dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 75
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 1491
  1. #361

    Domyślnie

    witaj monah w końcu się zdecydowałam dołączyć, tylko kiepsko się na razie tu orientuję

    madzioochno, tak, z tego samego drewna, wykorzystałam zwykłą listewkę - ja po prostu nie lubię listew nablatowych i chciałam mieć coś czego prawie nie bedzie widać. zdjęcia nie dam rady na razie zrobić, bo mamy problem z kablem internetowym, który sprytnie ktos kiedyś zamontował własnie w kuchni i mam tam teraz armagedon

  2. #362

    Domyślnie

    Dzięki ushii. Jeszcze jedno, a nad piekarnikiem nic nie masz?
    Dziennik
    Od 19 stycznia 2012 w nowym domu

  3. #363

    Domyślnie

    nie rozumiem pytania? blat i płyta jest... no i ta taka wąska szczelinka wentylacyjna co musi byc - między panelem piekarnika o blatem

  4. #364
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    My co prawda przenosimy sie jutro, ale kuchnia zamontowana jest juz 2 tygodnie. Mamy polaczenie bialych akrylowych frontow (blyszczacych) z fornirem palisander (dosyc ciemny) lakierowanym na wysoki polysk. Cala kuchnia jest bezraczkowa na tip ony wiec dotykac szafki trzeba. W miedzy czasie trwaly wszystkie prace wykonczeniowe w tym poprawianie scian, kladzenie cegiel na kilku scianach i ich impregnacja. Jak wchodzilam do kuchni to nie widzialam sladu brudu, dopiero jak dotknelam palcem widzialam sciezke bezkurzowa Zrobilismy rowniez bialy matowy blat i szczerze go polecam, non stop sa po nich przesuwane jakies walizki, lampki, blaszki i nie ma sladu uzytkowania. Mysle, ze w naszej koncepcji niesprawdzilyby sie czarne lakierowane szafki, poniewaz ja do pedantek nie naleze - ale wszystko jest dla ludzi. Porownujac w sklepie matowe fronty z polmatem i frontem na wysoki polysk uwazam, ze zdecydowanie mniej slady widac (przynajmniej na kolorze bialym) na tych na wysoki polysk - moze to kwestia odbijajacego sie swiatla nie wiem, na macie dla mnie byla masakra
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  5. #365

    Domyślnie BIAŁA KUCHNIA - pomóżcie w doborze kolorów i dodatków :)

    Hej
    Od roku odkładaliśmy z mężem decyzje o zrobieniu własnej kuchni (teraz dzielimy z teściami ) i w końcu się zdecydowaliśmy. Od razu zakochałam się w białej kuchni, urzekła mnie nowoczesność Meble mamy już zamówione, teraz musimy zrobić remont pokoju, który zmieni się w moją białą kuchnię.

    Zastanawiam się nad kolorem płytek (będzie gres, duże płytki), co myślicie o jasnych? I kolorem ścian. Myślałam o jakimś szarym delikatnym, może jedna ściana jakaś inna żeby nie było tak szaro, nijak. Ten pokój ma wymiary 3 x 4 m. Po drogiej stronie mebli (tam gdzie płyta) jest okno na 2 m.

    Na projekcie jest narożny zlew, którego tu nie widać Klamki są poziome wszystkie i dłuższe. Szyby takie białe. Oświetlenie panelowe. Korpusy mają kolor szary grafit a blat arabeska Za meblami będzie szklana płyta (biała, od góry i dołu pasek szarego).



    i blat



    Poradzicie? Z góry dzięki za pomoc

  6. #366
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Plus białej kuchni jest taki, że pasuje do niej wszystko Kolorystycznie możesz poszaleć Mnóstwo jest białych kuchni tutaj, na wątku, może warto obejrzeć, żeby zobaczyć, co Ci się podoba? Bo teraz to trudno doradzić. Ja do ciemnego blatu obstawiałbym jasne płytki na podłodze i ścianie, a kolor ścian - szarości ewentualnie greige. Baza spokojna (co wcale nie oznacza nudy!), kolory w dodatkach.

  7. #367
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja mam białą kuchnię w połysku, aluminiowe uchwyty, szary blat, grafitowe boki szaf, grafitową farbę na części ścian. Pozostałe ściany białe.
    Nad płytą żółte kafelki.
    Na podłodze biał polerowany gres plus gafitowy mat. Stół biały z czarną szybą. Krzesła białe i czarne.

  8. #368

    Domyślnie

    Szary nie jest nijaki

  9. #369
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    moja nijaka kuchnia z twoich zamierzeń



    od razu powiem że to naprawdę dobra baza do kolorystycznych szaleństw (ja np. uwielbiam kupować białe dodatki )

  10. #370

    Domyślnie

    Efilo nie chciałam urazić Kuchnia mega
    Ja osobiście najbardziej na szarym jestem, właśnie ze względu na to, że małym kosztem można odmienić kuchnię (zmienić zasłonkę, poduszki na krzesła, jakieś dodatki )
    To zdanie męża ale ja go przekonam

  11. #371

    Domyślnie

    Szary to najlepszy kolor jaki może być we wnętrzu Nawet się nie zastanawiaj.

  12. #372

    Domyślnie

    Ok Więc będzie szary tak jak ja chciałam Pokazała mężowi rady mądrzejszych i musiał to zaakceptować
    A co myślicie o płytkach? Na początki myśleliśmy o podłodze z korka ale kasa więc zostajemy przy gresie jakimś jasnym bardzo
    I nie wiem co lepsze z połyskiem (ja osobiście bardziej za ) czy matowy?

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    weź lapato.
    moje kafle mogę polecić z czystym sumieniem. idealnie sie je czysci, nie zachodzą i poza brudnymi plamami jak coś chlapnie to nic na nich nie widać - zresztą mokra szmatka i błysk od razu.

  14. #374

  15. #375
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    no cóż. nazwa sandstone sugeruje że to beżowy. kolor kość słoniowa że to śmietankowy. a zdjecie że to białoniebieski
    kafle najlepiej wybierać w sklepie z glazurą

  16. #376
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moja kuchnią z białym polerem na podłodze i frontach, szarym blatem, bokami i ścianą (jeszcze nie skonczona)


  17. #377

    Domyślnie

    Białe są NAJLEPSZE
    Ja jeszcze poczekam, bo meble będą w lipcu dopiero Ale do tego czasu prawie remont w tym pokoju, w którym kuchnia będzie zrobimy.
    Wiesz coś na temat funkcjonalności zlewów w rogu? Bo ja też taki będę miała

    gdzieś czytałam, że płyty w rogu nie polecali, a zlew?

  18. #378
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    My mamy taki zlew:



    Jeżeli szafka jest ścięta to nie ma takiego problemu z użytkowaniem. My mamy akurat w tym miejscu szafkę 45cm. Jedyny problem jest z dostępem do miejsca za zlewem, jest poprostu daleko ale jakoś tak bardzo nie przeszkadza.

    W starym mieszkaniu mieliśmy zlew w rogu ale szafka nie była ścięta i kąt był 90 stopni. To był koszmar!!!

    Z płytą w rogu nie mam doświadczenia.

  19. #379
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Była o tym dyskusja na wątku "Pochwalcie się swoimi kuchniami" całkiem niedawno. Można poszukać, a tak w skrócie - użytkownicy narożnych zlewów nie wymienili żadnych minusów. Ja sama miałam taki zlew w starym mieszkaniu i w użytkowaniu był tak samo wygodny, co zlew standardowy

  20. #380

    Domyślnie

    Monika więc będę miała taki sam zlew jak Ty
    Szafka też taki kształt jak u Ciebie.
    A bateria taka

Strona 19 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony