dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 75
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 1491
  1. #761
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ptyśka

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    12

    Domyślnie

    Hanisia,ja mam fronty w zupełnym macie, nie ma problemów z czystoscią, i na pewno nie widać na nich paluchów.

  2. #762

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulkaa Zobacz post
    A to moja biała kuchnia




    Dodam tylko, że po półtora roku użytkowania jestem zadowolona, że jest biała. Nie brudzi się ponad normę tylko kamienny blat wymaga więcej uwagi - ale liczyłam się z tym wybierając właśnie taki.

    Pozdrawiam

    A.

    Anulkaa super kuchnia!!! możesz zdradzić wykonanie? stolarz? salon?

  3. #763

    Domyślnie

    Cytat Napisał ptyśka Zobacz post
    Hanisia,ja mam fronty w zupełnym macie, nie ma problemów z czystoscią, i na pewno nie widać na nich paluchów.
    masz białe lakierowane czy w okleinie? bo moje byłyby lakierowane

  4. #764

    Domyślnie

    Ja mam waniliową kuchnię lakierowaną, ale właśnie ze wzgledu na możliwość zabrudzeń wybraliśmy mat. Sprawdza się bardzo dobrze - nie brudzi się ponad normę - nie spędzam nad czyszczeniem kuchennych mebli całych dni.

  5. #765

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konfident Zobacz post
    Ja mam waniliową kuchnię lakierowaną, ale właśnie ze wzgledu na możliwość zabrudzeń wybraliśmy mat. Sprawdza się bardzo dobrze - nie brudzi się ponad normę - nie spędzam nad czyszczeniem kuchennych mebli całych dni.
    całkowity mat czy może półmat ? mogłabyś zapodać fotkę ? bo jakoś nie przemawia do mnie ten połysk i chyba zmienię na pólmat

  6. #766

    Domyślnie

    Nie przesadzajcie, meble kuchenne z połyskiem czyści się bardzo łatwo . Najczęściej są one pokryte lakierem, akrylem bądź folią, dlatego czyszczenie jak najbardziej standardowe. Wystarczy czysta szmatka, woda i delikatny nieagresywny środek chemiczny do czyszczenia, aby kuchnia lśniła. Jeśli gdzieś zostaną ślady paluchów – wystarczy przetrzeć szmatką.

  7. #767

    Domyślnie

    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Ja też będę miała białą - meble + blat. Montaż ok. 20 czerwca


    Uploaded with ImageShack.us

    Pochwalę sie już po montażu.
    zrezygnowałam z kremowych frontów na rzecz białych w pólmacie , takich jak u channel8 , korpusy , boki i cokoły też białe , nie uważacie że tyle bieli bedzie siepać po oczach w malutkiej kuchni?

  8. #768
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Magda 34
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    3.067

    Domyślnie

    Cytat Napisał amca Zobacz post
    Nie przesadzajcie, meble kuchenne z połyskiem czyści się bardzo łatwo . Najczęściej są one pokryte lakierem, akrylem bądź folią, dlatego czyszczenie jak najbardziej standardowe. Wystarczy czysta szmatka, woda i delikatny nieagresywny środek chemiczny do czyszczenia, aby kuchnia lśniła. Jeśli gdzieś zostaną ślady paluchów – wystarczy przetrzeć szmatką.
    W pełni się z tym zgadzam. Ja też mam całą białą i do tego malutka kuchnię i zupełnie nie mam problemów z utrzymaniem czystości. Tak, jak pisze amca, wystarczy woda i ściereczka z microfibry.
    " Traktuj poważnie to, co sprawia ci przyjemność"

    ŁAZIENKI PANNY MIGOTKI

    Moja wnętrzarska rewolucja

    FB





  9. #769

    Domyślnie

    Hanisia myślę że dobrze zrobiłaś zamieniając wanilię na biel, musisz zwrócić uwagę na odcień bieli / ciepły czy zimny / .
    Mam białą kuchnię, tylko ja mam w połysku i też nie mam problemu w utrzymaniu jej w czystości.
    Do białej kuchni ładnie wygląda dębowy blat i podłoga w szarościach.

  10. #770

    Domyślnie

    Cytat Napisał urga Zobacz post
    Hanisia myślę że dobrze zrobiłaś zamieniając wanilię na biel, musisz zwrócić uwagę na odcień bieli / ciepły czy zimny / .
    Mam białą kuchnię, tylko ja mam w połysku i też nie mam problemu w utrzymaniu jej w czystości.
    Do białej kuchni ładnie wygląda dębowy blat i podłoga w szarościach.
    podobno biel ma być ciepła 9010 ral tak wyczytałam na forum gazety , na monitorze wskazuje różne odcienie na różnych stronach , wiec nie wiem , może ktoś tu ma ten odcień bieli i się podzieli opinią

  11. #771

    Domyślnie

    właśnie ja mam RAL 9010 to jest taka ciepła biel,monitor przekłamuje, najlepiej zobaczyć próbkę u stolarza, albo w sklepie z płytami.

  12. #772

    Domyślnie

    Cytat Napisał urga Zobacz post
    właśnie ja mam RAL 9010 to jest taka ciepła biel,monitor przekłamuje, najlepiej zobaczyć próbkę u stolarza, albo w sklepie z płytami.
    dzięki, to mnie ucieszyłaś bałam się żeby nie była oślepiająca biel


    dziewczyny a jaki kolor ścian ? chciałabym jakiś stonowany , np beż tylko jaki odcień ?
    może polecicie jakiś numer beżu z mieszalnika?
    Ostatnio edytowane przez Hanisia ; 03-02-2013 o 10:44

  13. #773

    Domyślnie

    Witam wszystkich miłośników białych kuchni Z racji tego że również się do nich zaliczam i w planach mam bielusieńką lakierowaną kuchnię bez uchwytów chciałabym zapytać czy ktoś z Was w oparciu o własne doświadczenia mógłby polecić solidną firmę która taką kuchnię wykona a dodatkowo nie puści nas z torbami? Nie chciałabym generować dodatkowych kosztów związanych z dojazdem wykonawcy więc najlepiej gdyby był to ktoś z Warszawy lub okolic...
    Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc

  14. #774
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Hanisia - specjalnie dla Ciebie: zdjęcia zaraz po montażu



    Uploaded with ImageShack.us

    Brakuje jeszcze szkła pomiędzy szafkami - będzie szaro - grafitowe
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  15. #775

    Domyślnie

    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Hanisia - specjalnie dla Ciebie: zdjęcia zaraz po montażu



    Uploaded with ImageShack.us

    Brakuje jeszcze szkła pomiędzy szafkami - będzie szaro - grafitowe
    pięęęęęęęękna dziękuję serdecznie z tymi gałeczkami wygląda tak lekko

  16. #776
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    skorlaje

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    poznań
    Posty
    179

    Domyślnie

    To ja pokażę moja białą kuchnię.
    Pokazałam ją w wątku: pochwlacie się swoimi kuchniami, ale w sumie tutaj jest dla niej najlepsze miejsce
    Sama przed projektem przeglądałam ten wątek wnikliwie i żałowałam, że nie ma więcej zdjęć realizacji forumowiczów...






  17. #777
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Skorlaje
    Widziałam w wątku kuchennym, ale nie zdążyłam na bieżąco skomplementować . Niniejszym czynię to z przyjemnością, bo kuchnia, piękna, pełna oddechu i... bieli . Dla mnie cudna

  18. #778
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    zapert

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Olsztyn
    Kod pocztowy
    10-302
    Posty
    32

    Domyślnie

    A oto moja własna ( choć niewielka) kuchnia - drewniana, lekko postarzana w stylu rustykalnym. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała kuchnia (14).jpg
Wyświetleń:	741
Rozmiar:	55,7 KB
ID:	169297 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała kuchnia - kosz na śmieci.jpg
Wyświetleń:	524
Rozmiar:	52,2 KB
ID:	169298 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała kuchnia - szafka i witrynka.jpg
Wyświetleń:	455
Rozmiar:	50,8 KB
ID:	169299

  19. #779
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Skorlaje, masz przepiękną białą kuchnię. Stała się ona inspiracją dla mojej siostry (styl). Podziwiałam inne Twoje wnętrza i jestem pod ogromnym wrażeniem.
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  20. #780
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    iwona.sykus

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    9
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    czy ktoś ma zdjęcia biało czarnej kuchni białe szafki na dole czarne na górze plus drewniane blaty????????????????????bo nic nie mogę znaleźć

Strona 39 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony