dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    yanosik76

    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-250
    Posty
    1

    Domyślnie Przedzielenie pokoju, wydzielenie sypialni

    Witam. Chcę podzielić się moim pomysłem na szybkie i mało inwazyjne wydzielenie sypialni z pokoju bez murowania, tynkowania itd . Koszt niewielki bo tylko 1100 zł i jeden dzień własnoręcznej pracy. Efekty możecie zobaczyć na filmiku który zrobiłem dla zainteresowanych.

    https://youtu.be/laJovJmDSZs

  2. #2

    Domyślnie

    Dzięki za tego posta i Twój filmik od jakiegoś czasu myślimy z żoną by wydzielić w taki sposób sypialnie z salonu. Szukam więc pomysłów jak to zrobić szybko i żeby nie wyglądało tandetnie. Jeden ze znajomych jakiś czas temu też robił taki projekt i korzystał z usług firmy [SPAM]] Mają oni właśnie takie panele w różnych wzorach i kolorach, które (u kolegi) idealnie się sprawdzają. Można też zamontować do nich napęd elektryczny co byłoby u mnie bardzo praktyczne, ponieważ była by to dość duża ścianka. Patrząc na rozmiary ścianki, moje ograniczenia czasowe oraz na to żeby wszystko było dopracowane raczej skorzystam z firmy. Chce być pewnym że będzie to inwestycja na lata
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 11-09-2018 o 09:10 Powód: reklama w pierwszym poście

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Fajny pomysł, wart zapamiętania, szczególnie, że realizacja jest możliwa do samodzielnego wykonania w jeden dzień, bez dużego bałaganu. „Ścianka” nie obciąża stropu, jej wygląd można dopasować kolorystycznie do wnętrza no i w razie czego można ją pewnie równie szybko zdemontować. Gratulacje.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony