dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 75
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 1491
  1. #261

    Domyślnie

    Dla chcącego nic trudnego!

  2. #262
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Aktualnie mam białą kuchnię w mieszkaniu, od 5ciu lat. Mam małe dziecko i kota. Kocurek mimo iż jak na kota przystało dba o czystość swojego futerka, to jednak łapki często ma ubrudzone od grzebania w doniczkach. Często czekając na jedzonko opiera przednie łapki na frontach. Oczywiście nie mogę powiedzieć że nie zostawia śladów ale wydaje mi się że na każdym kolorze byłoby je widać.
    Białą kuchnię będę miała również w domu. Jedyna zmiana - drewniany blat i brak uchwytów.

  3. #263

    Domyślnie

    wszystko białe? proszę bardzo... i wcale nie jest mdło


  4. #264

    Domyślnie

    A u mnie będzie lakierowana biel. Miał być krem ale na wystawie była biała - no i przepadłam! Zresztą jak pani wyciagnęła mi skalę z milionami odcieni kremu to zbladłam i dałam sobie spokój. Do tego blat z granitu - jeszcze się waham między nerro assoluto a impalą. Podłoga drewniana.
    basia228

  5. #265
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Też będę mieć białą kuchnię . Blat drewniany teakowy. Na podłodze jasnoszara cementowa posadzka impregnowana żywicą i pasek dekorów z metalizowanych płytek. Podłoga już jest. Kuchnia będzie pewnie po nowym roku

  6. #266

    Domyślnie

    Czytam, że obiecałam wkleić zdjęcie po montażu - nie wkleiłam, więc wrzucam teraz. Roleta na zdjęciu jest śnieżnobiała, na zewnątrz na osiedlu mamy latarenki dające żółte światło i wieczorem taki efekt na roletach.



    edit
    nie wiem dlaczego pokazuje się w poziomie - wrzucałam dobry widok i nie mam pojęcia co się stało... ?
    Ostatnio edytowane przez morfeusz1 ; 01-10-2010 o 09:17

  7. #267
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    pewnie komp ci sam obraca poprawnie widok w przeglądarce obrazków a zdjecie dalej jest położone

  8. #268
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar minkapinka
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    1.288
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    jako wielbicielka białych kuchni wrzucam kilka inspiracji


    Uploaded with ImageShack.us










  9. #269

  10. #270

  11. #271

  12. #272

  13. #273
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Analiena
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Posty
    1.205
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Minkapinka, lejesz miód na moje serce

  14. #274

    Domyślnie

    Jeszcze raz pytanie do właścicieli białym mebli kuchennych i kuchenki gazowej.Jak to się sprawdza?Czy meble nie żółkna od gazu?

  15. #275

    Domyślnie

    Stary watek ale ciekawy. My sie dopiero przygotowujemy do remontu, ktory bedzie trzeba przeprowadzic na wiosne ale od razu wiedzielismy ze bialy w kuchni to "must have".
    Mamy wstepnie wymyslona zabudowe i nawet mamy tez zrobiona wizualizacje. Mamy nieco watpliwosci co do kafli na podloge i na sciane pomiedzy szafkami stojacymi i wiszacymi ale moze jak wrzuce wieczorkiem wizualizacje to cos podpowiecie.

  16. #276

    Domyślnie

    Ja też mogę pochwalić się białą kuchnią. Jest piękna i nie uważam, żebym musiała codziennie 'latać ze ścierką'. Przetarcie kurzu raz w tygodniu w zupełności wystarcza, a konsekwentne wycieranie tego co się aktualnie wylało czy wysypało jest konieczne przy wszystkich kuchniach nie tylko białych - ot zwykłe zachowywanie czystości.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia1.jpg
Wyświetleń:	2409
Rozmiar:	35,7 KB
ID:	36320   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia2.jpg
Wyświetleń:	2231
Rozmiar:	32,4 KB
ID:	36321   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia3.jpg
Wyświetleń:	2144
Rozmiar:	26,3 KB
ID:	36322  

  17. #277

    Domyślnie

    pamaria bardzo ciekawe wykorzystanie małej przestrzeni; jedynie nie podobają mi się różne uchwyty w górnych szafkach i dolnych

  18. #278

    Domyślnie

    Tak więc poniżej projekt naszej białej. No może nie do końca białej ale... białej

    Na ścianie nad blatem będą kafle z Opoczna http://www.opoczno.eu/kolekcja.php?k...ja=01059&m=210. Na podłodze planowaliśmy położyć kafle Imola z serii Blown w kolorze białym (wersja 20x40) http://www.domzbajki.pl/imola-blown-...40-p-4230.html. Zaczęliśmy się jednak zastanawiać czy tych kwadratów z Opoczna nie połozyć też na podłodze. Jak myślicie ?





  19. #279

    Domyślnie

    wszystko ladnie, pieknie, swego czasu rowniez zastanawialismy sie nad biala kuchnia ale ten pomysl poszedl na bok,
    kuchnia jest przedewszystkim pomieszczeniem ktore ma byc uzytkowe a nie omijane szerokim lukiem, moim zdaniem biale, nowoczesne kuchnie fakt pieknie sie to prezentuje ale sa tylko i wylacznie dla osob posiadajacych dom z dodatkowym pomieszczeniem do gotowania ( np. w piwnicy), badz bogatych ktorzy zywia sie tylko i wylacznie w restauracji a kuchnia jest na pokaz i najwyzej do zagotowania wody na herbate

    niedawno slyszalem taka historie siostra byla w odwiedzinach u jakis bardzo dobrych znajomych ktorzy wiosna mieli rowniez remont calego mieszkania, naprawde zaprojektowane i urzadzone cudnie przez jakas rewelacyjna projektantke, kuchnia sniezno biala z duza iloscia szkla i stali nierdzewnej, lazienka rowniez nowoczesne cudo i co z tego:

    Sprawa kuchni wyglada tak:
    -gotowanie ( u tesciow)
    - podgrzewanie padnac mozna ( na balkonie na kuchence gazowej !)

    I co warto ?

  20. #280

    Domyślnie

    Hehe. Z calym szacunkiem dla owych znajomych ale zdaje sie ze maja nierowno pod sufitem.....

    Moi rodzice jakos maja bialo w kuchni od 1978 roku i nie zauwazylem zeby komus z domownikow sprawialo to jakis problem. To jest do codziennego uzywania a nie gapienia sie jak w obrazek.

Strona 14 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony