dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 75
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1491
  1. #741

    Domyślnie

    Agatah super masz kuchnie Podaj prosze co to za farba i kolor
    kaka

  2. #742
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pawel__45

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-001
    Posty
    7

    Domyślnie

    Też chciałem białą, ale przeanalizowałem wszystkie za i przeciw i zdecydowaliśmy się na kolor mocca - b. ładnie wygląda. Biała w sumie jak w spzitalu, aczkolwiek blaty na wysoki połysk.. to mogłoby być ciekawe rozwiązanie, jednak nie chciałem ryzykowac.

  3. #743
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyśka

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    monnik1
    Blat to EGGER H3739 orzech Butcherblock
    Ja kupiłam przed tymi płytkami inne , białe czyste, takie mega połyskliwe i je oddałam, bo były białe własnie i podkreślały "złamany" kolor frontów, meble wyglądały jakby były brudne przy tych białych płytkach. Dlatego też szukałam i szukałam czegoś w tonacji frontów i znalazłam w ostatniej chwili jakieś pozostałosci na składzie. Wieczorem wyjdę z psem to zaglądnę do garazu co to za płytki ale nie był to jakis wyjatkowy i drogi producent. Zresztą przy tej ilości płytek cena nie miała znaczenia, musiało mi się po prostu podobać i cieszę się, że komuś oprócz mnie i mojej rodziny też się podoba

    monnik, tutaj masz jeszcze trochę inspiracji https://picasaweb.google.com/1150659...64325/Kuchnie#
    Ostatnio edytowane przez ptyśka ; 29-12-2012 o 15:38

  4. #744
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    czuszka

    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Wrocław
    Dzielnica
    Złotniki
    Posty
    669
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    ptyśka, jest super!
    nasza Kasjopea

  5. #745
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał kakusek Zobacz post
    Agatah super masz kuchnie Podaj prosze co to za farba i kolor
    Dziękuję

    Farby są dwie.
    Na słupku oddzielającym kuchnię od salonu - Star Dust Beckers, a na ścianie z oknem i nad szafkami - Dulux Kuchnia i Łazienka Satin Chłodny Cień.

  6. #746

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptyśka Zobacz post
    monnik1
    Blat to EGGER H3739 orzech Butcherblock
    Ja kupiłam przed tymi płytkami inne , białe czyste, takie mega połyskliwe i je oddałam, bo były białe własnie i podkreślały "złamany" kolor frontów, meble wyglądały jakby były brudne przy tych białych płytkach. Dlatego też szukałam i szukałam czegoś w tonacji frontów i znalazłam w ostatniej chwili jakieś pozostałosci na składzie. Wieczorem wyjdę z psem to zaglądnę do garazu co to za płytki ale nie był to jakis wyjatkowy i drogi producent. Zresztą przy tej ilości płytek cena nie miała znaczenia, musiało mi się po prostu podobać i cieszę się, że komuś oprócz mnie i mojej rodziny też się podoba

    monnik, tutaj masz jeszcze trochę inspiracji https://picasaweb.google.com/1150659...64325/Kuchnie#
    Dzięki za inspiracje. Mąż jak zobaczył Twoją kuchnie to od razu powiedział to co ja, że to ''nasza kuchnia'' Jak znajdziesz nazwę tych płytek to daj znać.
    Pozdrawiam.

  7. #747
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyśka

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    monnik1 wybaqcz, w natłoku pracy zapomniałam o tych płytkach
    ale już mam nazwę.To jak widać jest łazienkowa płytka ale mi to zupełnie obojetne
    http://www.plytki123.pl/product_info...liwiona-p-5356

    tylko dlaczego tam pisze jasnożółty? hmm jest podobny do tego frontu Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	front.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	2,2 KB
ID:	158810Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blat.jpg
Wyświetleń:	47
Rozmiar:	56,9 KB
ID:	158811 choć chyba najlepiej to na zywo zobaczyć, bo kolory na monitorze sa zupełnie inne :/

  8. #748

    Domyślnie

    Agatah dziekuje bardzo
    kaka

  9. #749
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RYBNIK
    Kod pocztowy
    44-253
    Posty
    433

    Domyślnie

    do ptyśka kuchnia ładna .Zastanawiam się tez nad szafkami zabudowanymi do samego sufitu .Jaka masz odległość miedzy dolnymi a górnymi szafkami. I czy te górne wygodne sięgniesz po wszystko?

  10. #750
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Daro Meble
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Chojnice
    Kod pocztowy
    89-600
    Posty
    7

    Domyślnie

    Białe kuchnie są piękne!!!
    Sami jesteśmy w trakcie realizacji tj. mierzymy
    [moderowano]
    Osobiście jesteśmy wielkimi fanami stylu skandynawskiego , holenderskiego.
    Gdyby były potrzebne jakieś meble to zapraszam
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-01-2013 o 21:30

  11. #751

    Domyślnie

    ptyśka Dziękuję za te płytki. Niestety wszędzie szukam i nie ma tych płytek w sklepach także mogę zamówić przez internet ale bez oglądnięcia na 'żywo'. Tak jak pisałaś na komputerze te kolory mogą być inne, dlatego zastanawiam się czy ta płytka nie będzie za żółta do kuchni w łamanej bieli (nie kość słoniowa). U Ciebie na zdjęciach te płytki wyglądają na delikatne ecru dokładnie takie jak szukam, a na tej stronie bardziej pod żółte...

  12. #752
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyśka

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    Nowy1, moja kuchnia jest naprawdę mała, więc zależało mi na jak najwiekszej ilości szafek. Wysokość kuchni to 225, blat jest na wysokosci 90 cm potem 60 cm pomiędzy szafkami i górną zabudową.
    Tak, wiem, dość wysoko blat ale poprzedni miałam na 2 rożnych wysokosciach i na tym wyższym zdecydowanie lepiej mi się pracowalo. Wiem też,ze 60 cm pomiedzy kuchenką gazową a szafkami, to mało, jednak zdecydowalismy sie na takie rozwiązanie, mam nadzieję,ze słusznie.
    Ze wzgledu na wysokość,moją i mieszkania do szafek siega sie wygodnie,jedak chyba do góry wszyscy daja mniej uzywane sprzęty

    monnik, jak bardzo Ci zalezy to podaj adres na priva, wysle Ci płytkę i nie zartuje.

  13. #753
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyśka

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    Monnik1, moja kuchnia jest z płyty egger u104 alabaster, możesz sobie kolory porównać.

  14. #754

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptyśka Zobacz post
    monnik, jak bardzo Ci zalezy to podaj adres na priva, wysle Ci płytkę i nie zartuje.
    Naprawdę? Oj byłoby super Bo właśnie tak siedzimy i się zastanawiamy czy brać w ciemno czy nie. ...
    Napiszę na priv.

  15. #755
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    nowy 1

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    RYBNIK
    Kod pocztowy
    44-253
    Posty
    433

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptyśka Zobacz post
    Nowy1, moja kuchnia jest naprawdę mała, więc zależało mi na jak najwiekszej ilości szafek. Wysokość kuchni to 225, blat jest na wysokosci 90 cm potem 60 cm pomiędzy szafkami i górną zabudową.
    Tak, wiem, dość wysoko blat ale poprzedni miałam na 2 rożnych wysokosciach i na tym wyższym zdecydowanie lepiej mi się pracowalo. Wiem też,ze 60 cm pomiedzy kuchenką gazową a szafkami, to mało, jednak zdecydowalismy sie na takie rozwiązanie, mam nadzieję,ze słusznie.
    Ze wzgledu na wysokość,moją i mieszkania do szafek siega sie wygodnie,jedak chyba do góry wszyscy daja mniej uzywane sprzęty

    monnik, jak bardzo Ci zalezy to podaj adres na priva, wysle Ci płytkę i nie zartuje.
    Niską masz ta kuchnię .Moja ma 250 + 10 cm sufit podwieszany .I myślałam zabudować szafki do samej góry tj do 250 .Nie wiem czy to będzie dobrze wygladać

  16. #756

    Domyślnie

    Cytat Napisał amca Zobacz post
    Karolinna, na cokół nadają się lepsze materiały meblarskie. Minimum to płyta laminowana, ale jeszcze lepszy będzie laminat HPL. Koniecznie z zabezpieczonym obrzeżem, żeby nie wnikała wilgoć.
    Są też cokoły plastikowe białe i w dodatku lakierowane więc nie ma mowy o jakimś chłonięciu wilgoci a kosztują ok 30-40zł za wstęgę 2,5m

  17. #757
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    nie_zapominajka

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    katowice
    Kod pocztowy
    40-123
    Posty
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptyśka Zobacz post
    tylko dlaczego tam pisze jasnożółty?
    zapewne jakiś daltonista informatyk dostał za zadanie napisać opis i stąd taka rozbieżność ale faktycznie wszystko na zywo wygląda inaczej niż na zdjęciach z komputera, bo to zalezy od jakis ustawień monitora

  18. #758

    Domyślnie

    wiem że tu taj tylko białe kuchnie królują , ale ja chciałam się poradzić odnośnie waniliowej, zamówiłam kremową mimo że w aranżacji jest bardzo trudna ,
    mam malutką kuchnię blokową
    oglądając fronty w macie miałam wrażenie że bardziej na nich znać każdy paluch niż na połyskowych,
    dręczy mnie tylko czy nie popełniłam strasznego błędu wybierając waniliową kuchnię w połysku , ale fronty będą coś w stylu jak na tej aranżacji bo takie mi się zawsze podobały , nawet ciut się tam błyszczą, a może tylko mi się zdaje ? co wy na to ? może ktoś doradzi?

    http://www.urzadzamy.pl/praktyczne-p...-kuchenn?print
    Ostatnio edytowane przez Hanisia ; 19-01-2013 o 22:17

  19. #759

    Domyślnie

    Hanisia,jak już zamówiłaś te fronty,to porady jak musztarda po obiedzie.
    Poczekaj teraz na tą kuchnię i ewentualnie jak będziesz miała jeszcze wątpliwości co do swojej decyzji,pytaj o resztę-kolor ścian itd,bo tym możesz dużo poprawić

  20. #760

    Domyślnie

    Cytat Napisał marynata Zobacz post
    Hanisia,jak już zamówiłaś te fronty,to porady jak musztarda po obiedzie.
    Poczekaj teraz na tą kuchnię i ewentualnie jak będziesz miała jeszcze wątpliwości co do swojej decyzji,pytaj o resztę-kolor ścian itd,bo tym możesz dużo poprawić
    nie gnębię się tak kolorem jak tym połyskiem, biel podoba mi się na fotkach , ale męczyła by mnie na dłuższą metę , mat jest szlachetniejszy, jednak oglądając fronty w macie miałam wrażenie że będą trudniejsze w utrzymaniu czystości, dlatego zdecydowałam ten połysk
    przy gładkich frontach połysk wygląda super , a nie jestem pewna co do tych w typie ekranu , biję się z myślami czy nie zadzwonić i zdecydować na półmat ?

Strona 38 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony