dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 75
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 1491
  1. #141
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Na forum na penwo jest duzo takich kuchni. Tak na szybko znalazlam...

    http://farm4.static.flickr.com/3470/...1e21b244d3.jpg

    https://www.decorpad.com/photos/2009...b2930e0bc8.jpg

    Tu wprawdzie nie z drewnianym blatem, ale mozna go sobie wyobrazic...

    http://www.femaleways.com/wp-content...te-Cabinet.jpg

    Jak cos mi jeszcze wpadnie, to wkleje.

  2. #142

    Domyślnie

    na nas juz czeka biała kuchnia i do tego olejowany blat.Pedantka niestety nie jestem i jakos nie boje sie tej kuchni
    Jak słysze,że ludzie mówią,że będe miała kłopot z utrzymaniem białej kuchni i trzeba sprzątac to wybucham śmiechem.Czy jeżeli ktoś ma kuchnie w kolorze wenge i uświni obok uchwytu sosem to nie zmywa,bo nie widać?????

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał alfa36
    Piekarnik będzie pod płytą. Kuchenka jest mała, dlatego zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze wizualnie powiększyć ją naklejając pod szybę (zamiast plytek) tapety. A z drugiej stropny nie wiem, czy drewno i szkło to dobre zestawienie. Jakos dla mnie surowośc=biel, czerń, szkło i drewno tu nie pasuje. Ale ja nigdy nie mialam wizji swojego domu, plastyczka ze mnie żadna, wyobrazni zero Dlatego siedzę w necie, przeglądam, korzystam z pomysłów i rad innych.

    Białe meble, drewniany blat, czarny piekarnik (na dole ) - ładnie będą pasowały. Nie wiem co Ty z tym szkłem i tapetą chcesz wykombinować, ale szkło- nie pasuje. Albo drewno albo szkło. Ja też chcę jasną kuchnię - lekko waniliową, do tego zrobię drewniany blat i drewnopodobne płytki na podłogę. A na ścianę białe . Cieplutka, przytulna, angielska sielska
    Pochwal sie, jak już kuchnia będzie i wklej zdjęcia.Trzymam kciuki!

  4. #144

    Domyślnie

    Moja biała kuchnia z Ikei.

  5. #145
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Netcom parę pytań
    Jak masz wymiary kuchni?
    Jak sprawuje się zlew z ikei?
    Czy możesz pokazać więcej zdjęć?


  6. #146

    Domyślnie

    Jeśli nasze babcie przez dziesięciolecia dawaly sobie radę przy licznej rodzinie i obowiązkach z utrzymaniem czystości w bialej kuchni (przeciez kredensy kuchenne kiedyś tylko takie były!) ,to i my w erze detergentów i Ludwika "do wszystkiego" damy sobie radę.
    Nigdy nie jest tak źle, żeby nie moglo byc gorzej

  7. #147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klodziki
    Netcom parę pytań
    Jak masz wymiary kuchni?
    Jak sprawuje się zlew z ikei?
    Czy możesz pokazać więcej zdjęć?
    - Wymiary kuchni około 3,3mx 3,3m (pomieszczenie)
    - Zlew się sprawuje tak że z powodu złego montażu blatu drewnianego (brak dylatacji) zlew pękł.
    Ale montaż robiła firma z Ikei, więc po złożeniu reklamacji przyjechali i wymienili na nowy, skrócili blat o kilka mm i od tej pory jest dobrze.

    -Mogę pokazać zdjęcia, ale wcześniejsze:



  8. #148
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Dzięki bardzo za odp. Ładny ten zlew ale boję się że go zaraz poobijam garami.
    A będę mieć kuchnie bardziej angielską, więc super by pasował.

  9. #149

    Domyślnie

    Nie obawiaj obicia zlewu garami, u mnie się to jeszcze nie zdarzyło, zlew jest tak duży i głęboki ze kilka garów się mieści.

  10. #150

    Domyślnie

    netcom - bardzo sielska kuchnia. I fajny widzę stół i krzesełka, ale to chyba nie ikea? Mogłabym poznać producenta lub ewentualnie miejsce zakupu.No i zdjęcia też bym inne z chęcią podglądnęła jeszcze

  11. #151
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Netcom, dziękuje za odp. Bardzo ładna ta kuchnia, zlew również, kurcze tylko chciałam zawsze jednokomorowy z ociekaczem a ten nie ma. Musze sprawdzić może ikea ma jakieś rozwiązanie w tym zakresie.

  12. #152
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    A ja sobie zrobiłam na mieszkaniu taką kuchnie:



    Teraz też chyba będzie biała, choć bardziej neutralna.Tamta sprawowała się świetnie pod wzgledem higieny i funkcjonalności. Czasem tęsknie za nią,choć parę rzeczy bym w niej zlikwidowała, np tą głupawą półeczke przy oknie.
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  13. #153

    Domyślnie

    mysz piekna kuchnia jestem pod wielkim wrazeniem, choc ten styl nie jest moj uwazam ze Twoja kuchnia jest perfekt!

  14. #154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    ona juz nie jest moja hlip hlip. Teraz będzie nowocześniej, ale mam nadzieje, nie mniej przytulnie. Może będzie mniej błedów, ale dziękuję
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  15. #155

    Domyślnie

    ja tez bede miec wlasnie na bialo tylko nowoczesniej, ale to co na zdjeciu jest po prostu piekne a piekno jest bezdyskusyjne

  16. #156
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar 78mysz
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    12.040
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    173

    Domyślnie

    Matko jedyna, dziękuję baaardzo
    komentarze do mysiego domu
    zdjęciowisko
    świadectwa energetyczne

  17. #157
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    78mysz - piękna! To również nie mój styl, ale tak mi się podoba, że może i zacznę rozważać biel do kuchni!

  18. #158

    Domyślnie

    Aszka-
    Stół pochodzi z Wierzchowa Człuchowskiego, nie wiem jak się firma nazywa bo szwagierka z okolicy mi go kupowała, ale znalazłem sklep internetowy z tymi stołami:
    http://www.tylkodrewniane.pl/go/_inf..._id=16&lang=pl
    Polecam, stół bardzo solidny, drewno bukowe (w razie wojny można spalić w kominku ), ciężki jak cholera.

  19. #159

    Domyślnie

    Piękne te zestawy.Dzięki za namiary.Tylko ode mnie to trochę daleko i cena transportu mogłaby przekroczyć cenę stołu
    pozdrawiam

  20. #160

    Domyślnie

    Jak dobrze pójdzie - pod koniec tygodnia wejdą do nas z montażem kuchni - biała, z połyskiem, bezuchwytowa.

    dzisiaj mąż odbiera podłogę po poprawie usterek - jesli nie zostały dobrze usunięte, znów się wszystko poprzesuwa

    A białej kuchni się nie boję - lubię sterylność w kuchniach, sprzątam i tak na bieżąco, więc chyba będzie ok. jedyne o czym myślę, to to, że chcąc usunąć np. odcisk palca z frontu, będzie trzeba cały front umyć, a nie tylko kawałek z odciskiem, bo inaczej mazy powstaną. Mam w kuchni okno, i to tak usytuowane, że wszelkie mazy będzie widać - ale co tam, coś za coś. Mogę cozdiennie przecierać te fronty, żeby cieszyć się kuchnią z marzeń
    Zapraszam na swój prywatny blog http://www.milemaison.blogspot.com/

Strona 8 z 75

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony