dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 67 z 75
Pokaż wyniki od 1.321 do 1.340 z 1491
  1. #1321
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Konrad_1977

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Szczecin
    Kod pocztowy
    71-711
    Posty
    4

    Domyślnie

    Także powinno być w połysku. Jeśli fronty są lakierowane to o ta blenda także. Tak samo jeśli na frontach jest folia.

  2. #1322
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    martaMarcia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Posty
    2.078
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    Hmmm... jeśli chodzi o praktyczność to słabo - strasznie szybko przyjmuje brud. Łatwo potem do umyć ale jednak szybko się brudzi spowrotem. No ale liczyłam się z tym i względy wizualne wzięły górę, nie wyobrażam sobie w tek kuchni innego zlewu. Także nie żałuję decyzji Może ceramiczny byłby lepszy ale też czytałam sporo negatywnych opinii więc widać nie ma idealnego białego zlewu

    Za to płyta jest super!
    Adrianad, chwaliłam już na wątku kuchennym, ale napiszę jeszcze raz - świetna kuchnia! co to za blat? i czy jesteś zadowolona?

  3. #1323

    Domyślnie

    martaMarcia, blat to pfleiderer. Brudzi się ale dość łatwo (w porównaniu do zlewu ) przywrócić mu czystość. Jestem zadowolona i nie wyobrażam sobie w tej chwili żeby moja kuchnia miała mieć inny kolor

  4. #1324
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Monika1313

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Łomianki
    Kod pocztowy
    05-092
    Posty
    2

    Domyślnie

    MODEROWANO link do ślicznyc pomysłów na białe kuchnie . Są stylowe, eleganckie . Jeżeli chciałabyś zobaczyć jeszcze kilak innych inspiracji przejdż dalej do galerii . Moja szwagierka robiła u nich wszystko do swojego aneksu . Super wyszło . Polecam !!!! Panowie z MODEROWANO zrobili kawał dobrej roboty.
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 09-03-2015 o 20:47 Powód: Reklama jest niezgodna z regulaminem.

  5. #1325
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PiotrekAK

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    Nad blatem płytki: http://www.ariana.it/collection/convivium.htm - cudne na żywo. A meble w 90% z ikei, jedynie górne korpusy przez stolarza robione i przez niego montowane oświetlenie.

    O jakie panele pytasz?
    One mają imitować betonowe płyty?
    A powiedz proszę jaką one mają powierzchnię? Poler, półpoler czy naturalne?
    Pytam, bo bardzo fajnie to wygląda i zastanawiam się jak jest z czyszczeniem tego, sam zastanawiałem się nad betonowymi płytami, ale naturalna powierzchnia betonu jest ciężka do czyszczenia z uwagi na głębokie pory, szczególnie w kuchni.

  6. #1326

    Domyślnie

    Cytat Napisał PiotrekAK Zobacz post
    One mają imitować betonowe płyty?
    A powiedz proszę jaką one mają powierzchnię? Poler, półpoler czy naturalne?
    Pytam, bo bardzo fajnie to wygląda i zastanawiam się jak jest z czyszczeniem tego, sam zastanawiałem się nad betonowymi płytami, ale naturalna powierzchnia betonu jest ciężka do czyszczenia z uwagi na głębokie pory, szczególnie w kuchni.
    To jest gres, z daleka faktycznie wygląda jak beton. Sama płytka jest matowa jedynie ten kwiecisty motyw się błyszczy, ciężko to uchwycić na zdjęciu. Czyszczą się super łatwo w każdym razie, nic w nie nie wnika.

  7. #1327
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    PiotrekAK

    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    To jest gres, z daleka faktycznie wygląda jak beton. Sama płytka jest matowa jedynie ten kwiecisty motyw się błyszczy, ciężko to uchwycić na zdjęciu. Czyszczą się super łatwo w każdym razie, nic w nie nie wnika.
    Oho, to coś czuję, że lacobel pójdzie w odstawkę i wjadą te płytki
    Dzięki za info.

  8. #1328

  9. #1329
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Anna84
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Krosno
    Kod pocztowy
    38-400
    Posty
    44

    Domyślnie

    adrianad! Świetna! Bardzo mi się podoba. To oświetlenie wygląda rewelacyjnie. Czy mogłabyś mi powiedzieć gdzie kupiłaś te meble?

  10. #1330
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna84 Zobacz post
    adrianad! Świetna! Bardzo mi się podoba. To oświetlenie wygląda rewelacyjnie. Czy mogłabyś mi powiedzieć gdzie kupiłaś te meble?
    wystarczy przeczytac kilka postow wyzej i odpowiedz podana jak byk

    Cytat Napisał adrianad Zobacz post
    A meble w 90% z ikei, jedynie górne korpusy przez stolarza robione i przez niego montowane oświetlenie.

  11. #1331
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar MartynaG.pl
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    99-400
    Posty
    9

    Domyślnie

    U nas też nie ma innej opcji jak biała kuchnia... Do niej preferuję drewniany blat bądź jego imitację. Na blogu można znaleźć kilka inspiracji
    BLOG JEST Z REKLAMAMI, WIĘC STOPKA NIEDOZWOLONA

  12. #1332

    Domyślnie

    masa projektów i inspiracji na białe kuchnie projekty Sama jestem zakochana w białych meblach ale sos pobidorowy z takich ciezko schodzi
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 16-03-2015 o 13:35 Powód: za kolejny link będzie ban

  13. #1333

    Domyślnie

    Jestem zakochana w kuchni, którą znalazłam na Homebooku o wdzięcznej nazwie "Biała elegancja". Myślę, że będę celowała w podobną. Okleina to jakiś rodzaj orzecha (amerykański chyba). Bardzo podoba mi się połączenie białego połysku z okleiną matową z fakturą piłowanego drewna. Nie mam pojęcia, czy uda mi się taki zestaw upolować. Dzielę się inspiracją, może komuś posłuży.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała elegancja.jpg
Wyświetleń:	1175
Rozmiar:	86,2 KB
ID:	308971Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	biała.jpg
Wyświetleń:	974
Rozmiar:	87,9 KB
ID:	308972Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elegancja.jpg
Wyświetleń:	898
Rozmiar:	87,0 KB
ID:	308973

  14. #1334
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Kejt, dzięki za inspirację!
    Już zapisana. Układ jak u mnie.

  15. #1335

    Domyślnie

    Moja biała kuchnia. Zdjęcia nie najlepsze, a kuchenka ma zaledwie 10 m2 . Jednak jest b. pakowna


    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/3/ab/zc/m1sg/
    Ogród - moja miłość

  16. #1336

    Domyślnie

    Chyba jeszcze raz spróbuję:
    Ogród - moja miłość

  17. #1337

    Domyślnie



    Ogród - moja miłość

  18. #1338

    Domyślnie

    Ogród - moja miłość

  19. #1339

    Domyślnie

    Piękna kuchnia i widać, że faktycznie jest pojemna. Masz w niej stół?

  20. #1340

    Domyślnie

    Miło mi, że Ci się podoba.. Stół z lat 80-tych 55x100 cm. i 3 taborety dostały nowe blaty dębowe zamiast poprzednich z popielatego laminatu. Nogi pomalowałam sama. Stół stoi oczywiście przy oknie, żeby podczas jedzenia mieć widok na ogród. Na parapecie stare żelazko, na razie użyte w charakterze pojemnika na orzechy. Można też w nim trzymać małą doniczkę ziół lub kwitnący fiołek alpejski. Mam jeszcze piękną starą wagę z mosiężnymi szalkami, moździeż i nie wiem, gdzie je postawić. Docelowo jednak trochę szkła z kredensiku pójdzie do jadalni, więc może tam to upchnę. Parapetu też za bardzo gracić nie chcę, bo uwielbiam w lecie okna na oścież otwarte.











    Ogród - moja miłość

Strona 67 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony