dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 68 z 75
Pokaż wyniki od 1.341 do 1.360 z 1491
  1. #1341

  2. #1342

    Domyślnie

    Dodam jeszcze sam widok z kuchennego okna (lato 2014, z lewej strony dzika róża o białych kwiatach, pośrodku olbrzymia, zimozielona mahonia, wiosną kwitnie na żółto). Widoczny na zdjęciach stół poszedł do bloku



    Ogród - moja miłość

  3. #1343
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Werra87

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-002
    Posty
    15

    Domyślnie

    Widoku z okna zazdroszczę najbardziej

  4. #1344

    Domyślnie

    Z pokoi jest jeszcze ładniejszy. I wbrew inspiracjom architektów wnętrz uważam, że do takich widoków nie można odwracać się tyłem, lokując wypoczynek, stół, biurko czy łóżko w sypialni w ten sposób, aby widzieć ścianę, kominek, bądź TV.
    No sorry, ostatnie zdjęcie, bo zaraz pogonicie mnie do działu ogrodowego.

    Ogród - moja miłość

  5. #1345

    Domyślnie

    zamierzam urządzić kuchnię na biało, fronty lakierowane, podłoga płytki szare plus do tego czarna lodówka ze szklanym frontem, czarny okap. Zastanawiam się nad kolorem blatu i płyty indukcyjnej. Albo blat z czarnego konglomeratu, ale wtedy biała płyta indukcyjna by nie pasowała. A jeśli biała płyta indukcyjna, to jaki blat polecacie?

  6. #1346

    Domyślnie

    kuchnia piękna ale kuchenka wolnostojąca i czajnik jak z prl-u psują wszystko. Czemy nie kupiłaś płyty i piekarnika w stylu retro?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  7. #1347
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Arrow

    Cytat Napisał qwerty21 Zobacz post
    zamierzam urządzić kuchnię na biało, fronty lakierowane, podłoga płytki szare plus do tego czarna lodówka ze szklanym frontem, czarny okap. Zastanawiam się nad kolorem blatu i płyty indukcyjnej. Albo blat z czarnego konglomeratu, ale wtedy biała płyta indukcyjna by nie pasowała. A jeśli biała płyta indukcyjna, to jaki blat polecacie?

    Czy posiadasz zdjęcie płytek? Czy zależy Ci na kontrastach (ciemny blat podkreśli biel zabudowy)? Płyta indukcyjna może się różnić odcieniem bieli od frontów, światło będzie też na nią padać pod innym kątem, czy to wchodzi w grę?

  8. #1348
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar dorkaS
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    3.507
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    28

    Domyślnie

    Mnie się właśnie podoba, że kuchenka jest wolnostojąca. Przynajmniej w tym względzie wreszcie coś innego w tym wątku.

    Bardzo ładna kuchnia, szczególnie mi się podobają podziały i szkło w zabudowie koło wejścia.

  9. #1349
    Banned
    woskowana

    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-495
    Posty
    12

    Domyślnie

    A nie lepiej było zrobić kuchnię w zabudowie? Moim zdaniem byłaby tu ciekawym rozwiązaniem. Zwracam uwagę na to, bo znajomi mają tak ustawioną kuchnię i zawsze im tam wpada sporo rzeczy między szafki, a kuchenkę – co jest denerwujące. Dwa – blaty nie będą cierpiały od gorąca?

  10. #1350

    Domyślnie

    Kierowałam się i ceną i funkcjonalnością. Zabudowana kosztuje 2 x tyle co zwykła, sama płyta ok.500 zł, piekarnik ponad 600 najtańsza, najprymitywniejsza wersja. A poza tym nie uświadczysz białej płyty gazowej. Boki blatów stolarz obił blachą i nie ma opcji, żeby coś tam spadło czy się osmoliło, a przy kuchence na dole są 2 wymienialne panele. Jak te zżółkną pomaluję albo kupię nowe. Kredensik spieprzył; okap miał być niższy, witrynki inaczej miały się otwierać, lepiej wyglądałoby 7 szuflad zamiast 9, uchwyty też dał za wysoko, bo się piszpannie nie chciało kropek postawić na projekcie, a oświetlenie przywiózł i ciepnął na parapet z tekstem, że oni "nie podłączają elektryki". Bo rzekomo jedna pani do sądu go podała, że nieuprawniony elektryk oświetlenie podłączał. Więc wrzasnęłam, że ja go do sądu podam jak nie podłączy Ale decydującym argumentem była zapisana w umowie wypłata po montażu (2/3 ceny mebli) I to zadecydowało Myślałam też o białej mikrofali, ale taka w Ikei za 1500 zł chodzi i ma 2 lata gwarancji, więc na razie wstawimy zwykłą, białą, sprawną, w idealnym stanie, 10 lat temu z...Londynu przywiezioną. Są ważniejsze potrzeby...
    Ogród - moja miłość

  11. #1351

    Domyślnie

    kilkaset zł więcej przy całym budżecie jaki poniosłaś na kuchnie to pikuś, a efekt były o wiele fajniejszy.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  12. #1352
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Ja nawet tego nie zauważyłam, że kuchenka nie jest do zabudowy, wyszło ślicznie, a widoki za oknem bezcenne

  13. #1353

    Domyślnie

    Ja bym tylko czajnik zmieniła tak jest pięknie

  14. #1354

    Domyślnie

    Wnetrze jest w stylu retro i wolnostojaca kuchenka swietnie sie w ten styl wpisuje. Widoki za oknem faktycznie do pozazdroszczenia, ja ze swoich bede widziala dachy innych budynkow i niewiele zieleni .

  15. #1355

    Domyślnie

    Mysiu, a jaki czajnik byś polecała? I żeby nie cupieć przy nim w oczekiwaniu na zagotowanie się wody, tylko wyjść chociaż do salonu czy na taras i stamtąd gwizdek usłyszeć. Ten gwiżdże tak, że w ogrodzie go słychać , 40 m. od domu. Oczywiście przy otwartym oknie.Jest zielony, bo zależało mi również na tym, żeby kakofonii kolorystycznej nie wprowadzać. Nawet to czerwone pudełko Twinings już zgrzyta. Nie ma za to jedynej rzeczy, której po przeprowadzce nigdy nie schowam - fajansowego czajniczka do herbaty z XIX w. w drobne kwiatuszki, po prababci.Wszyscy jesteśmy fanami herbaty. Kawa może dla nas nie istnieć. No i używanej na co dzień krajalnicy do wędlin, serów i chleba. Stanie ona na zmywarce a pudełko na pastylki też pójdzie do szafki.
    Ogród - moja miłość

  16. #1356

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwerty21 Zobacz post
    A jeśli biała płyta indukcyjna, to jaki blat polecacie?

    Chyba na rynku jest większy wybór czarnych płyt indukcyjnych niż białych, a do tego zlewozmywak i blaty też czarne. Blaty białe? Hm...kusiły mnie, ale jakoś nie miałam odwagi. Teraz trochę żałuję, że nie dałam czarnych blatów, ale tu na forum pisano, że każdy pyłek znać na nich i szybko się niszczą. Niestety, to co ślicznie wygląda w inspiracjach nie zawsze sprawdza się w realu. Np. biały pokój.
    Ogród - moja miłość

  17. #1357
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marecki73

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-001
    Posty
    21

    Domyślnie

    my mielismy biala kuchnie przez dobrych 10 lat,. starczy.. po kilku latach i tak wszystko zolknie, od razu lepiej pojsc w kolor

  18. #1358

    Domyślnie

    ha to przy takim rozumowaniu moja kuchnia nie zżółknie bo już jest waniliowa. Ale teraz zrobiłabym białą z drewnianymi blatami, podobną do tej jaką ma leda16.

    Leda16 piękny ten twój stół i taboreciki. Też planowałam swój stół przemalować na biało ale podobno do wanilii to

    Piszesz, że nie ma płyty gazowej białej- ja mam taką mastercook'a. Mimo, że kuchenka nie jest w zabudowie kuchnia jest piękna

  19. #1359

    Domyślnie

    czy do białej kuchni z czarnym blatem pasowałby szary lub biały zlewozmywak? początkowo chciałem zakupić czarny zlewozmywak, ale widząc u znajomej jakie tworzą się zacieki na 3 tyg. zlewozmywaku stwierdziłem, że nie chcę takiego...

  20. #1360

    Domyślnie

    Jeśli to typowa czarno biała kuchnia to ja nie widzę tam szarego zlewozmywaka, chyba że są dodatki w tym kolorze. Biały jak najbardziej. Mam u siebie ciemny grafit i nigdy nie zauważyłem żadnych zacieków, więc nie skreślałbym od razu ciemnego. Zależy na pewno od modelu.

Strona 68 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony