dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 75
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 1491
  1. #1441

    Domyślnie

    Ja się przygotowuję do małego remake’u mojej białej kuchni i spodobała mi się taka wysepka z wysokimi krzesłami jak tutaj

    https://goforpro.pl/blog/nowoczesna-...-na-3-sposoby/.

    Ktoś ma i może się wypowiedzieć jak się sprawdza? Zwasze chciałam mieć taki jakby barek z krzesłami, ale zastanawiam się na ile to jest praktyczne, w sumie obiadu raczej przy takim nie zjem... Będę wdzięczna za podpowiedzi

  2. #1442
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lukasziza
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    warszawa
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Witam,

    właśnie zrobiliśmy projekt kuchni - chcemy białą z połyskie...

    Wklejam 2 wizualizację - i proszę Was o opinie , rady
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj1.jpg
Wyświetleń:	265
Rozmiar:	62,3 KB
ID:	359300

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdj2.jpg
Wyświetleń:	213
Rozmiar:	63,6 KB
ID:	359301

    Co o tym sądzicie?
    Dom Przy Migdałowej (Galeria domów), Solbet 24cm + 20cm styro grafit, strop monolit, dach Creaton Titania łupek pełne deskowanie + 28 cm wełny, okna Schuco Si 82 - ciepły montaż, 100% podłogówka, Immergs Vitrix 12 KW + zasob. 160l + Car V2

  3. #1443

    Domyślnie

    Strasznie ciasno przy płycie, nie dałoby się przenieść strefy gotowania na drugą stronę? Pokaż rzut z góry

  4. #1444
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lukasziza
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    warszawa
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    no ciasno niestety tam jest okap - gereralnie mało miejsca - a któy wariant lepszy?

    rzut z góry
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kuch2.jpg
Wyświetleń:	178
Rozmiar:	88,1 KB
ID:	359379
    Dom Przy Migdałowej (Galeria domów), Solbet 24cm + 20cm styro grafit, strop monolit, dach Creaton Titania łupek pełne deskowanie + 28 cm wełny, okna Schuco Si 82 - ciepły montaż, 100% podłogówka, Immergs Vitrix 12 KW + zasob. 160l + Car V2

  5. #1445
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    bardzo ciasno przy płycie

  6. #1446

    Domyślnie

    Ciężko cokolwiek doradzić bez choćby jednego wymiaru. Ogólnie rzec biorąc sprzęty kiepsko rozplanowane... Może lodówkę przenieść na przeciwległą stronę? Czy to jest w ogóle zamknięta przestrzeń?

  7. #1447

    Domyślnie

    Luksziza, ergonomicznie jest, gdy układ jest taki, że zlew jest pomiędzy lodówką a płytą grzewczą. Skoro płyty grzewczej nie można przesunąć, bo tam jest okap, to przestaw lodówkę na drugą stronę (by była po lewej stronie od zlewu).

  8. #1448
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar lukasziza
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    warszawa
    Posty
    161
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    no właśnie sie nie da bo jest połączona z salonem....na lewo od okna jest juz salon 25m2
    Dom Przy Migdałowej (Galeria domów), Solbet 24cm + 20cm styro grafit, strop monolit, dach Creaton Titania łupek pełne deskowanie + 28 cm wełny, okna Schuco Si 82 - ciepły montaż, 100% podłogówka, Immergs Vitrix 12 KW + zasob. 160l + Car V2

  9. #1449

    Domyślnie

    Kuchnia w białym odcieniu jest chyba najbardziej w moim guście Nie byłabym jednak sobą, gdybym nie przemyciła do niej odrobiny koloru. Co powiecie na np. czerwone akcenty w kuchni? Ostatnio spodobały mi się lampy takie jak te: . Oryginalne i w typowo kuchennym klimacie, dlatego zastanawiam się teraz nad wprowadzeniem nieco większej ilości akcentów kolorystycznych w mojej małej kuchence
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 07-07-2016 o 18:56

  10. #1450

  11. #1451
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KamaC

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    91-703
    Posty
    2

    Domyślnie

    To co powiecie na białą z czarnymi akcentami, taką jak ta
    ? Mam podobną - chodzi mi głównie o czarne kafelki i jasne meble - i w przypadku podłogi nie ma aż takiego problemu z czyszczeniem, a jak się znajdzie dobry płyn do podłóg, który nie będzie zostawiał smug, to naprawdę jest ok. Zresztą dla mnie nie ma tego złego, bo jestem zmobilizowana do sprzątania na bieżąco, a nie jestem entuzjastką tej czynności
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 23-07-2016 o 22:31

  12. #1452
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    KaroM

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-638
    Posty
    3

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie przepadam za pokojami w których są jakieś czarne elementy. Nie mam ochoty codziennie spędzać czasu na przecieraniu tego i polerowaniu, bo jak wiadomo na czarnym bardzo wszystko widać... Ale właśnie marzy mi się taka biała kuchnia, piękny jest ten styl Problem w tym że mój mąż nie chce zgodzić się na białą kuchnie uparł się na kuchnie w odcieniu żółci i drewniane meble - jak go przekonać do tej wspaniałej bieli ??

  13. #1453
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Gdyby mój zaproponował drewniane (brązowe) meble w żółtej kuchni, zaproponowałabym rozwód
    Kto u Was gotuje? Kto spędza czas w kuchni? Kto sprząta w kuchni?

  14. #1454

    Domyślnie

    Spotkaliście się może z meblami, które mają białe fronty i boki, a w środku są brązowe?
    REKLAMA NA FM JEST PŁATNA

  15. #1455

    Domyślnie

    Podglądam, bo moja kuchnia też będzie biała
    Jeszcze do końca nie wiem, jaka - tzn. wiem, jak będzie zrobiona zabudowa, ale nie wiem jeszcze jakie fronty. oprócz tego, ze półmat. Rozważam jedne z następujących:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2501_f3e7274e-d2f7-4d24-bc91-e60b1770f187_max_550_800_-kuchnia-styl-skandynawski.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	362736

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	może takie fronty szafek.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	60,0 KB
ID:	362739

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szachownica-na-podlodze_2629161.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	82,8 KB
ID:	362740

    W sumie podobne. Czyli tak trochę skandynawsko
    Rozważałam też inne opcje kuchni - fronty drewnopodobne, blaty beton (czy raczej "betonopodobne") lub białe (wiem, niepraktyczne) - ale chyba zostanie wersja mniej oryginalna, czyli biała.
    Dzisiaj wstępnie szukałam AGD do kuchni - nie chciałabym czarnego...ale jak na złość płyta gazowa, którą chcę, czyli Solgaz, jest właśnie czarna I nie bardzo wiem, jak to rozgryźć.

  16. #1456

    Domyślnie

    Gaja białe sprzęty wbrew pozorom wcale tak ładnie nie wpasowuja sie w meble, czesto różnią sie odcieniem i ostatecznie wygląda to gorzej niz z czarnymi sprzetami. Miałam robione wizualizacje- biały -czarny piekrnik no i z czarnym wyglada lepiej.

  17. #1457

    Domyślnie

    My mamy szafki stojące w kolorze ciemnego orzecha, natomiast szafki wiszące mają korpus ciemny a front w kolorze wanilii.

  18. #1458
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    dlaczego mi się wydaje, że karolka i maciej to pracownicy firmy, którzy robią sobie reklamę?

  19. #1459

    Domyślnie

    Nie tylko Tobie tak sie wydaje.

  20. #1460

    Domyślnie

    Witam,
    Czy może mi ktoś polecić biały okap do kuchni? Zależy mi żeby był faktycznie biały a nie siny.
    Pozdrawiam

Strona 73 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony