dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 60 z 75
Pokaż wyniki od 1.181 do 1.200 z 1491
  1. #1181
    Banned
    CARe***

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    51-609
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam.
    Kilka nowych inspiracji z użyciem bieli i czerni w kuchni.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10505309_273196966216625_7850624290386268444_n.jpg
Wyświetleń:	505
Rozmiar:	55,6 KB
ID:	275735Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	unnamed.jpg
Wyświetleń:	473
Rozmiar:	48,1 KB
ID:	275736

    Mam nadzieję, że przypadnie do gustu.

  2. #1182

    Domyślnie

    Cytat Napisał anap Zobacz post
    a możesz powiedzieć co to za firma i jaka nazwa płytek? podobają mi się te fioletowe
    Nie są fioletowe. Te ciemne są czarno-szare. Płytki Emigres Trevi. Ja znalazłam je jedynie tutaj http://www.merkurymarket.pl/plytki-c...emigres/trevi/
    Z Emigresu mam płytki drewnopodobne podłogowe MDE 510 i są równe, dobrze sie kładą, wiec oczekuje że te tez beda dobrej jakosci. Jeszcze niestety nie mam ich w domu ....

  3. #1183

    Domyślnie

    My mamy białą kuchnię - totalnie białą: białe meble na wysoki połysk, biała podłoga (wylewka), biały blat ze staronu , biały zlew, białe ściany i biały panel ze staronu pomiędzy szafkami górnymi, a dolnymi. O tym, jak ją projektowaliśmy pisze na swoim blogu w ostatnim poście, jest też tam sporo zdjęć, jak wygląda. Jeżeli macie ochotę odwiedzić naszą kuchnię serdecznie zapraszam tutaj: http://milemaison.blogspot.com/2014/08/Kuchnia-Nowoczesna-kontra-Kuchnia-Rustykalna-Dwie-Nasze-Kuchnie.html

    Wbrew pozorom biała kuchnia jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości, poza tym jest zawsze jasno, świetliście dzięki bieli zatem taką kolorystykę zawsze i każdemu będę polecać

    Tymczasem klika zdjęć:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	NAsza kuchni.jpg
Wyświetleń:	1339
Rozmiar:	85,4 KB
ID:	275817 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.jpg
Wyświetleń:	1012
Rozmiar:	102,6 KB
ID:	275818 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16.jpg
Wyświetleń:	938
Rozmiar:	98,7 KB
ID:	275819

    Pozdrawiam serdecznie,
    Magda
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  4. #1184

    Domyślnie

    Morfeusz, piękna ta Wasza kuchnia i jaka dopracowana! Naprawdę nie masz problemu z utrzymaniem takiej laboratoryjnej czystości? Podziwiam!

    Ja ciągle się zastanawiam nad blatem do białej kuchni. Drewna nie chcę, nad blatem będą najprawdopodobniej szare kafle więc super by mi biały blat pasował ale wszyscy mnie straszą, że to będzie koszmar. Z tym, że nie stać mnie na żaden drogi blat, pewnie będzie laminat, tylko jaki właśnie?

  5. #1185
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Aniela Aniela

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-002
    Posty
    11

    Domyślnie

    @morfeusz1, prezentuje się to wyjątkowo minimalistycznie. W swojej kuchni planuję osiągnąć podobny efekt, ale chcę pokombinować z czerwono-czarnymi wstawkami. Póki co szukam inspiracji.

  6. #1186

    Domyślnie

    adrianad - nie mam żadnych problemów i sama jestem zaskoczona, bo niby biel, więc wszystko powinno być widać. I może paradoksalnie dlatego, że wszytsko powinno być widać, to jest czysto, bo na bieżąco sprzątam: fronty wystarczy przetrzeć i raz dwa są idealne: nie ma żadnych odcisków palców itp. Blat utrzymuje się rewelacyjnie. Wystarczy gąbka zwykła do naczyń (ta szorstka strona). Biel jest wspaniała do kuchni - rozświetla ją, jest jasno i przestronnie. Jeśli potrzebujemy kolorów, wystarczą kolorowe dodatki i będzie pięknie

    Aniela Aniela - miało być minimalistycznie bez żadnych sprzętów na wierzchu itp. Dlatego tak dokładnie wymierzaliśmy nasze sprzęty (jak opisywałam na blogu), aby zaprojektować funkcjonalne wnętrze mebli. Myślę, że czerwone i czarne wstawki w białej kuchni będą wyglądać świetnie
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  7. #1187

    Domyślnie

    Białe fronty - mat czy połysk?

  8. #1188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nika1001 Zobacz post
    Białe fronty - mat czy połysk?
    zawsze połysk
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

  9. #1189

  10. #1190

    Domyślnie

    no to jest fifty fifty... możecie uzasadnić swój wybór? byliśmy zdecydowani na mat, ale rodzina namieszała nam, że jest trudniejszy w utrzymaniu. Testowaliśmy na kawałku matowego frontu (rozlane wino, kurkuma) i o ile samo czyszczenie nie sprawiło żadnej trudności,to plamy niestety pozostały. Chcemy kuchnie w stylu skandynawskim więc do tej idei bardziej pasuje mi mat, no i za połysk musielibyśmy dopłacić 2 tys zł, więc wybór jest trudny plisss help

  11. #1191
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Gładkość powierzchni jest jednakowa, więc bierz co ci pasuje.

  12. #1192
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    obecnie mam mat...a do domu zamowilam lakier na wysoki polysk

  13. #1193

    Domyślnie

    Mmelisa,
    i jak się użytkuje matowe? Jaki jest powód, że kolejne wybrałaś w połysku?

  14. #1194
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Matowe sa ok, nie mam z nimi problemow...wilgotna sciereczka i czyste
    mieszkam za granica, dlatego wybor w PL padl na polysk
    kiedys w polysku kuchnie mialam i przyznam, ze tez bylam zadowolona, dlatego decyzje w wyborze frontow podjal moj maz

  15. #1195
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    uwielbiam białe kuchnie! jak bym miała raz jeszcze robić kuchnie to była by to biel i w ciemnym drewnie dodatki i blat

  16. #1196

    Domyślnie

    Mi się połysk nie podoba. Poza tym użytkuję obecnie drugą kuchnię z frontami mdf w macie i moim zdaniem są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. W nowym mieszkaniu planuję biały mat.

  17. #1197
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Remika2

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    gdzieś w Polsce
    Posty
    345

    Domyślnie

    Tyle opinii co użytkowników Ja np. kuchnię mam w macie (część białą) i bardzo sobie ją chwalę, nie jest trudniejsza w utrzymaniu czystości niż połysk, a nawet powiedziałabym łatwiejsza Mam porównanie, gdyż połysk mam na szafkach w łazience. Moim zdaniem do skandynawskiej kuchni jednak bardziej pasuje mat. Ale to tylko moje spostrzeżenie, niestety nie mam kuchni w stylu skandynawskim

  18. #1198

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź ja jedynie martwię się, że na matowych mogą zostać przebarwienia. Wiadomo, że od razu przeciera się kuchnię jak się napaćka, ale po prostu zastanawiam się co jest bardziej praktyczne. Aczkolwiek sam wybór białej kuchni ponoć do najbardziej praktycznych nie należy

  19. #1199

    Domyślnie

    I do tego jakaś fajna szklana grafika w przestrzeni między szafkami To połączenie jest teraz chyba najbardziej popularne. Ceramika Końskie ma taką kolekcję z motywem miejskim na szklanym dekorze - bardzo efektowna.

  20. #1200
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Majolie
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    206

    Domyślnie

    Ponieważ trwa dyskusja nad wyższością matowego wykończenia nad połyskiem czy na odwrót , to chciałam wyrazić wątpliwości jakie mam odnośnie rysowania się mebli z połyskiem. Pewnie to kwestia właściwego obchodzenia się z meblami, ale... Byłam już zdecydowana na kuchnię białą z połyskiem, ale jak zobaczyłam szafki w Ikei na ekspozycji, zaczęłam mieć spore wątpliwości. Najlepiej widać problem na zdjęciach zrobionych lampą. Sami zobaczcie:


    i jeszcze jedno zdjęcie, co prawda kuchnia szara, ale na ciemnym jeszcze bardziej widać te rysy:


    Czy ktoś kto użytkuje kuchnię z połyskiem mógłby się wypowiedzieć odnośnie zarysowań?

Strona 60 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony