dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 75
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 1491
  1. #81

    Domyślnie

    Ja też mam białą kuchnię(jaśminową), tzn będę miała bo na razie szafki w kartonach leżą
    Nie boję się, że będzie się brudzić, bo w mieszkaniu mam teraz jasną i wcale tak się nie brudzi szybko i nie latam non stop ze ściereczką

    Tylko ja teraz nie wiem jaki kolor blatu dać, chciałabym prawie czarny

  2. #82

    Domyślnie

    Ja też mam białą kuchnię dokładnie jak u Jasi. I powiem Ci, że wcale się nie brudzi gorzej od poprzedniej mojej (waniliowej). Za to jest wielką ozdobą domu. Z tym blatem dębowym moim zdaniem wygląda zniewalająco. Nie wahaj się zatem

  3. #83

    Domyślnie

    mycha, to tylko zalezy jaki masz ogolny obraz kuchni ... czarne blaty czy grafitowe ladnie wygladaja w prostych kuchniach, no chyba ze jest to super-duper czarny granit w "stylowej" kuchni.

    Ja mam granitowo-czarny blat, ale do calkiem prostej bialej kuchni.

  4. #84
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    my mamy ten sam co googulek "model" kuchni z IKEA, do której dorobiliśmy blat z merbau. Podłoga jest z kremowej ceramiki a dla dodania koloru pomalowaliśmy ściany na turkusowo - i jest super

    Szafki przecieram raz w tygodniu, podczas "standardowego piątkowego sprzątania" dosłownie przecieram, żadne tam gruntowne mycie, przy okazji olejuję blat. Gotuję codziennie, piekę dużo, w domu małe dziecko - czyli teoretycznie idealne warunki do powstawania mega-bałaganu i odkładania się na szafkach tony brudu - ale tak się nie dzieje, mimo że nie uważam jakoś specjalnie. Czysto jest

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mohag
    mycha, to tylko zalezy jaki masz ogolny obraz kuchni ... czarne blaty czy grafitowe ladnie wygladaja w prostych kuchniach, no chyba ze jest to super-duper czarny granit w "stylowej" kuchni.

    Ja mam granitowo-czarny blat, ale do calkiem prostej bialej kuchni.
    Bardzo ładną masz kuchnię

    moja tez będzie prosta

  6. #86
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar glowac
    Zarejestrowany
    Feb 2004
    Posty
    2.297
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał minkapinka
    Cytat Napisał glowac
    przeczytałam wątek z ciekawością
    Sama w poprzednim mieszkaniu miałam bardzo jasną kuchnię na wysoki połysk - sprawdziła się rewelacyjnie, także przy maleńkim dziecku
    .
    Do domu również zamówiliśmy białe meble na wysoki połysk (w połączeniu z czarnym i palisandrowym frontem) do tego mamy dwoje maleńkich dzieci (2 lata i miesięczne niemowlę) i wydaje mi się, że nie będzie problemu z czyszczeniem.
    Gorzej będzie z białą podłogą
    Robicie białą podłogę?!?!?!
    tak białą z małymi czarnymi kwardacikami

  7. #87

    Domyślnie

    mycha, dzieki troche dalam ciala ale juz trudno... powinnam jednak zrobic szary blat jak mam listwy podszafkowe i cokoly, ale balam sie ze bedzie mdlo do tego rozowatego zlewozmywaka a jak juz dawalam ten grafitowy, to powinnam dac tez grafitowe listwy.

  8. #88

    Domyślnie Biala kuchnia - nie zzolknie? Ktos ma dluzej niz 5 lat?

    Znajomy stolarz mi odradza, mowa o kuchni z frontami z plyty laminowanej, mdfu lakierowanego (dodatkowo na lakierze widac rysy).
    Macie dluzej? MAcie jakies doswiadczenia?

    Bo coraz blizej mi do laminatu - imitacji drewna jednak..

  9. #89

    Domyślnie

    Nawet nie strasz mam białe na wysoki połysk. Ale miesiąc dopiero.
    >> Wszyscy chcą naszego dobra. Nie pozwólcie go sobie odebrać<<

    Urządziłam się. Teraz tylko piszę: Powieść w odcinkach

  10. #90

    Domyślnie

    Mialam w łazience szafke z mdf-u malowanego (nie laminowana) - zżółkła. W tej chwili mam z mdf-u malowanego i lakierowanego na wysoki polysk. Po 5 latach jeszcze jest biała (wisi w łazience z białymi płytkami, wiec byloby widac roznice). Wydaje sie, ze ten lakier ma jakies znaczenie jesli chodzi o zmiane koloru.

  11. #91

    Domyślnie

    Moi rodzice maja kuchnie w bialej okleinie. Z WFM. Juz 10 lat i nie zzolkla.

  12. #92

    Domyślnie

    Wszystko zależy od lakieru. Miałam meble w kuchni lakierowane na biało i przez 6 lat nie zżółkły. Natomiast parapet i drzwi do wnęki, też mdf lakierowany tylko z innej firmy, zżółkły po niecałym roku.

  13. #93

    Domyślnie BIAŁA KUCHNIA

    Szukam inspiracji. Czy dobrze wygladałaby biała kuchnia na wysoki połysk z białym blatem, białą glazurą i białym gresem polerowanym na podłodze. Czy to nie byłby za mdły zestaw? A może zaszaleć z blatem, np.merbau? Poprosze o zdjęcia, inspiracje, najlepiej przykłady z waszych własnych wnętrz.
    dziękuję

  14. #94

    Domyślnie

    za duzo tego bialego ...sam mam biala kuchnie coprawda nie na wysoki polysk tylko IKEA STAT i to z drewnianymi bukowymi blatami i jak wstawilismy bialy stol to juz bylo za mdlo a dodam ze mam zolte sciany i podloge w panelach lapacho wiec u ciebie efekt bieli bylby jeszcze wiekszy ... nie mowie juz o upilnowaniu czystosci w takiej sterylnej kuchni .... w nasyzm przypadku rewelacyjnie sprawdzilo sie poleczenie bialych frontow z drewnianym blatem - kazdy kto nas odwiedza zawsze zwraca na to uwage twierdzac ze wyglada rewelacyjnie ale tak jak pisalem u nas fronty nie sa na wysoki polysk


  15. #95

    Domyślnie

    A mi takie mega białe wnętrza bardzo się podobają Aczkolwiek sama po doświadczeniach z białą podłogą już bym się na takie nie zdecydowała (jeśli nie chcesz być niewolnicą swojej podłogi nie kładź sobie białego gresu polerowanego )

    Trochę inspiracji:










    I do przejrzenia wątek o białych ścianach:
    http://forum.muratordom.pl/milosnicy...ie,t127129.htm

  16. #96

    Domyślnie

    TO JAKĄ DAC PODŁOGĘ w kuchni , jeśli wybrałabym białe meble kuchenne, blat biały lub merbau, białe ściany, a w salonie na podłosze merbau? Kuchnia jest otwarta na salon.

  17. #97

    Domyślnie

    grafitową

  18. #98

    Domyślnie

    ja też jestem za grafitem.

  19. #99

    Domyślnie

    a może macie gdzieś na dysku zapisane zdjęcie z takim pomieszczeniem - białe szafki, podłoga grafit w kuchni, połaczona z merbau w salonie ?

  20. #100

    Domyślnie

    ja wkleje swoja za 2 miesiace

Strona 5 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony