dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 74 z 75
Pokaż wyniki od 1.461 do 1.480 z 1491
  1. #1461

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena74 Zobacz post
    Gaja białe sprzęty wbrew pozorom wcale tak ładnie nie wpasowuja sie w meble, czesto różnią sie odcieniem i ostatecznie wygląda to gorzej niz z czarnymi sprzetami. Miałam robione wizualizacje- biały -czarny piekrnik no i z czarnym wyglada lepiej.
    Nie, o białych nie myślałam, tylko raczej o inoxie...ale płyta gazowa musi być czarna, bo taką chcę, więc problem dotyczy raczej innych sprzętów - piekarnik, mikrofala, no i zlewozmywak - może więc wszystko zrobić czarne?

  2. #1462

    Domyślnie

    Cytat Napisał gaja2 Zobacz post
    Nie, o białych nie myślałam, tylko raczej o inoxie...ale płyta gazowa musi być czarna, bo taką chcę, więc problem dotyczy raczej innych sprzętów - piekarnik, mikrofala, no i zlewozmywak - może więc wszystko zrobić czarne?
    Mnie inox się nie podoba więc w ogóle nie brałm go pod uwage. Bedę miała ciemny blat więc płyta i zlew będą czarne, Biję sie tylko z myślami czy biały czy czarny piekarnik, bo meble będą białe, a kuchnia otwarta.

  3. #1463

    Domyślnie

    Moja kuchnia bedzie biała, początkowo myslałm o akrylu (pan od kuchni bardzo polecał, mówił że to duzo lepsze od lakieru, nie zaglębiałm sie w temat wiec nie wiem), ale teraz coraz bardziej przekonuje sie do kuchni matowej i mam pytanie jakiego rodzaju moze byc kuchnia w macie? Czy tylko lakierowana wchodzi w gre?

  4. #1464
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    lakierowana też może być matowa farbą.

  5. #1465

    Domyślnie

    Tak wiem, że lakier może byc tez w macie, ale co jeszcze oprócz tego? Akryl podobno nie moze byc matowy.

  6. #1466

    Domyślnie

    Może osobiście oglądałam.

  7. #1467

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    lakierowana też może być matowa farbą.
    Elfir możesz coś więcej na ten temat napisać? Z góry dziękuję
    BEWA

  8. #1468
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ale co więcej napisać? Lakier nie musi być przecież błyszczący.
    Nie wiem skąd wziął się taki mit?

    Przecież podłogi drewniane też można lakierować na wysoki połysk, satynę lub mat.

  9. #1469

    Domyślnie

    Cytat Napisał gagatka01 Zobacz post
    Czy może mi ktoś polecić biały okap do kuchni? Zależy mi żeby był faktycznie biały a nie siny.
    Nie wiem jakiego okapu szukasz. Ja mam okap szafkowy, gdzie widać tylko jego spód (szklany), który rzeczywiście jest biały http://www.toflesz.com/o,177,ok_6_li..._60_90_cm.html

  10. #1470

    Domyślnie

    Cytat Napisał Magdalena74 Zobacz post
    Moja kuchnia bedzie biała, początkowo myslałm o akrylu (pan od kuchni bardzo polecał, mówił że to duzo lepsze od lakieru, nie zaglębiałm sie w temat wiec nie wiem), ale teraz coraz bardziej przekonuje sie do kuchni matowej i mam pytanie jakiego rodzaju moze byc kuchnia w macie? Czy tylko lakierowana wchodzi w gre?
    Mnie się fronty akrylowe nie podobały ze względu na widoczne łączenia na kantach, nieładnie to wyglądało.
    A jak chcesz mieć kuchnię w macie, to nie musisz mieć frontów lakierowanych, ale np. ze "zwykłej" płyty czy płyty mdf.

  11. #1471

    Domyślnie

    hej, jeśli pisze w złym miejscu to sory ale nie znalazłam podobnego wątku.

    Zastanawiam się nad frontami w kuchni, akryl czy lakier. Lakier na wysoki połysk. Akryl - podobno teraz robią taką techniką, że nie widać łączenia tych kantów a sam front to wręcz optyka szkła.
    Kuchnia jasna - prawie biała RAL 9010.

    Czy jest na forum osoba która ma kuchnię w akrylu i mogłaby podzielić się spostrzeżeniami?

  12. #1472
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Bejaro
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    śląsk
    Posty
    1.945

    Domyślnie

    Mam kuchnie w tym lakierze a drzwi od szafy w garderobie w białym akrylu i moje wrażenie akryl bardziej przyciąga kurz, łapie się do niego po prostu może powinnam umyć płynem zmiękczającym?

  13. #1473

    Post Kuchnia

    Cytat Napisał krcb Zobacz post
    kuchnia już prawie gotowa kuchnia już prawie gotowa zastanawiam się tylko jak zagospodarować tę przestrzeń między meblami a oknem. Musieliśmy zostawić tam dostęp do okna gdyż okno jest przy samej ścianie i musimy mieć możliwość otwierania go na oścież...dlatego może tam być tylko coś do wysokości blatu z możliwością dojścia do parapetu a na ścianie coś płaskiego ewentualnie...nie wiem, nie mam pomysłów...ale drażni mnie ta "dziura"

    Witam! Mam pytanie, dokładnie planuje taką kuchnie białą z drewnem i również chcę ściany pomalować na szaro... Jesli byłabyś taka uprzejma powiedzieć jaką farbę malowałaś kuchnię będę Ci wdzieczna!

  14. #1474

    Domyślnie

    Witam serdecznie

    Mam pytanko.Niedługo czeka mnie zmiana całej kuchni.Mam już projekt i dylemat.
    Fronty mają być lacobel białe.Najpierw chciałam białe cegiełki,a teraz mąż mi mówi,że może zostawimy płytki te co mamy obecnie?
    Płytki są beżowe...doradzicie ?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P1700876.JPG
Wyświetleń:	242
Rozmiar:	90,7 KB
ID:	371617  
    Annes77

  15. #1475

    Domyślnie

    Annes77, moim zdaniem płytki koniecznie do wymiany, bo nie będą pasować do nowoczesnych mebli.
    A nad frontami z białego lacobelu jeszcze się zastanów . Moja koleżanka takie ma i ma ich dość, bo na bieżąco je musi czyścić, a oprócz tego co 2 tygodnie całe myć. Za jakieś 2 lata planuje wymienić fronty, zrobiłaby to od razu, ale szkoda jej kasy, które w nie włożyła.

  16. #1476
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bvlondiszpondi

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-650
    Posty
    1

    Domyślnie

    Czy ktoś kupował te krzesła? http://www.swiat-krzesel.pl/biale-kr...fel-p-147.html

    Szukam też fajnej szafki pod zlewozmywak do kuchni. Nie chce miec kuchni pod zabudowę bo mam fajne meble z lat 20 i chce je odnowić. Co za tym idzie nie moge miec zadnej nowoczesnej zabudowy. Brakuje mi tylko własnie szafki.
    Może macie znajomego stolarza który by mi zrobił taka szafke na zamówienie? Poznan i okolice.

  17. #1477

    Domyślnie

    Juniorka dzięki za radę,ja cały czas obstaję za wymianą płytek,mąż bardziej ekonomiczny Wczoraj szperałam wczoraj w necie i znalazłam temat o przemalowaniu specjalną farbą renowacyjną .Hmmm ciekawa sprawa...zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.Czy może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
    Fronty lakierowane zostaną,mam w łazience szafkę z szufladami na wysoki połysk i bardzo ładnie to wygląda,z czyszczeniem nie ma problemów...

    Pozdrawiam i dziękuję
    Annes77

  18. #1478

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annes77 Zobacz post
    Juniorka dzięki za radę,ja cały czas obstaję za wymianą płytek,mąż bardziej ekonomiczny Wczoraj szperałam wczoraj w necie i znalazłam temat o przemalowaniu specjalną farbą renowacyjną .Hmmm ciekawa sprawa...zastanawiam się nad takim rozwiązaniem.Czy może ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
    Fronty lakierowane zostaną,mam w łazience szafkę z szufladami na wysoki połysk i bardzo ładnie to wygląda,z czyszczeniem nie ma problemów...

    Pozdrawiam i dziękuję
    Powodzenia z namawianiem męża
    Przemalowywanie płytek widziałam parę razy gdzieś na forach. Wrzuć w wyszukiwarkę hasło, to znajdziesz takie metamorfozy płytek.
    A te fronty chcesz mieć z lacobelu czy lakierowane, bo to jakby 2 różne materiały . Lacobel to szkło

  19. #1479

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Ale co więcej napisać? Lakier nie musi być przecież błyszczący.
    Nie wiem skąd wziął się taki mit?

    Przecież podłogi drewniane też można lakierować na wysoki połysk, satynę lub mat.
    Dokladnie. Ja mam kuchnie lakierowana w macie i wg mnie wyglada to ok

  20. #1480

    Domyślnie

    Juniorka oczywiście,że mają być lakierowane na biało A ja napisałam lacobel,przecież to szkło można położyć na ścianę pomiędzy płytkami.
    Popełniłam gaf ę,dzięki za sprostowanie.
    Od jakiegoś czasu szukam płytek do kuchni.Byłam w Leroyu i nie za duży wybór. Rozglądałam się również w necie,tutaj sporo tego,ale jak mam coś wybrać to nagle mętlik w głowie.Wciąż obstaję za białymi lub jasnoszarymi płytkami.
    Jak uważacie,czy w kuchni panele na podłodze zdają egzamin?
    Annes77

Strona 74 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony