dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 54 z 54
  1. #41

    Domyślnie

    więc tak "20cm" była trochę jak banan , tzn. tylko skrajne płyty w paczce środkowa prosta , raczej nie jest to wina opakowania bo folia dość luźna , "8cm" wygląda dobrze (daję w podłogę) ale przypadkowo rozpakowałem jedno pudełko i któraś tam z kolei płyta miała 7,5cm , dwudziestki trzymały wymiary , ósemek mam ponad 30m3 , daję podwójnie więc mi to nie przeszkadza .

  2. #42

    Domyślnie

    Cytat Napisał seba_x
    więc tak "20cm" była trochę jak banan , tzn. tylko skrajne płyty w paczce środkowa prosta , raczej nie jest to wina opakowania bo folia dość luźna , "8cm" wygląda dobrze (daję w podłogę) ale przypadkowo rozpakowałem jedno pudełko i któraś tam z kolei płyta miała 7,5cm , dwudziestki trzymały wymiary , ósemek mam ponad 30m3 , daję podwójnie więc mi to nie przeszkadza .
    to w pudełkach styropian dostałeś?

    a swoją droga to z tego co piszesz wynika ze grafitowy fasadowy styropian chcesz dawać w podłogę?

  3. #43

    Domyślnie

    coś tu się "meksyk" z tym styro robi albo niedomówienia :/
    Nie ma rzeczy trudnych - są tylko niewiadome

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał edde
    Cytat Napisał seba_x
    więc tak "20cm" była trochę jak banan , tzn. tylko skrajne płyty w paczce środkowa prosta , raczej nie jest to wina opakowania bo folia dość luźna , "8cm" wygląda dobrze (daję w podłogę) ale przypadkowo rozpakowałem jedno pudełko i któraś tam z kolei płyta miała 7,5cm , dwudziestki trzymały wymiary , ósemek mam ponad 30m3 , daję podwójnie więc mi to nie przeszkadza .
    to w pudełkach styropian dostałeś?

    a swoją droga to z tego co piszesz wynika ze grafitowy fasadowy styropian chcesz dawać w podłogę?
    pudełka paczki co za różnica , pod posadzkę daję grafitowy z lambdą 0.034 producent napisał "podłoga" więc nie powinno być problemów .

  5. #45

    Domyślnie

    a podaje jakieś dane techniczne typu twardość, dopuszczalny nacisk itp?

  6. #46

    Domyślnie

    No i cenę jaka wynegocjowałeś za ten satyro na ściany i na podłogę.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja też kupiłem ten styropian, wczesneij zanim Pan z hurtowni mi go zaproponował to zadzwoniłem do fabryki, aby i przysłąli jakąs ulotkę dotycząca tego wyrobu , gdyż rzeczywiscie tweirdzili,z e na stronach www nie ma jeszcze info, gdyż produkt jest nowy, oczywiscie materiał informacyjny otrzymałem po kilku dniach. Mój styropian od miesiaca jest juz na domku ...

  8. #48

    Domyślnie

    ale znowu na podłogi, sprzedawca mi nie polecał tego styropianu, gdyz twierdził, ze ten podłogowy to oni maja z amiękki i kupiłem arbet

  9. #49

    Domyślnie

    EPS 100 "podłoga" , naprężenie ściskające przy 10 % odkształceniu: ≥ 100 kPa , ktoś to bada (mam nadzieję) i dopuszcza do sprzedaży

  10. #50

    Domyślnie

    właśnie otrzymałem styropian grafitowy 15cm z kępna firmy Izoterm, pierwszy transport przyjechał z frezami wyciętymi na różną głębokość po zgłoszeniu reklamacji został on błyskawicznie wymieniony.
    Teraz mam równe frezy ale "łódki na płytach są MASAKRYCZNE!!! żałuje wyboru i nie polecam tego produktu.
    pozdrawiam

  11. #51
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lesz

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    poznan
    Posty
    363
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    nie przepadam za 1 postowcami rzucajacymi miesem i odkopujacymi watki sprzed 3 lat :/ bez urazy, ale chyba musisz uraealnic problem wrzucajac foto z krzywego steropianu, inaczej to kolejne....
    Nie mam polskich znakow, przepraszam, ale pisze bez ogonkow

  12. #52

    Domyślnie

    ja też nie znoszę takich jednopostowców, tym bardziej, że rozważam zakup szarego izotermu 033 15cm. Cena 166 zł brutto

    Może ktoś jeszcze dorzuci swoją opinię na jego temat? No i czy brać frezowany czy nie? Doradzi ktoś?
    ---
    Mieszkam

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał minki Zobacz post
    ja też nie znoszę takich jednopostowców, tym bardziej, że rozważam zakup szarego izotermu 033 15cm. Cena 166 zł brutto

    Może ktoś jeszcze dorzuci swoją opinię na jego temat? No i czy brać frezowany czy nie? Doradzi ktoś?
    Zastanawia mnie fakt dlaczego tak uparłeś sie na ten izoterm czy neotherm? Czy jak Ci ktos napisze że jest zajebisty to od razu pójdziesz kupić? Nie ekperymentuj na czymś takim jak swój własny dom......... Jeśli jeseś nastawiony na cene - kupuj bo jest tani - jesli bardziej celujesz w jakość ........ to trzeba sobie odpowiedziec dlaczego inni producenci są drożsi - nie mówi eaby kupowac górną półkę- ale znowu z dolnej tez bym nie brał............., Co do krzywizy - wątek może odkopany - ale jak ja kupiłem niedawno w podłege - to niestety był cholernie krzywy - na płytach 5 cm bywało po 7 mm garby, o tym że jest faktycznie miekki nie wspominam.

  14. #54
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar maciek_jedlicze
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Dobieszyn
    Posty
    3
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam sam zastanawiam się nad kupnem z izotermy. grafitowy 033 lambda 15 felcowany a na podłogę 4 i 5 cm grubośc lambda 038 teraz zastanawiam się bo nie ma konkretów jeśli chodzi o prosty styropian. Jeden kolega z forum wypowiadał się że zamówił na fasadę ale do wątku już nie zaglada. Hmm pewnie miał krzywy.
    Frezowany kolego sobie kup nie będziesz miał takich mostków jak przy płaskim styro.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony