dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 43
  1. #1

    Domyślnie Porównanie tynków silikonowych CAPAROL i WEBER.

    Witam,
    szybkie pytanie:
    tynk silikonowy WEBER i CAPAROL... który jest lepszy jakościowo.
    oferty cenowe bardzo zbliżone.
    Dziękuję za odpowiedzi.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    tak sie zastanawiam kogo pytasz? pytanie kierujesz do handlowcow, firm wykonawczych czy ludzi ktorzy polozyli u siebie tynk... zapewne zdania handlowcow Cie nie interesuja bo sa stronnicze, firm wykonawczych pewnie tez nie bo "maja uklad z hurtownia".... a ludzie ktorzy maja u siebie zazwyczaj klada na 1 budynek 1 rodzaj tynku i raczej nie lacza ze soba Caparola z Weberem i nie za bardzo maja porownanie 2 produktów....

    Tak samo zreszta jest z oknami, drzwiami itd....

    Jako handlowiec: wybralbym Caparola
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #3

    Domyślnie

    A ja webera bo jest tanszy... albo ... bo sam go wybralem

  4. #4

    Domyślnie

    od kilku różnych handlowców słyszałem że caparol jest lepszy od webera, tak więc kupiłem caparola - w cenie webera. Normalnie cena jest średnio okazyjna ale jeśli jesteś z Warszawy to polecam punkt color house na Modlińskiej - właśnie ruszyli i do końca września mają rabat -25% na wejście. powodzenia i pozdr

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    25% na Caparola.... szału nie ma....
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  6. #6

    Domyślnie

    ja wybrałam Caparol silikonowy, na razie kończy się kłaść, więc nie mogę dużo powiedzieć o jakości. Ale na tym forum jest to najbardziej polecany tynk. Na Caparol silikonowy dostałam bardzo dobra cenę ( w innym punkcie był 30zł droższy za wiaderko) więc się nawet nie zastanawiałam, w dodatku był gotowy niemalże od ręki. Moi wykonawcy też wymienili go jako najlepszy. Poza tym jest bardzo duży wybór kolorów tego tynku.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin_Pe
    od kilku różnych handlowców słyszałem że caparol jest lepszy od webera, tak więc kupiłem caparola - w cenie webera. Normalnie cena jest średnio okazyjna ale jeśli jesteś z Warszawy to polecam punkt color house na Modlińskiej - właśnie ruszyli i do końca września mają rabat -25% na wejście. powodzenia i pozdr
    rabat od czego? cennika oficjalnego caparola? czy od rzeczywistych cen na rynku?

  8. #8

    Domyślnie

    25% na wejście mówię w sumie wyszło taniej niż weber na allegro

  9. #9

    Domyślnie

    no dobra, to weź moze podaj cenę kg czy wiaderka to będzie wiadomo czy ta cena taka dobra czy tylko 25% robi wrażenie

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Tynk Amphisilan FP - Silikonowy,cennik: 8,20 netto za kg wg rabatu kolegi powyzej: 25% daje 6,15 netto/kg
    Tynk Silitol FP - Silikatowy, cennik: 7,00 netto za kg wg rabatu kolegi powyzej: 25% daje 5,25 netto/kg
    Tynk Capatect FP - Akrylowy, cennik: 6,30 netto za kg wg rabatu kolegi powyzej: 25% daje 4,73 netto/kg

    A po ile mozna kupic - to juz zupelnie inna kwestia, poza tym nie chce aby ktos mi zarzucil, że sie tutaj reklamuje.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  11. #11

    Domyślnie

    jeśli w cenniku stoi 8,2 netto to dostałem -35% czyli ok 6,4 brutto za kg. Mówię że tyle co weber na allegro - sprawdzić łatwo
    i do tego swisspor lambda za 130 netto z transportem - no tu mogło być lepiej...

  12. #12

    Domyślnie

    daje Ci to 195zł brutto za 25kg opakowanie, żadna rewelacja, na allegro za 200zł stoi, kup poza allegro, odejmij prowizję i potarguj się a będzie lepiej niż 195zł
    chyba za bardzo Cię te procenty jednak wzięły...

  13. #13

    Domyślnie

    na moim ruskim gulgulatorze 6,4 brutto x 25kg daje 160 zl....też brrutto ale głowy nie dam - może się mylić, a wykształciuchem nie jestem więc na piechotę nie umiem

    pozdr

  14. #14

    Domyślnie

    no faktycznie
    ale to pewnie dlatego że mój to nawet ruski nie jest a jedynie chińczyk

  15. #15

    Domyślnie

    ja za tynk Caparol płaciłam 150zł z groszami za wiaderko 25kg, ale gdzie indziej mieli po 180zł za wiaderko, trzeba więc pytać, bo na całej elewacji można na prawdę sporo zaoszczędzić. Tynk wyszedł super, nie ma żadnych plam, jestem bardzo zadowolona jak na razie, ale zobaczymy za jakiś czas co się będzie z nim działo

  16. #16

    Domyślnie

    To może niech się wypowiedzą przedstawiciele (dystrybutorzy, entuzjaści) producentów poszczególnych tynków.
    Oczekiwałbym wypowiedzi typu zalety mojego, wady produktu konkurencyjnego.
    Każdy inwestor powinien jakieś wnioski z tego wyciągnąć
    Jeśli coś można bardzo ładnie zrobić to zawsze moża znaleźć kogoś, kto to zrobi

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    wniosek moze byc tylko jeden: kazda sroka swoj ogon chwali
    ja polecam standardowy zestaw: Dryvit, Sto, Caparol gdzie w ofercie mam Caparol i Kabe z tych znanych. Resztę wole przemilczec niz sie wypowiadac, bo nie mozna powiedziec ze są złe... tyle, że daleko im do wymienionej trójcy.
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  18. #18

    Domyślnie

    Najpierw ustalcie czy piszecie o tych samych kolorach tynku. Im ciemniejszy tym droższy.

  19. #19

    Domyślnie Caparol

    Jak się sprawdza tynk aktualnie???


    Cytat Napisał jarte Zobacz post
    ja za tynk Caparol płaciłam 150zł z groszami za wiaderko 25kg, ale gdzie indziej mieli po 180zł za wiaderko, trzeba więc pytać, bo na całej elewacji można na prawdę sporo zaoszczędzić. Tynk wyszedł super, nie ma żadnych plam, jestem bardzo zadowolona jak na razie, ale zobaczymy za jakiś czas co się będzie z nim działo

  20. #20

    Domyślnie

    Witam,
    czy mogę prosić o uczciwego i niedrogiego od sprzedaży systemu elewacyjnego f-my Caparol. Budowę mam dosyć blisko Balonowej w W-wie, więc sobie jutro może tam podjadę, ale może macie dobry kontakt z kimś, kogo możecie od serca polecić. W razie czego please na prive kontakt. Pozdr. f.

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony