dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 75
Pokaż wyniki od 281 do 300 z 1491
  1. #281

    Domyślnie

    Dokładnie. To nie jest tak, że biała kuchnia brudzi się bardziej. Na niej widać ten brud szybciej i bardziej, ale wszystko trzeba sprzątać.

  2. #282

    Domyślnie

    no ze maja troche pod deklem moze i byc ale tylko i wylacznie pod wzgledem estetyki/czystosci ale raczej nikt nie chcialby miec brudnej kuchni zwlaszcza bialej

    pamaria no wlasnie w tym rzecz ze na niej widac ten brud szybciej nawet bardzo szybko i bardziej zwlaszcza ze z tego co wiem posiadaja do tego sporo stali nierdzewnej/inoxu czy szkla np. plyta, okap, miedzy szafkami zamiast plytek a na stali inoxie znac kazdy palec i szorowac trzeba po calosci,

    tak czy siak taka kuchnia jest bardzo pracowita i w rzeczywistosci predzej sie gotuje niz sprzata

  3. #283

    Domyślnie

    Najwięcej negatywów widzą nie posiadacze białych kuchni, ale ci którzy ich nie mają.

    Użytkuję kilkanaście lat białą kuchnię, w dodatku z czarnymi blatami i czarnym stołem z krzesłami. W nowym domu też będzie biała, tylko z innym blatem. Sprzątam ją rzadziej niż poprzednią drewnianą. Gotuję codziennie obiady dla czterech osób, a często dla wielu więcej, ponieważ prowadzimy "dom otwarty".

  4. #284

    Domyślnie

    Co do stali nierdzewnej, nie zabezpieczonej specjalna powłoką, to się zgodzę, trudno utrzymać w ładnym wyglądzie. Natomiast co do białych szafek - nieprawda, nie ma większych problemów, mam takie i nie narzekam, a nie jestem fanką latania ze ściereczką.
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

  5. #285

    Domyślnie

    [
    Sprawa kuchni wyglada tak:
    -gotowanie ( u tesciow)
    - podgrzewanie padnac mozna ( na balkonie na kuchence gazowej !)

    I co warto ?[/QUOTE]

    Widzę, że to cięższy przypadek...też podobają mi się białe kuchnie i chyba taką zrobię, ale na balkonie nie będę gotować

  6. #286

    Domyślnie

    Cytat Napisał cyma2704 Zobacz post
    Najwięcej negatywów widzą nie posiadacze białych kuchni, ale ci którzy ich nie mają.
    i na odwrót - o wadach czarnych kuchni też rozprawiają najgłośniej ci, co ich nie posiadają ot zwykła ludzka przypadłość, powszechna i nieuleczalna hehe
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  7. #287

    Domyślnie

    Większych bzdur dawno nie czytałam
    Mam białą kuchnię na wysoki połysk, codziennie gotuję, a moja kuchnia sprząta się błyskawicznie. Blat - sciera się tak samo w każdej kuchni, przeracie białych błyszczących płytek na ścianie, to chwila, a przeciez nie codziennie jest taka potrzeba. Płyta indukcyjna czyści się w oka mngnieniu, bo nic mi się do niej nie przypala. Frontów nie trzeba czyścic codziiennie, a wystarczy wilgotna szmatka z mikrofibry i wszystko lśni.

  8. #288
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Mam białą kuchnię na wysoki połysk, codziennie gotuję, a moja kuchnia sprząta się błyskawicznie.
    Prawda

    Szczęśliwego Nowego Roku !
    majki
    mój domek ...
    komentarze ...
    były dziennik budowy ...

    mieszkamy w domu od 28 czerwca 2010 ...
    impossible is nothing ...

  9. #289
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    U mnie biala na wysoki polysk i drewniane blaty, teraz mam podobnie i nie mam zadnego problemu z utrzymaniem jej w czystosci - gotuje codziennie. To ze biale meble sa trudne to mit. popalcujcie sobie tlustymi rekoma biale fronty i drewniane badz ciemne - na bialych az tak tych sladow nie widac

  10. #290

    Domyślnie

    Nie rozumiem o co chodzi z tym brudzeniem białej kuchnii .
    Niech mi ktoś wytłumaczy , bo sama mam biała na wysoki połysk i normalnie gotuje, obiady , przetwory (dzemy, kompoty) , piekę.

  11. #291

    Domyślnie

    Użytkuję białą kuchnię od prawie roku - i nie sama biel jest problemem ale czarny, granitowy blat, który muszę wycierać kilka razy, żeby błyszczał Białe fronty przecieram raz w tygodniu z ewentualnego kurzu i odcisków palców.
    Na razie nie zamieniłabym jej na żadną inną

  12. #292
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Ja też nie widzę żadnych minusów białej kuchni. Przynajmniej jak się coś zachlapie to wiadomo, gdzie trzeba powycierać, chyba lepiej niż mieć brud na szafkach zamaskowany kolorem frontów.Zaden problem, szmatka zawsze w zlewie leży gotowa do uzycia.
    Kuchnia ma być czysta, a nie tylko wyglądać na czystą.Kolor frontów jest tu bez znaczenia
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  13. #293

    Domyślnie

    Użytkuję bialą kuchnią od sierpnia. Do tej pory nie wyglądala mi na brudną.... Zauważylam brud przy okazji poswiątecznych porzadkow W każdym razie jestem bardzo z tej bieli zadowolona, wlasnie dlatego, ze wogole nie widac brudu na bialych frontach. Owszem zabrudzenia typu "coś sie wylalo" ale te mozna szybko sprzątnąc.

  14. #294

    Domyślnie

    Skąd się wzięły w kuchni stół jadalny i krzesła tapicerowane? Brak informacji, gdzie jest garderoba żeby przed wejściem do kuchni można było się przebrać z odzieży wierzchniej. Jeżeli nie wykona się tej prostej czynności wchodząc do kuch ni nawet tylko na chwilę, na przekąskę, działa się wbrew przepisom sanitarno epidemiologicznym wnosząc na sobie z dworu unoszony w powietrzu pył z odchodów końskich psich, kocich i ptasich. Powstaje poważne zagrożenie zatrucia całej rodziny, bo kuchnia to czyste pomieszczenie do przygotowywania posiłków z surowych białek.

  15. #295

    Domyślnie

    Przepraszam, czego ma się tyczyć ta odpowiedź???
    O jaką garderobe chodzi i o jakie tapicerowane meble???

  16. #296

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Tak więc poniżej projekt naszej białej. No może nie do końca białej ale... białej

    Na ścianie nad blatem będą kafle z Opoczna http://www.opoczno.eu/kolekcja.php?k...ja=01059&m=210. Na podłodze planowaliśmy położyć kafle Imola z serii Blown w kolorze białym (wersja 20x40) http://www.domzbajki.pl/imola-blown-...40-p-4230.html. Zaczęliśmy się jednak zastanawiać czy tych kwadratów z Opoczna nie połozyć też na podłodze. Jak myślicie ?




    ja się wtrącę do projektu, ta druga szafka nad piekarnikiem do usunięcia, musi tam być zachowana jedna linia wysokości szafek, pozdrawiam, poza tym pieknie, i wiosennie

  17. #297

    Domyślnie

    Reni kuchnia nielota już dawno przeszła zmiany. W innym wątku obszerniej jest napisane
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  18. #298

    Domyślnie

    Cytat Napisał prac124 Zobacz post
    Skąd się wzięły w kuchni stół jadalny i krzesła tapicerowane? Brak informacji, gdzie jest garderoba żeby przed wejściem do kuchni można było się przebrać z odzieży wierzchniej. Jeżeli nie wykona się tej prostej czynności wchodząc do kuch ni nawet tylko na chwilę, na przekąskę, działa się wbrew przepisom sanitarno epidemiologicznym wnosząc na sobie z dworu unoszony w powietrzu pył z odchodów końskich psich, kocich i ptasich. Powstaje poważne zagrożenie zatrucia całej rodziny, bo kuchnia to czyste pomieszczenie do przygotowywania posiłków z surowych białek.
    genialne

  19. #299

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Reni kuchnia nielota już dawno przeszła zmiany. W innym wątku obszerniej jest napisane
    Hehe. Narodzila sie na nowo jeszcze przed powstaniem. Fenomen normalnie hehe Co nie zmienia faktu ze bedzie biala. Bedzie nawet bardziej biala niz jest na powyszym projekcie bo zonka zdecydowala ze wiszace szafki maja byc biale. We fioletach beda sciany

  20. #300

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Reni kuchnia nielota już dawno przeszła zmiany. W innym wątku obszerniej jest napisane
    to gapcioch ze mnie

Strona 15 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony