwytami, czy zmywarka jest w zielonej zabudowie?, napisz jak będzie ci się użytkować na takiej wysokości

  2. #522

    Domyślnie

    To fakt, ten zielony odcień na moim monitorze wygląda źle. Uchwyty w wysokiej zabudowie bardzo rzucaja się w oczy.

  3. #523

    Domyślnie białe meble kuchenne czy żółkną ?

    Witam planuję remont malutkiej blokowej kuchni , bardzo mi się podobają białe meble , jednak słyszę opinie że białe żółkną , jakie są wasze opinie , kto ma już kilka lat białe meble , jak się sprawują ? dodam że ze względu na niższy koszt chciałam meble z mdfu lakierowane na półmat

  4. #524
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Hanisiu, miej litość - założyłaś nowy temat z pytaniem, które jest opracowane z każdej możliwej strony! Czytaj...

  5. #525

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Hanisiu, miej litość - założyłaś nowy temat z pytaniem, które jest opracowane z każdej możliwej strony! Czytaj...
    no faktycznie nie rozgarnięta jestem , starość

  6. #526
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar ivy17
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.382

    Domyślnie

    monikaa13 mam pytanko o te żołte płytki..jaki to producent ?? i czy tak ładnie wyglądaja na żywo jak na fotce

  7. #527

    Domyślnie

    Witam, wlasnie zmienilam kolor blatu z orzecha klepki na 511 s Mauritius wood Czyli z klepki na paski teraz jestem ciekawa tej kombinacji moze ktos ma taki blat I sie nim pochwali?

  8. #528
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    moja biała kuchnia zamówiona montaż przed świętami
    już nie mogę się doczekać

  9. #529

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia86 Zobacz post
    moja biała kuchnia zamówiona montaż przed świętami
    już nie mogę się doczekać
    moja tez zamówiona w sumie 2 kuchnie; pierwsza będzie robiona dla rodziców a moja druga Pewnie sobie jeszcze poczekam,że hoho na nią ale to dobrze, bo dzis dopiero płytki do kuchni zamówiłam a glazurnik wchodzi po 15 listopadzie. Pierwsi urzadzaja sie rodzice my w drugiej kolejności , bo Budujemy dom wielopokoleniowy i chcemy, by to pierwsi rodzice zamieszkali- starsi maja pierszeństwo hehe.

  10. #530

    Domyślnie

    Witam-do mojej bialej kuchni, chce mieć fartuch kuchenny tez w kolorze białym a najlepiej kafle 60x60 lub 30x60 ale nie gładkie tylko takie jakby ze strukturą. Może coś takiego widziałyscie ????

  11. #531

    Domyślnie

    Dziewczyny ja zamówiłam biała kuchnię lakier+ blat mauritius. Teraz poszukuje białych kafli nad blat -fajnie jakby miały jakąś strukturkę. Może jakieś pomysły hmmmm

  12. #532
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ludwik_13
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    k. Kołbieli
    Kod pocztowy
    05-340
    Posty
    431
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    116

    Domyślnie

    Planuję na podłodze gres szklwiony Opoczno Fosille kolor beż (takie mazaje i do tego powierzchnia nie gładka, tylko ze strukturą kamienia). styl zatem nie nowoczesny tylko taki swojski, choć nie chciałabym nazywać go rustykalnym. Kuchnia dość ciemna będzie (okno od północy i od wschodu, to drugie malutkie i pod zadaszeniem tarasu), więc fronty jasne - kremowe - waniliowe - ecru. No i im wyżej tym większy problem. Okna PCV złoty dąb a parapet na równo z blatem. Czyli blat drewniany raczej odpada, chyba, że jakiś bardzo ciemny dąb, żeby zdecydowanie kontrastował z okleiną okna. Widziałam też rozwiązanie, że na parapecie były takie same płytki jak na ścianie (u mnie pewnie kremowe i to z połyskiem) i wtedy blat nie przylega bezpośrednio do okna. Nie mam pomysłu. BLatu kamiennego czy z konglomeratu raczej nie chcę, marzy mi się drewno, ale czy dobiorę kolor do tych okien? Pomocy.

  13. #533

    Domyślnie

    Cytat Napisał impiasecka Zobacz post
    Dziewczyny ja zamówiłam biała kuchnię lakier+ blat mauritius. Teraz poszukuje białych kafli nad blat -fajnie jakby miały jakąś strukturkę. Może jakieś pomysły hmmmm
    od razu pomyślałam o mugatach, znów przezywam fazę na nie, ale nie wiem czy pasują do klimatu, który sobie wymyśliłaś.
    albo któreś ze strukturalnych kafli porcelanosy
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  14. #534
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar gosia86
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Okolice Wrocławia
    Posty
    475

    Domyślnie

    ja będę dawać kafle z serii presonality gris białe (zakochałam się w nich) tyle że rozmiar ma niestety 25x75, ale dam 2,5 kafla będzie 62.5 cm

  15. #535
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    artenova

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mińsk Mazowiecki
    Kod pocztowy
    05-300
    Posty
    65

    Domyślnie Biała kuchnia

    Witam,

    Biała kuchnia. Fronty lakierowane na połysk z delikatnym aluminiowym uchwytem. Blat laminowany ( ciekawy wzór pixeli ). Na ścianie szkło lacobel.

    Pozdrawiam.


















  16. #536

    Domyślnie

    Ale ladna ta biala kuchnia . Fajny blat I bateria tylko chyba nie ma wyciaganej wylewki hmm musze oblukac ja .co to sa model I firma

  17. #537

    Domyślnie

    Cytat Napisał impiasecka Zobacz post
    Ale ladna ta biala kuchnia . Fajny blat I bateria tylko chyba nie ma wyciaganej wylewki hmm musze oblukac ja .co to sa model I firma
    Sa bardzo podobne z wyciaganą wylewką. Ja mam Blanco Linus S.
    Tylko tu i teraz.

  18. #538
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivy17 Zobacz post
    monikaa13 mam pytanko o te żołte płytki..jaki to producent ?? i czy tak ładnie wyglądaja na żywo jak na fotce
    Ależ mnie długo nie było

    Płytki prezentują się fajnie gdyż nie są gładkie, chyba to na zdjęciach widać. Płytki to marka Tubądzin kolekcja Macieja Zienia - London Piccadilly.

  19. #539

    Domyślnie

    Znalazłam w sieci i nie mogłam się oprzeć:






    Ostatnio edytowane przez joliska ; 09-12-2011 o 06:55
    Tylko tu i teraz.

  20. #540
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Mam biala kuchnie na wysoki polysk i musze powiedziec, ze ciagle latam ze szmata, slady palcow sa tak widoczne, nie wyobrazam sobie bialej kuchni przy malych dzieciach. Jak zaswieci slonce, masakra, wszystko widac!! Mam wrazenie, ze trzebaby zakladac biale rekawiczki. Jest ladna, ale nie wiem, czy zdecyduje sie na biala kuchnie w nowym domu.



    Ostatnio edytowane przez joliska ; 11-12-2011 o 06:41
    Gabriela

Strona 27 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony