dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 75
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 1491
  1. #1221

    Domyślnie

    Cytat Napisał martahp Zobacz post
    Czakira, czy możesz podać wymiary swojej kuchni?
    kuchnia ma około 25m

  2. #1222
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Piu,
    pierwsza fantastyczna dzięki marmurowym blatom i okładzinie ścian, baaaaardzo pięknie i baaaardzo niepraktycznie, niestety - na drugie fenomenalne połączenie czerni blatu z hokerami Magis!!!!

    można płytkami wyłożyć, będzie praktycznie

    Są tak rewelacyjne formaty, że cuda można zaprojektować :




    http://ultra.ariostea.it/collezioni/.../paonazzetto-s

  3. #1223

    Domyślnie

    No to ciepnę jeszcze to, co jutro jedziemy zamawiać. Pan już pobrał wymiary a kuchnia, ( oczywiście nie w identycznym układzie ) i z blatem dębowym będzie za 2 miesiące. najważniejsze, że jest tania (1850 zł za metr bieżący a ja mam tylko 6 m do zabudowy) Cenę trochę windują te dębowe blaty (440 zł od metra) Dla miłośników fornirowych tradycji oferta też jest bogata.
    [moderowano - zbyteczny link]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 28-09-2014 o 17:15
    Ogród - moja miłość

  4. #1224

    Domyślnie

    Dodam jeszcze, że moje hopla to zdjęcie 18 ze szczególnym uwzględnieniem tej szafy po lewej stronie. Zażyczyłam sobie nie dwie jak na zdjęciu, a 3 witrynki na 40 cm każda, dołem 6 szufladek, wszystko zlicowane do jednej szerokości, a Pan na to "żaden problem"
    Ogród - moja miłość

  5. #1225
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Leda16, moim zdaniem, reklamujesz tylko tę firmę! W wątku o kuchniach angielskich skrytykowałaś je całkowicie, że u nas za mało miejsca na takie, a tu wyskakujesz też z angielską, ale już konkretnej firmy, że super, że tania i już nawet mikro powierzchnia ci nie przeszkadza?

  6. #1226

    Domyślnie

    Nie reklamuję Dardulko, chociaż jako już właścicielka kuchni możesz odnieść takie wrażenie, tylko wyobrażam sobie, że wyświadczam przysługę amatorom białych kuchni, którzy szukają taniego i oryginalnego wykonawcy. Pewnie nie uwierzysz, ale stosownej kuchni szukałam 2 lata. A jak na początku tego roku wszystko razem z flizami było już przygotowane pod "Ludingo" Ikei stosownie do wykonanego przez nich wcześniej projektu, okazało się, że firma przestawiła maszyny na inne wymiary i projekt diabli wzięli. Za nowy projekt chcieli 100 zł, w końcu na moje histeryczne wrzaski zrobili go za darmo, ale wysokość dolnych szafek była nie do przeskoczenia jak również brak panelu na 45 cm. zmywarkę i jeszcze kilka innych drobiazgów. Wzięłam więc urlop i zaczęłam szukać nowego wykonawcy. Przez jednego, który się podjął za rozsądną cenę a potem zwodził mnie kilka tygodni straciłam mnóstwo czasu. Inni albo mieli przestarzałe fronty, albo za biały uważało biel zżółkłą nazywaną "prowansalską", "waniliową", "kremową" itp. parę firm okazało się naciągaczami (pomiar za darmo, przy pomiarze pokazujemy fronty, już jutro rano możemy przyjechać...a jak się ich docisnęło, to pomiar owszem, za darmo, ale jak zamówisz u nich kuchnię) ceny były astronomiczne najniższa 2500 zł/metr najwyższa 4 tys. od metra, jak się dowiadywali że MDF lakierowany a nie foliowany, cena leciała od razu w górę, itd. Sporo godzin spędziłam w internecie poszukując stolarza a nie pośrednika i frontu, który bym mogła obejrzeć w realu a nie tylko na monitorze. Gdy wreszcie całkowicie przypadkowo trafiłam na w/w, bardzo się ucieszyłam i pomyślałam sobie, że może innym amatorom białych kuchni oszczędzę gehenny poszukiwań. Przecież piszą tu również ludzie, którzy jeszcze kuchni nie mają. Jeśli Admin dostrzeże w tym spam, to zawsze może mój post wykasować.Odnośnie reszty Twoich zarzutów odpowiem, że jak się nie ma co się lubi...10m2 to jest niestety mikro powierzchnia i z tym nic się nie da zrobić mimo najlepszych chęci. Efekty zobaczymy z końcem listopada i nie mam złudzeń, że będą one chociaż w przybliżeniu takie, jakie byłyby na 25-cio metrowej kuchni.
    Ogród - moja miłość

  7. #1227
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Cytat Napisał dardurdka Zobacz post
    Leda16, moim zdaniem, reklamujesz tylko tę firmę! W wątku o kuchniach angielskich skrytykowałaś je całkowicie, że u nas za mało miejsca na takie, a tu wyskakujesz też z angielską, ale już konkretnej firmy, że super, że tania i już nawet mikro powierzchnia ci nie przeszkadza?
    Dardurko szkoda czasu na takie polemiki - leda16 sama sobie zaprzecza swoimi postami. Najwyraźniej lubi dużo pisać i sobie tak anonimowo pokrytykować innych Może to zazdrość a może frustracja, nie wnikam nawet. Moim zdaniem o gustach się nie dyskutuje. Jak nie podobają mi się czyjeś wnętrza to nie muszę wszędzie wsadzać swoich 10gr i od razu wylewać jadu w konkretnym kierunku. Może ktoś np. akurat takim a nie innym swoim wnętrzem jest zachwycony i po co to komuś robić przykrość. Ludzie są bardzo różni i różne są ich wyobrażenia i odczucia piękna

  8. #1228
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mariolan_za

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-080
    Posty
    38

    Domyślnie

    mi dla odmiany bardzo podoba się biel przełamana jakimś soczystym kolorem

  9. #1229
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar AniaS79
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    1.617

    Domyślnie

    To moja w połowie biała. Takiej chyba jeszcze nie było. Miałam mało miejsca. Może przyda się komuś, kto ma podobny problem.


  10. #1230
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ania, piekna kuchnia

  11. #1231

    Domyślnie

    AniaS79 kuchnia piekna ,co ja pisze...przepiękna!!! Czy bateria to Coxy?

  12. #1232
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Mysza1984
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Northern Ireland
    Posty
    11
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Aniu Ty masz mało miejsca? Zazdroszczę przestrzeni U mnie to dopiero będzie wyzwanie

  13. #1233

    Domyślnie

    Cytat Napisał AniaS79 Zobacz post
    To moja w połowie biała. Takiej chyba jeszcze nie było. Miałam mało miejsca. Może przyda się komuś, kto ma podobny problem.

    co druga kuchnia na forum jest do niej podobna.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  14. #1234

    Domyślnie

    Bardzo przyjemna kuchnia, Aniu. Przytulna i nie trzeba się nadreptać przy pracy. Doskonale wykorzystałaś miejsce.
    Kolorystycznie mam nieco podobną kuchnię - szafki z ciemnej oliwki, jasnoszare blaty, białe płytki i białe drzwiczki górnych szafek. Fajnie komponuje się z częścią dzienną.
    co druga kuchnia na forum jest do niej podobna.
    święta prawda, moja tyż

  15. #1235

    Domyślnie

    Taki trend Ładna modna i praktyczna.

  16. #1236

    Domyślnie

    Bardzo ładna kuchnia. Pomimo małych wymiarów wydaje się przestronna i świeża. A to że podobna do wielu innych na tym forum oznacza , że teraz jest taki trend. Podobnie jak 90% pomieszczeń prezentowanych na forum jest w szarościach, do których jeszcze kilka miesięcy temu byłam negatywnie nastawiona, a teraz zaczynam się przekonywać. Pewnie zanim zdecyduję się na ten kolor będzie już on niemodny A czy mogę wiedzieć jakie farby masz na ścianach- ładne te szarości

  17. #1237

    Domyślnie

    Aniu- kuchnia piękna;co to za blat na wyspie i co za światło- bardzo podoba mi się oświetlenie wyspy-co to są za lampy?
    Dla chcącego nic trudnego!

  18. #1238

    Domyślnie

    Ania, kuchnia jest idealna Prosilabym Cie bardzo o nazwe, firme blatu na wyspie oraz grubosci bo widze, ze na polwyspie jest inaczej niz w dalszej czesci co bardzo mi sie podoba

  19. #1239
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Justyna P

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Ruda Ślaska
    Dzielnica
    Wirek
    Posty
    461
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Aniu ja również przyłączam się do pochwał.

  20. #1240

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 06-10-2014 o 07:47

Strona 62 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony