dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 69 z 75
Pokaż wyniki od 1.361 do 1.380 z 1491
  1. #1361

    Domyślnie

    Cytat Napisał arek570 Zobacz post
    Jeśli to typowa czarno biała kuchnia to ja nie widzę tam szarego zlewozmywaka, chyba że są dodatki w tym kolorze. Biały jak najbardziej. Mam u siebie ciemny grafit i nigdy nie zauważyłem żadnych zacieków, więc nie skreślałbym od razu ciemnego. Zależy na pewno od modelu.
    płytki na podłodze będą szare. jakiej marki masz zlewozmywak?

  2. #1362

    Domyślnie

    Cytat Napisał qwerty21 Zobacz post
    płytki na podłodze będą szare. jakiej marki masz zlewozmywak?
    Zajrzyj na skrzynkę

  3. #1363
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie


  4. #1364
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Klarusik

    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-101
    Posty
    1

    Domyślnie

    Wiam Piekna kuchnia , w moich ulubionych kolorach, do tego fajnie pomysłana i doświetlona.

  5. #1365

    Domyślnie

    witajcie. widzę że długo tu nikt nie zaglądał, ale może ktoś mi jednak doradzi
    w kuchni mam płytki drewnopodobne, czy będzie do niej pasowała biała matowa kuchnia, z drewnianymi wykończeniami, a jeśli na ścianę między szafkami też dać coś drewnianego, nie będzie tego drewna za dużo ?, może lepiej postawić na szary blat.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjecie2746.jpg
Wyświetleń:	222
Rozmiar:	89,6 KB
ID:	334776  

  6. #1366
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    darkob

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    warszawa
    Dzielnica
    wawer
    Posty
    247

    Domyślnie

    Też mam takie płytki ,meble kuchenne białe matowe już kupiłem ale ustawiał będe je dopiero za miesiąc .Blat planuje drewniany lub drewnopodobny a na ściany między szafkami duże białe płytki .

  7. #1367
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    asc

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Łowicz
    Kod pocztowy
    02-200
    Posty
    281

    Domyślnie

    to chyba cerrad setim honey
    my takie mamy i kuchnie bialą w połysku, pasuje idealnie

  8. #1368
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tutli_putli
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    3.175
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    225

    Domyślnie

    Moja biała kuchnia użytkowana jest już od prawie 3 lat i nadal nie zamieniłabym tej bieli na nic innego.




  9. #1369

    Domyślnie

    Cytat Napisał asc Zobacz post
    to chyba cerrad setim honey
    my takie mamy i kuchnie bialą w połysku, pasuje idealnie
    tak właśnie te


    Cytat Napisał tutli_putli Zobacz post
    Moja biała kuchnia użytkowana jest już od prawie 3 lat i nadal nie zamieniłabym tej bieli na nic innego.



    nie mój styl, ale bardzo przyjemna, z gustem urządzona

  10. #1370

    Domyślnie

    Cytat Napisał darkob Zobacz post
    Też mam takie płytki ,meble kuchenne białe matowe już kupiłem ale ustawiał będe je dopiero za miesiąc .Blat planuje drewniany lub drewnopodobny a na ściany między szafkami duże białe płytki .
    szkoda że dopiero za miesiąc

  11. #1371
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Bardzo gustowna i dopieszczona kuchnia, gratulacje Świetny stolik na singerce




    Biel w nowoczesnej wersji ocieplona wikliną i drewnem ...


  12. #1372
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie






  13. #1373
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Purpurowa6767

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Piastów
    Kod pocztowy
    05-805
    Posty
    2

    Domyślnie

    A to moja kuchnia w której realizacji pomogła mi firma manufakturahome z Warszawy .... Moja wymarzona biała
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2.jpg
Wyświetleń:	871
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	335122

  14. #1374
    Banned
    Mateo33

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Tykocin
    Kod pocztowy
    16-055
    Posty
    107

    Domyślnie

    Purpurowa wygląda świetnie. Białe meble z ciemną podłogą świetnie się zgrywają . Dla mnie bomba

  15. #1375

    Domyślnie

    Cytat Napisał Purpurowa6767 Zobacz post
    A to moja kuchnia w której realizacji pomogła mi firma manufakturahome z Warszawy .... Moja wymarzona biała
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuchnia 2.jpg
Wyświetleń:	871
Rozmiar:	44,7 KB
ID:	335122
    hokery trochę z innej bajki Wam tam przywieziono, i chyba za bardzo stłoczone.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  16. #1376
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Niestety racja, hokery są nowoczesne, a kuchnia klasyczna, trochę to zgrzyta. Sprzęty agd także by mogły być stylizowane.

  17. #1377
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar Adrianna.Lisz
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-761
    Posty
    5

    Domyślnie biało-srebrna kuchnia

    Ja tam nie narzekam na białą chłodną kuchnię ponieważ liczą się dodatki! Ładny wazon z kwiatami, kolorowe miseczki na owoce i orzechy albo fototapeta w mocnych kolorach - jest wiele pomysłów na dodanie koloru zimnej kuchni, a jak się znudzi to wystarczy inaczej zaaranżować dodatki. Same plusy z posiadania białej kuchni

  18. #1378

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adrianna.Lisz Zobacz post
    Ja tam nie narzekam na białą chłodną kuchnię ponieważ liczą się dodatki! Ładny wazon z kwiatami, kolorowe miseczki na owoce i orzechy albo fototapeta w mocnych kolorach - jest wiele pomysłów na dodanie koloru zimnej kuchni, a jak się znudzi to wystarczy inaczej zaaranżować dodatki. Same plusy z posiadania białej kuchni
    Mam wrażenie, że jednak przesadziłaś z tymi dodatkam

  19. #1379
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    monika_s1985

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-145
    Posty
    3

    Domyślnie Biała kuchnia, nie taki diabeł straszny jak go malują :)

    Jestem posiadaczką białej lakierowanej kuchni od roku. I stwierdzam, że nie taki diabeł straszny jak go malują Białe fronty owszem brudzą się i trzeba je częściej myć ale gdybyście mieli inne fronty to byście ich nie myli tylko ze względu na to ze nie widać brudu ??? Mam rocznego synka, który chętnie zostawia na nich pieczątki w postaci swoich łapek więc u mnie brudzi się jeszcze szybciej Jeżeli marzy Ci się biała kuchnia w połysku to spełni je. Gwarantuje, że nie pożałujesz. Niżej załączam zdjęcia mojej kuchni i proszę o radę.
    Kuchnia otwarta jest na salon i małą jadalnię. Jak narazie wygląda to dla mnie bardzo surowo, ponieważ brakuje ocieplenia przez dodanie np. firanek, zasłon. Problem jest spory, bo o ile od strony stołu mogę dać karnisz na którym to powiesiłabym firankę i zasłonkę to od części kuchni przy meblach takiej możliwości nie mam, odległość między oknem a otwieranym do góry awentosem jest tak mała ze będzie haczyć o karnisz. Jedynie co, to w grę wchodzą zazdroski ale jak to pogodzić z tym stylem ;(((( POMOCY
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1140322.jpg
Wyświetleń:	1363
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	335576   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1140314.jpg
Wyświetleń:	1234
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	335577  

  20. #1380

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 07-11-2015 o 18:53

Strona 69 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony