dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 75
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 1491
  1. #401
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Możecie mi powiedzieć co to jest za fornir/okleina.... czy cokolwiek to jest
    Kolor: Akazie Grau (Szarzona Akacja) - laminat.

  2. #402

    Domyślnie

    Arogos, dzięki za odpowiedź.
    Pytanie do Ciebie i do innych forumowiczów - jak się ustrzec przed czymś takim? To znaczy rozumiem, że jeśli chodzi o rozwarstwianie to na pewno w ramach gwarancji będą to musieli wymienić, ale pytanie co z tym przebarwianiem, jak można to sprawdzić, czy firma stosuje właściwe lakiery i właściwe utwardzacze? Czy ktoś z Was też miał takie problemy? Mam milion wątpliwości i tysiąc decyzji do podjęcia, ale akurat tego, że chce białe szafki do kuchni byłam pewna od zawsze, nawet nie wiedziałam, że mogę się spotkać z takimi problemami. Ja rozumiem, że to wszystko wiąże się z ceną, ale myslałam, że skoro robię kuchnię na zamówienie za którą jednak niemało się płaci, to nie powinnam martwić się o takie niedociągnięcia. Poradźcie proszę jak się zabezpieczyć przed takimi "fachowcami", jak to sprawdzić?
    Chwaszczyno/Osowa
    1 X 2011 - przeprowadziliśmy się!

  3. #403

    Domyślnie

    My teraz uczymy się na błędach, możesz zapytać stolarza czy zleca robienie frontów, czy wykonuje je sam, na jakich lakierach bazuje i prosić o potwierdzenie na piśmie że takie materiały zostaną użyte. My chcieliśmy lakiery Ica uzyskaliśmy zapewnienie że takie będą, po tym jak szafki zrobiły się żółte wmawiano nam że to normalne natomiast mając potwierdzenie jaki lakier miał być użyty zgłosiliśmy się bezpośrednio do producenta , który wykazał że zostały użyte inne materiały. W rezultacie my tracimy czas i musimy dowieść że ktoś nas oszukuje, moja rada wszystko spisywać w formie umowy.

  4. #404

    Domyślnie

    Rozumiem, zapytam zatem stolarza jakich komponentów używa, ale problem polega na tym, że to on jest fachowcem a nie ja i po prostu nie będę umiała ocenić, czy materiały stosowane przez niego są dobre czy złe. Pewnie dopiero jak wrócę do domu i wpiszę w google to co mi powiedział, to będę wiedziała czy to czego używa do lakierowania i utwardzania jest dobre czy złe
    Chwaszczyno/Osowa
    1 X 2011 - przeprowadziliśmy się!

  5. #405

    Domyślnie

    witam Was, również planuję białą kuchnie... napisałam w wątku projekt kuchni - wizualizacje, ale tam chyba rzadko ktoś zagląda więc pozwolę sobie napisać i tutaj : PROSZĘ O POMOC http://forum.muratordom.pl/showthrea...izacje/page183
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-06-2011 o 06:33 Powód: DUBEL

  6. #406

    Domyślnie

    Potrzebuję pomocy.
    Kochani doradźcie, nie mam pojęcia jaki stół kupić, żeby nie zepsuć efektu kuchni nowoczesnej
    Po tej stronie gdzie będzie stół ściany będę w kolorze żakardowego amarantu a na oknie roleta drewniana, czy myślicie, że mogę dać stół wenge? Czy lepiej coś z płyty/szkła bardziej w czerni i bieli utrzymany?

  7. #407
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Pokaż, co ostatecznie zdziałałaś w kuchni - na podstawie opisu trudno doradzać...
    Roleta czy żaluzja drewniana? W jakim kolorze drewna?

  8. #408

    Domyślnie

    Rolety drewniana wenge. Zamawiam tu http://www.zaluzje-drewniane.com.pl/kalkulator2.php może białe zamówić?

    Ściany po stornie mebli stalowa magnolia, po stronie okna

    meble fronty biały połysk, blat arabeska (jak w pierwszy poście).

    Rolety jeszcze nie mam zamówionej bo się waham Okno ma 2 m i nie wiem, czy nie jest za duże Może lepiej karnisz? Sama nie wiem

  9. #409

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o stół to ten

  10. #410
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Stół biały będzie ok.- będziesz mogła szaleć z kolorami dodatków Okna masz białe czy brązowe? Żaluzje zrób w kolorze ram

    Zobacz, jak biel z kolorem tylko w dodatkach pięknie wygląda (oczywiście w innym stylu też):






  11. #411

    Domyślnie

    Też wybrałabym biały, zwłaszcza przy malinowej ścianie będzie się nieżle prezentował, a nie spowoduje zamieszania kolorystycznego.

  12. #412

    Domyślnie

    Dzięki Przekonałyście mnie na 100 %, pokażę jeszcze mężowi do akceptacji i mogę zamawiać
    Ramy okienne mam białe, ale o żaluzji chyba czarnej myślałam, z polerowanego drewna

  13. #413

    Domyślnie jakie kafle do białej kuchni ?

    Witam

    Bede mial białą kuchnię z płyty MDF z połyskiem z blatem drewnianym koloru ciemny popiel ( kuchnie z salonem razem), do tego biały naroznik, szafa w przedpokoju biała( tez mdf), a przedpokoj-korytarz to prawie razem z kuchnia i salonem

    W salonie chce dac takie fajne szerokie panele o szer. 30 cm biel łamana z popielem, ale problem mam teraz z kaflami do kuchni. Biale beda sie zlewac z biala kuchnią, z kolei jesli dalbym kafle popiel to boje sie , ze wyjdzie mi taka podloga ja wylewka z betonu i bede sie dołował. Wyglada to jednak super bo widzialem to w salonie kuchennym

    Myslalem o kaflach bardzo jasnych bezowych, prawie jak biel, ale jak zawiozle je do salonu kuchenna i dale przy tej kuchni to totalna pomyłka...

    Co radzicie? Zaznaczam, ze kuchnia i korytarz bylby w tych samych kaflach....

    Boje sie tego, ze jak wejde do chaty i zobacze kafle jak wylewka betonowa to sie bede wk..., ale z drugiej strony super pasuje do bieli bo mocno kontrastują, szczegolnie w kuchni gdzie rowniez bedzie blat w popielu

  14. #414
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja mam białą kuchnię i na podłodze białe kafle (z nazwy są white-white, w rzeczywistości taki brudny biały ale nam pasuje):




  15. #415
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jak już przejrzysz strony w tym wątku, to proponuję zajrzeć i tu: http://forum.muratordom.pl/showthrea...C5%82a+kuchnia

  16. #416

    Domyślnie

    hej, joliska nie obraź się ale mam pytanie, czytając Twoje posty zauważyłam, że jako inspiracje czasem załaczasz zdjecia z forum gazetowego i nie podajesz żadnego info o autorze, czy to jest w porządku??

  17. #417
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Hej, ja też mam jasne płytki (kremowe, białych nie mogłam znaleźć i kupiłam najjaśniejsze, jakie były) do jasnej kuchni - nie wiem, dlaczego mogłoby to wyglądać źle? A jakie planujesz cokoły?
    Popielate to też dobry pomysł, przy jasnym cokole chyba nawet lepszy od kremowych płytek

  18. #418
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał skat Zobacz post
    hej, joliska nie obraź się ale mam pytanie, czytając Twoje posty zauważyłam, że jako inspiracje czasem załaczasz zdjecia z forum gazetowego i nie podajesz żadnego info o autorze, czy to jest w porządku??
    1.Bardzo rzadko wklejam fotki z Gazetowego, 2. nie piszę, że to moje zdjęcia - o tym już byłą dyskusja na fotoforum Gazety i ustalono, co można, a czego nie

  19. #419
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Na tym forum nie umieszcza się zdjęć na serwerze Muratora. One zawsze są z zewnątrz i każde zdjęcie ma swój niepowtarzalny adres, po którym można dojść gdzie znajduje się oryginał. A więc nie dochodzi do nadużycia prawa autorskiego. Obrazek na forum Muratora jest po prostu wizualizacją linku do zdjęcia źródłowego.

  20. #420

    Domyślnie

    Chętnie popatrzę na inne białe kuchnie Może ktoś się podzieli zdjęciem
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

Strona 21 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony