dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 75
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1491
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kawałek mojej białej kuchni.Jeszcze nie skończona,na razie same dolne szafki,brakuje cokołów,listew.Pomiędzy blatem a górnymi szafkami przyjdzie czarno-biała fototapeta.Fototapeta + górne szafki dojdą za miesiąc.
    Wersja jeszcze robocza.




  2. #202
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ohm30

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    343
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Zazdroszę Macie bardzo ładne białe kuchnie. Moja też będzie jasna.Właściwie to mleczna, ale dopiero się zacznie robić
    Pozdrawiam

  3. #203

    Domyślnie

    ocia79 super kuchnia!jakie masz blaty??z czego?takie połyskujące?

  4. #204

    Domyślnie

    olcia bardzo ładna kuchnia, owiedz z czego jest blat i czy jest jednolity bez połaczeń, a jesli są łączenia to jak wygladają.

  5. #205
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Blat jest zwykły laminowany,imitacja granitu Star Galaxy z drobinkami świecącymi..Mega nie praktyczny ponieważ świecący ale efekt wart tego.Łączony jest na klej czarny montażowy firmy WÜRT.

  6. #206
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Tez dorzuce moja biała Ikeę To jeszcze nie wersja finalna, będzie uzupełnianie braków w osprzętowaniu i drobne zmiany koordynujące kolorystykę

    IKEA ADEL, blat z olejowanego merbau. Kolor ścian nie jest ani taki niebieski ani taki zielony jak wyszedł na zdjęciach - jest turkusowy.






  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Vafel
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    1.923
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    100

    Domyślnie

    Fajna kuchnia. I kuchenka narożna... sam się nad taką zastanawiam... czy to jest wygodne rozwiązanie?

  8. #208
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    donnawita

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    6

    Domyślnie

    ocia79 bardzo mi się podoba twoja kuchnia, jaka firma? czy z ikei brałaś ten blat i mebelki?

  9. #209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał donnawita
    ocia79 bardzo mi się podoba twoja kuchnia, jaka firma? czy z ikei brałaś ten blat i mebelki?
    Meble z Ikei,blat z salonu meblowego.

  10. #210
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vafel
    Fajna kuchnia. I kuchenka narożna... sam się nad taką zastanawiam... czy to jest wygodne rozwiązanie?
    Dziękuję

    Rozwiązanie jest niezłe, choć... niekoniecznie przy 7 m2, a tyle ma nasza kuchnia. Jeśli chodzi o gotowanie na płycie to wszystko jest w porządku, gotuje mi się dobrze, natomiast problematyczne jest korzystanie z piekarnika. Piekarnik mamy z wózkiem i przez to narożne ustawienie nie zawsze jest dobry dostęp do zawartości - zwłaszcza przy "piętrowym" pieczeniu nie ma jak dostać się do dolnych rusztów.

  11. #211

    Domyślnie Re: Biała kuchnia - za i przeciw.

    Cytat Napisał dorcha
    ...Boję się jednak, że białe szafki i fronty nie zdadzą egzaminu w normalnym użytkowaniu. ...
    Nie ma się czego bać. U mnie czteroosobowa rodzinka (małe dzieci), otwarta kuchnia, sporo gotowania i białe (czy raczej lekko ecru) fronty oraz... drewniany blat. Po pół roku intensywnego użytkowania postanowiłem zaolejować blat i przy okazji pstryknąć kilka zdjęć. Konkluzja? Nie ma najmniejszych problemów z użytkowaniem białej kuchni, drewnianego blatu. Popełniłem artykuł na temat zakupu białej kuchni. Zapraszam: http://www.domosfera.info/biala-kuchnia-ikea/

  12. #212

    Domyślnie

    Nie wim czy chcecie tutaj zdjęcia inne niż własne ale swojej wyśnionej białej kuchni jeszcze nie mam więc jako wkupne przynosze kilka z programu "dom na pokaz" (showhouse) Białych kuchni generalnie mam w swoich zbiorach sporo wiec jak by coś to mogę Was jeszcze pomęczyc












  13. #213

    Domyślnie Re: Biała kuchnia - za i przeciw.

    Cytat Napisał domosxxxxfo
    Cytat Napisał dorcha
    ...Boję się jednak, że białe szafki i fronty nie zdadzą egzaminu w normalnym użytkowaniu. ...
    Nie ma się czego bać. U mnie czteroosobowa rodzinka (małe dzieci), otwarta kuchnia, sporo gotowania i białe (czy raczej lekko ecru) fronty oraz... drewniany blat. Po pół roku intensywnego użytkowania postanowiłem zaolejować blat i przy okazji pstryknąć kilka zdjęć. Konkluzja? Nie ma najmniejszych problemów z użytkowaniem białej kuchni, drewnianego blatu. Popełniłem artykuł na temat zakupu białej kuchni. Zapraszam: http://www.domosfera.info/biala-kuchnia-ikea/
    Ten szary gres na podłodze w Twojej kuchni - jak się nazywa i jakiej jest firmy?
    Dzięki za artykuł, dużo przydatnych informacji zamieściłeś
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

  14. #214

    Domyślnie

    Własnie wczoraj zamówiłam biała kuchnię z Ikea stat i mam nadzieję, że bedzie się dobrze uzytkowała

  15. #215

    Domyślnie

    Ja też poważnie o niej myślę, ale mąż kręci nosem. Chyba zmuszę go do przeczytania tego wątku.

    Kiedyś, parę lat temu produkowano też tę kuchnię w kolorze waniliowym/jasnożółtym. Żałuję, że już nie można jej dostać, a może się mylę?

  16. #216
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał mikiletto
    Kiedyś, parę lat temu produkowano też tę kuchnię w kolorze waniliowym/jasnożółtym. Żałuję, że już nie można jej dostać, a może się mylę?
    niestety już nie produkują takiej - faktycznie szkoda, była urocza.

  17. #217

    Domyślnie

    Sylla 7 i inni, jak długo czeka się na realizację zamówienia kuchni z IKEA ?

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Po p roku użytkowanie nie bardzo jest coś przeciw. Raczej wszystko ZA.

    No i kuchnia:






















  19. #219

    Domyślnie

    [quote="CoolaTT"]Po p roku użytkowanie nie bardzo jest coś przeciw. Raczej wszystko ZA.

    No i kuchnia:





    CoolaTT napisz mi proszę z czega masz blat i jak Ci sie sprawuje oraz okap (chodzi mi o czyszczenie, plamy itp) . Czy w tym położeniu okap taki ma swoje właściwości wciągające skutecznie? Bo maż jest na nie a ja go musze jakos przekonać
    już niedługo..coraz bliżej

  20. #220

    Domyślnie

    Mymyk_KSK, bardzo podoba mi się Twoja kuchnia. Jest urocza i bezpretensjonalna, naprawdę świetna i stylowa :)

Strona 11 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony