dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 75
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 1491
  1. #241

    Domyślnie

    Joliska, a jaki okap teleskopowy kupilaś? Też takiego poszukuję, ale kuchnia otwarta na salon, więc i powierzchnia duza i w miare cicho by musi.

  2. #242
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Alfa36,

    mój okap to Gorenje DKF 2600 M, jak na swoją klasę i wydajność jest bardzo cichy

  3. #243

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za białą kuchnią W jasnej może być bardziej przytulnie i optycznie przestronniej. Co prawda, wymaga niestety albo stety zachowania czystości, ale po 12 latach eksploatacji nawet białe meble mogą wyglądać elegancko. Z pewnością jednak więcej trzeba włożyć wysiłku w pozbyciu się z nich kuchennego brudu.

  4. #244

    Domyślnie

    w zasadzie nie mam za bardzo co wrzucić, mam tylko jedno zdjęcie w komp. i to z kuchnią nie dość, że z oddali, to jeszcze zafoliowana. Ale wrzucam tak, dla orientacji Biała kuchnia w totalnie białym mieszkaniu (oprócz stolarki okiennej) i czarnego kota

    Po prawej wysoka zabudowa, której na zdjęciu nie widać wcale, ale jest.



    Już ją sprzątałam i miałam spory problem z frontami. Jak bym nie przecierała, jaką szmatką, to zostawały smugi. Z lekka się podłamałam. Tutaj na forum polecono mi pastę polerską do samochodów. Ale odkryłam super ściereczkę, kupiona w Rossmanie, która umożliwia mi takie wypolerowanie, że nawet po słońce kompletnie żadnej smugi Bije wszystkie ściereczki viledy i inne jakieś.


    Ja uwielbiam biel, czystą biel, więc jestem jak najbardziej za białą kuchnią. chociaż na pewno wymaga ona większej dyscypliny jeśli chodzi o utrzymanie tej nieskazitelności: sprzątanie, polerowanie. Ale jak ktoś lubi - to warto. Zobaczymy jak to będzie, może po jakimś czasie mieszkania, będę miała dość częstej polerki (bo to trochę trzeba się namachać tą super ściereczką) Ale będę się trzymać zasady, że blat wiecznie pusty - czyli kompletnie nic (na płyn do naczyń, gąbkę mam miejsce w szufladzie pod zlewem). jedyne co, to jakieś zielone jabłka lub inne coś zielone

  5. #245
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Dziewczyno załóż wątek w galerii, będziesz miała rzesze fanów i pytań ze swoim "laboratorium" Na podłodze żywica? No i pisz co to za szmatka taka cudna, ja mam czarne szkło do polerowania.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  6. #246

    Domyślnie

    Białe kuchnie - CUDOWNE
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Estella-keittio-A.jpg
Wyświetleń:	2513
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	11005   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sitruunaruoho_keit_B11.jpg
Wyświetleń:	2563
Rozmiar:	18,0 KB
ID:	11007   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z7872564X,Biale-szafki--bialy-blat-i-biala-podloga--Za-to-czarna.jpg
Wyświetleń:	2379
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	11008  
    DEKORACJE OKIEN I WNĘTRZ TKANINAMI

  7. #247

    Domyślnie

    Cytat Napisał e-mól Zobacz post
    Dziewczyno załóż wątek w galerii, będziesz miała rzesze fanów i pytań ze swoim "laboratorium" Na podłodze żywica? No i pisz co to za szmatka taka cudna, ja mam czarne szkło do polerowania.
    na podłodze żywica chociaż po wyjściu wykonawcy do ponownego lakierowania. A szmatka to Scotch-Brite Mikrofibra do łazienki (kolor szmatki pomarańczowy). Na folii jest napisane:
    czyści i poleruje
    trwała i skuteczna
    superchłonna

    Świetnie też poleruje baterie - sprawdzałam

    pomyślę o tej galerii

  8. #248
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    morfeusz1 ale super widoki Uwielbiam takie białe klimaty

  9. #249

    Domyślnie

    Ja nie wyobrażam sobie domu z kuchnią inną niż biała. Mam taką teraz w mieszkaniu i sprawdza się świetnie. W nowym domu też będzie w takim kolorze. Mody na kolory i rodzaje drewna (wenge!) przemijają, a białe kuchnie zawsze miały, mają i będą mieć klasę. Poświęciłam im cały wpis na moim skromnym blogu.

  10. #250

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  11. #251

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  12. #252

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  13. #253

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  14. #254

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  15. #255

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    Ja nie wyobrażam sobie domu z kuchnią inną niż biała. Mam taką teraz w mieszkaniu i sprawdza się świetnie. W nowym domu też będzie w takim kolorze. Mody na kolory i rodzaje drewna (wenge!) przemijają, a białe kuchnie zawsze miały, mają i będą mieć klasę. Poświęciłam im cały wpis na moim skromnym blogu.
    Darcy,

    dobrze, że jesteś, coś Cię dawno nie spotkałam

    Przy okazji prośba - pisz WIĘCEJ i CZĘŚCIEJ, lubię Cię czytać i oglądać zdjęcia na Twoim blogu.

  16. #256

    Domyślnie


    Dla chcącego nic trudnego!

  17. #257

    Domyślnie


    Dla chcącego nic trudnego!

  18. #258

    Domyślnie


    Dla chcącego nic trudnego!

  19. #259

    Domyślnie


    Dla chcącego nic trudnego!

  20. #260

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

Strona 13 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony