dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tano

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kąty
    Kod pocztowy
    05-532
    Posty
    3

    Domyślnie Siłownik Facc 414 szczególiki.

    Witam. Czy jest możliwość uruchomienia opcji furtki w Faccu 414 z pilota bez utraty otwierania bramy normalnie. Proszę również o podpowiedź czym najlepiej smarować siłowniki i jak często:

  2. #2

    Domyślnie

    nie wiem co z funkcją furtki, powinno się dać zajrzyj do instrukcji obsługi ( z reguły jest tak, że krótkie naciśnięcie ti furtka, długie- brama), a smarowanie- jeśli już musisz to koniecznie przed umyj naftą śrubę, a potem z umiarem smarem teflonowym ( do łańcuchów).

  3. #3

    Domyślnie

    Ile przycisków masz w pilocie i jakie radio masz zainstalowane w centralce?
    Przeważnie montowany jest moduł fix2, pierwszy kanał jest uruchamiany przez złącze na płycie, a drugi kanał z dodatkowych wyjść.
    Częściowe otwarcie jest na zaciskach 10-14 w centrali 452.
    Mogę pomóc w instalacjach elektrycznych i strukturalnych << to nie jest reklama

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tano

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kąty
    Kod pocztowy
    05-532
    Posty
    3

    Domyślnie Silownik Facc

    Cytat Napisał magicc Zobacz post
    nie wiem co z funkcją furtki, powinno się dać zajrzyj do instrukcji obsługi ( z reguły jest tak, że krótkie naciśnięcie ti furtka, długie- brama), a smarowanie- jeśli już musisz to koniecznie przed umyj naftą śrubę, a potem z umiarem smarem teflonowym ( do łańcuchów).
    Witam. Dzieki za odpowiedź , ale bardziej mi chodzi o smarowanie zewnątrz rury a nie silownika w środku. Czy WD 40 będzie dobry bo niechciałbym zniszczyć uszczelki.

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tano

    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kąty
    Kod pocztowy
    05-532
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam. Mam pilota 3-przyciski , 1-do bramy , 2-do garażu 3-jest wolny. Funkcję furtki uruchomiłem ręcznie łącząc jak wspomniałeś piny 10-14 centrali mps 452 poprzez zwykły przełącznik działa. Programowałem 3-wolny ale mi się nie udało . Czy jest to możliwe , w instrukcji nic nie ma na ten temat.

  6. #6

    Domyślnie

    Podobny temat. Brama panelowa zagęszczona 380x160cm już zamontowana -jaki napęd proponujecie? FAAC 740 będzie OK?
    No i chciałbym zrobić niestandardową konfigurację na wspólnego pilota. Mam 4-drogowy Wiśniowskiego (Brama garażowa z napędem MIDO): 1. -Brama garażowa, 2- brama przesuwna, 3- Furtka, 4 - oświetlenie frontowe (tzn. wymuszenie dla cz. ruchu).
    Jakie radio polecacie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony