dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 64 z 75
Pokaż wyniki od 1.261 do 1.280 z 1491
  1. #1261

    Domyślnie

    vian kuchnia sliczna, ale cały efekt popsuły skrzynki, nogi od maszyny. Zielona szafka lakierowana i stołki to też inna bajka.....
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  2. #1262
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Konrad_1977

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-711
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam. Także zostałem zauroczony białą kuchnią. Tak prezentuje się moja. Jest jeszcze do dokończenia oświetlenie i właśnie poszukuję półhokerów. Może jakieś propozycje? Podobają mi się jak w załączonym linku. Niestety nie mam ich gdzie "pomacać" by ocenić jakość. Czy ktos spotkal sie z produktami tej firmy i może podzielić się swoją opinią?

    http://damnet.pl/produkt/frog-65

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150106_012941.jpg
Wyświetleń:	1066
Rozmiar:	88,7 KB
ID:	297453

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150106_013000.jpg
Wyświetleń:	896
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	297454

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150106_013013.jpg
Wyświetleń:	1027
Rozmiar:	87,5 KB
ID:	297455

    Pozdrawiam
    Konrad

  3. #1263
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Roksanna

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    9

    Domyślnie

    ja miałam przez jakiś czas białą kuchnię, ale nie jest to ani praktyczne, a na dłuższą metę takie ascetyczne wnętrze nudzi się teraz zmieniłam kolorki i jest subtelny cytryn magnat ceramic. W końcu zrobiło się kuchennie

  4. #1264
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    od 7 lat mam biala kuchnie i jakos mi sie nie znudzila ...ba, w nowym domu tez biala zamontowalismy

  5. #1265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Roksanna Zobacz post
    ja miałam przez jakiś czas białą kuchnię, ale nie jest to ani praktyczne, a na dłuższą metę takie ascetyczne wnętrze nudzi się teraz zmieniłam kolorki i jest subtelny cytryn magnat ceramic. W końcu zrobiło się kuchennie

    heheh, przerabiałam kuchnie : sosnowa kalvados, vanila. Teraz od 3 lat mam biały lakier i to najlepsza i najpraktyczniejsza kuchnia jaka mamy. Szafki przetrę płynem do mycia okien a sprawą dodatków i koloru ścian w ciągu jednego dnia, mogę zmienić styl. W cytryn magnat ceramik zwariowałabym po tygodniu.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  6. #1266

    Domyślnie

    Roksanna na forum masz 5 postów i wszystkie dotyczą firmy Magnat, więc skończ z tą autoreklamą.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #1267

    Domyślnie

    Ja mam w obecnym domu białą kuchnię i w nowym domu też będzie biała, tylko na wysoki połysk i też mi się nie wydaje ten kolor nudny, bo można uatrakcyjnić kolorami, dodatkami.

  8. #1268

    Domyślnie

    Dołączam do grona użytkowników białych kuchni



  9. #1269
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar noka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    62
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witam
    również planuję białą kuchnię. Ze względu na finanse korpusy i fronty zamierzam kupić osobno. Czy znacie dobrego producenta frontów mdf lakierowany? Wiem że te tańsze mogą żółknąć stąd to pytanie.

  10. #1270

    Domyślnie

    Ja też jestem za białą kuchnią - zawsze dzięki temu wnętrze wydaje się optycznie bardziej przestronne. Marzy mi się biała kuchnia z bordowymi dodatkami, ale jeszcze nie wiem, co z tego wyjdzie.

  11. #1271
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANNNJA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    2.075
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    212

    Domyślnie białe

    noka2..
    znamy!! IKEA....
    mam 2lata, polecam!!
    lokalnego sprzedawcy mam 1 front, od początku był leciutko ciemniejszy, taraz jest jeszcze bardziej ciemniejszy...(ja widzę róźnicę bo wiem, obserwatorzy postronni nie, więc nie jest to wielka, znacząca do zdefiniowania różnica)

    biale lakierowane zmienaja kolory, ale to nie jest szybkie znaczące sciemnianie...

    IKEA prawie wcale nie zmienila koloru!!!
    Proszę o komentarze w dzienniku..

  12. #1272
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    adrianad, jak Ci się sprawuje biały zlew?

  13. #1273

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia Ro Zobacz post
    adrianad, jak Ci się sprawuje biały zlew?
    Hmmm... jeśli chodzi o praktyczność to słabo - strasznie szybko przyjmuje brud. Łatwo potem do umyć ale jednak szybko się brudzi spowrotem. No ale liczyłam się z tym i względy wizualne wzięły górę, nie wyobrażam sobie w tek kuchni innego zlewu. Także nie żałuję decyzji Może ceramiczny byłby lepszy ale też czytałam sporo negatywnych opinii więc widać nie ma idealnego białego zlewu

    Za to płyta jest super!

  14. #1274
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Cholibka, chyba zrobię coś, czego chyba nikt teraz nie robi - kupię zlew emaliowany...
    A płytę masz Amica czy Whirlpool? Widzę, że kolor popada w niebieski, więc może to sama, którą ja mam.

  15. #1275

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marysia Ro Zobacz post
    Cholibka, chyba zrobię coś, czego chyba nikt teraz nie robi - kupię zlew emaliowany...
    A płytę masz Amica czy Whirlpool? Widzę, że kolor popada w niebieski, więc może to sama, którą ja mam.
    Whirlpool.

    Emoliawanego zlewu bym się bała - pierwsze mocniejsze puknięcie i po emalii.

  16. #1276
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Marysia Ro
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Kraków
    Dzielnica
    Podgórze
    Posty
    250

    Domyślnie

    Hmmm... Zlew koniecznie musi być biały. Granitowy odpada przez łatwość brudzenia, emaliowany szybko się obtłukuje, pozostaje ceramiczny - tylko ta cena...

  17. #1277

    Domyślnie

    Powiem Ci, że ceramiczne też nie są ponoć idealne, niestety

  18. #1278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nataly Design Zobacz post
    To teraz kolejna biała kuchnia wykonana w mieszkaniu pod wynajmem
    Mdf biały w połysku , uchwyty frezowane w dolnych szafkach na górze podchwyty oraz system tipon . Pomiędzy szafkami tapeta przykryta szkłem przezroczystym .
    Załącznik 283368
    Załącznik 283369
    Załącznik 283370
    Załącznik 283371
    Załącznik 283372

    Witam ja tu jestem nowa i też podobają mi się białe kuchnie. Mam do was pytanie, o odległość między blatem a okapem. Widzę, że coraz częściej górne szafki są wszystkie na równo podwieszone. Ale czy takie gotowanie jest wygodne? Jestem wysoką osobą (179 cm) i teraz mam okap na wysokości 75 cm od blatu, ale gdybym szafki miała też na takiej wysokości to wydaje mi się, że byłyby za wysoko. Dzieci musiałyby chyba na krzesło wchodzić po szklankę.

  19. #1279

    Domyślnie

    Ja pokażę też swoją maleńką kuchnię w blokuKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0167.jpg
Wyświetleń:	932
Rozmiar:	85,8 KB
ID:	299476Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0168.jpg
Wyświetleń:	900
Rozmiar:	83,3 KB
ID:	299477Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0169.jpg
Wyświetleń:	945
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	299478Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0170.jpg
Wyświetleń:	844
Rozmiar:	84,5 KB
ID:	299479Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie-0171.jpg
Wyświetleń:	749
Rozmiar:	85,7 KB
ID:	299480

  20. #1280

    Domyślnie

    adrianad jeśli dobrze zauważyłam masz w kuchni ekspres do kawy do zabudowy. Czy możesz mi podać jaka to marka i jak się sprawuje? Jestem na etapie poszukiwań i zupełnie się pogubiłam, chociaż oferta jest niezbyt bogata.

Strona 64 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony