dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 75
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 1491
  1. #21

    Domyślnie

    też będę miała białą, lakierowaną. Pedantką nie jestem, ale brudu nie lubię. Ani przez chwilę nie miałam watpliwości.

    Przyjedzie do mnie za 2 m-ce nie moge się doczekać

  2. #22

    Domyślnie

    Mysle ze z lakierowana bedzie mniej problemu niz z normalna powierzchnia, bo im cos jest gladsze tym lepiej sie czysci
    Mowie z doswiadczenia, bo mialam kiedys bezowa lakierowana sypialnie tz na wysoki polysk,i byly to najpraktyczniejsze meble jakie do tej pory mialam.

  3. #23

    Domyślnie

    Mam teraz białą kuchnię i już nigdy więcej. Nie dlatego ze mi sie znudziła, ale uważam że jest bardzo niepraktyczna . Wieczne przecieranie szafek. Miałam poprzednio w okleinie drewnopodobnej i to dużo lepszy wybór.

  4. #24

    Domyślnie

    moja pierwsza kuchnia była drewnopodobna i też widziałam brud.... nie wyobrażam sobie nie sprzątnąć porządnie co dwa, trzy dni-taka częstotliwość sprawia że nie ma starych narastających brudnków i wystarczą trzy minuty zeby wytrzec-ot cała filozofia (dotyczy użytkowanej obecnie białej, w dodatku w macie) w domku bedzie bialy polysk
    zatem: sciery w dlon!
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  5. #25

    Domyślnie

    Moja mama ma białą kuchnę kilka ładnych lat i bardzo sobie chwali .
    Ja również robię białą . Wcześniej miałam dębowową , i uważam , że trudniej było ją utrzymac w czystości niż białą mojej mamy. Brud/ tłuszczcz wchodził w drewno i trzeba było ją porządnie szorowac , żeby nic się nie lepiło.
    A laminat to bajka , zwykła wligotna ściereczka i nic nie widac.

  6. #26

    Domyślnie

    Miałam białą kuchnię i meble i podłogi. Nigdy wiecej. Zmywanie podlogi min. 2x dobę o szafkach nie wspomnę,że totalnie wszystko widać. czulam sie jak calkowity niewolnik kuchni, teraz mam płytki koloru jasnego cynamonu i kuchnie zdecydowanie ciemniejszą. Nie szaleję ale tez sprzatam. nastepna kuchnia bedzie tez ciemna.
    Dla chcącego nic trudnego!

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    dżempel

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.283

    Domyślnie

    kiedyś miałam ,białą kuchnie póżniej jakąs drewnopodobną i teraz znowu białą i niejest tak źle ze sprzątaniem

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    mam gładką wanilię (nie połysk) i naprawde nie ma problemu, wilgotna ściereczka, pomarańczowy cif lub ludwik w sprayu do zatluszczonych powierzchni i gotowe...ale podłogi i blatu w bieli raczej bym nie wybrała

  9. #29

    Domyślnie BIAŁA KUCHNIA - inspiracje, realizacje, opinie

    Klamka zapadła. Będę miała białą lakierowaną kuchnię (chętnie bym wkleiła projekt, ale nie wiem jak się wstawai zdjęcia ). Korpusy będą zebrano czyli taka ciemna czekoladka i cały czas zastanawiam się nad blatem . Czy powinien mieć ciemny kolor, nawiązujący do zebrano czy bardziej pasować pod AGD????

    Noi kolejny problem to kolor kafelek. Ponieważ będą tylko nad okapem, to pan, który będzie robił nam kuchnię zaproponował ciemną czekoladkę ułożoną poziomo ułożone do samej góry a wdłuż blatu ułożyć 1 lub 2 rzędy tych samych płytek (będe mieć tylko 2 górne poziome szafki). Ten pomysł mi się akurat podoba, ale może użytkownicy białych kuchni coś jeszcze doradzą.

    Pozostał problem koloru podłogi i ścian. Na podłogę za dużego wyboru nie mam. Pewnie będzie jakiś beżowy gres.


    Jeżeli są tu jacyś właściciele białych kuchni, to bardzo proszę o wsparcie.


    Edutyję , bo wklejam zdjęcie


  10. #30

    Domyślnie

    Ja nie jestem jeszcze posiadaczem jakiejkolwiek kuchni, ale mogę się podzielić inspiracjami Może coś dla siebie wyszukasz:







    [img]

    Niestety nie pamiętam skąd mam każde z nich, więc nie mogę tego tu napisaćJeśli zamieściłam zdjęcie autorstwa kogoś kto sobie tego nie życzy, to od razu usunę

    A póki co, życzę olśnienia w sprawie białej kuchni [/img]

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monika $ Seba
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.499
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    127

    Domyślnie

    ja mam białą kuchnię, a blat ciemny
    zapraszam do dziennika coby wątków nie powielać

  12. #32

    Domyślnie

    Ja w obecnym domu od 10 lat mam białą kuchnię z czarnym blatem. Niestety na razie zdjęć nie dam rady wkleić. Na podłodze mam białe i czarne kafle, ale one są w takie mazaje szare. Szare ściany, a na ścianie gdzie jest kuchenka białe kafelki z szarą fugą.

    W nowym domu będę miała ...białą kuchnię z ciemnobrązowym blatem

  13. #33
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    u mnie tez bedzie biala lakierowana kuchnia

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ja mam w mieszkaniu białą kuchnię, ale raczej klasyczną Żłobione drzwiczki, kute czarne uchwyty, do tego popielaty blat z płytek, biały ceramiczny zlewozmywak... Kuty stół i krzesła... Popielate płytki między szafkami...
    W domu kuchnia jest brązowa, ale tylko dlatego, że chciałam jakiejś odmiany, bo biała użytkowała się bardzo dobrze

  15. #35

    Domyślnie

    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  16. #36
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Lucyna1
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    382
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Nasza kuchnia co prawda nie jest w całości biała ,ale w dużej mierze . Wykończenie jest szaro srebrne-kolor aluminium



  17. #37

    Domyślnie

    też mam białą, ale chyba już był taki watek...
    w kazdym bądx razie białe jest suuuuupeer!!

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lucyna1
    Nasza kuchnia co prawda nie jest w całości biała ,ale w dużej mierze . Wykończenie jest szaro srebrne-kolor aluminium


    A czy ja mogłabym poprosić o więcej zdjęć, bo też chciałabym połączyć trzy kolory i nie mam koncepcji.

  19. #39

    Domyślnie

    ja bym do białej kuchni chyba dała właśnie jakieś srebrne / szare blaty


    podoba mi się też zestawienie z palissanrem / teakiem

  20. #40

    Domyślnie

    Dziękuję za podwpowiedzi, ale dlaczego ja nie mogę otworzyć zdjęć tylko widzę czerwone krzyżyki???

Strona 2 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony