dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 78
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1548
  1. #1

    Domyślnie Komentarze - Benedykt III Karoliny i Artura :)

    Zapraszamy do komentowania naszych postępów oraz do zadawania pytań

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Będę pierwsza . Ostatnio ludziska jakieś mało rozmowne tutaj.
    Też dopiero co zaczęliśmy budowę, nawet też z suporeksu budujemy . Nas niestety pogoda przepędziła, widać mój nadworny murarz z tych szlachetniejszych .
    Żyszczę samych miłych wspomnień z budowania i tylko właściwych decyzji z tym związanych.
    Pozdrawiam serdecznie

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękujemy bardzo
    Szlachetnego nadwornego murarza ,radzimy hartować
    Nam mimo początkowego stadium budowy juz kilka krotnie krew się zagotowała , czasami człowiek czuje się bazradny... no ale cóz, takie uroki budowania, może dzięki takim chwilom człowiek bardziej docenia kiedy wszystko idzie zgodnie z planem Pozdrawiamy i z przyjemnoscią śledzimy Twoj dziennik - inwestora doświadczonego

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Dziękuję za uznanie . A ten mój murarz to taki bardziej kanapowy się robi w taką pogodę . Co zrobić...........

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Arctica
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    9.780
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1357

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :)
    Z natury jesteśmy optymistami więc wszystko musi się udać
    O ile zima nie będzie bardzo sroga zamierzamy działać niemal non stop, tak by w wakacje juz się wprowadzić i móc rano wypić wspólnie kawę na własnym tarasie
    To chyba wszystko idzie w dobrym kierunku . My też mamy takie zamiary, i nawet obiecują od poniedziałku wiosnę (no bo co przychodzi po zimie? ), i będziemy dalej mogli biec w stronę... stropu? .

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    dzien doberek ,i jak tam wasz domek buduje sie czy przerwa na poprawe pogody

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jessi
    dzien doberek ,i jak tam wasz domek buduje sie czy przerwa na poprawe pogody
    Hej!, buduje się buduje. Dziś ma byc pełna ekipa. I w dodatku przyjeżdza dziś strop i nadproża. Mamy nadzieję, że pogoda się szybko poprawi, ponoc w przyszłym tygodniu ma byc 15 C !

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arctica
    Cytat Napisał Karolina i Artur :)
    Z natury jesteśmy optymistami więc wszystko musi się udać
    O ile zima nie będzie bardzo sroga zamierzamy działać niemal non stop, tak by w wakacje juz się wprowadzić i móc rano wypić wspólnie kawę na własnym tarasie
    To chyba wszystko idzie w dobrym kierunku . My też mamy takie zamiary, i nawet obiecują od poniedziałku wiosnę (no bo co przychodzi po zimie? ), i będziemy dalej mogli biec w stronę... stropu? .
    Z pierwotnych planów wynikało, że dziś bedziemy kłaśc strop nad garażem, ale przez tą pogodę stanie się to pewnie w przyszłym tygodniu.....

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    no to juz niedługo zacznie sie etap dachu suuuuuper ,ale wam zazdroszczę ze juz budujecie benka to jak dasz rade to wstawiaj zdjecia

  10. #10

    Domyślnie

    My też się cieszymy niesamowicie, dziś zrobimy forki i wklejimy je. Więżba zamówiona na 15 listopada, będą ją robili z 2 tygodnie i następnie wchodzą dekarze z dachem... ale ten czas się dłuży

  11. #11
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :)
    My też się cieszymy niesamowicie, dziś zrobimy forki i wklejimy je. Więżba zamówiona na 15 listopada, będą ją robili z 2 tygodnie i następnie wchodzą dekarze z dachem... ale ten czas się dłuży
    no to juz coraz blizej tej daty ,nic tylko sie cieszyc ,ja na razie mam bardziej odległy czas bo do budowy zostało mi jeszcze 5 miesięcy a wy pewnie w tym czasie będziecie wykończeniówkę robic

  12. #12

    Domyślnie

    5 miesięcy szybko przeleci. No i będziesz mogła uczyc się na naszych błędach Fajnie by był bdybyśmy budowali w tym samym czasie, możnaby wtedy na bieżąco konsultowac zawiłosci budowlane

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    Cytat Napisał Karolina i Artur :)
    5 miesięcy szybko przeleci. No i będziesz mogła uczyc się na naszych błędach Fajnie by był bdybyśmy budowali w tym samym czasie, możnaby wtedy na bieżąco konsultowac zawiłosci budowlane
    tez bym bardzo chciała ale niestety za daleko jestesmy i teraz nie dalibyśmy rady ale wazne ze juz coraz bliżej tej daty ihihihi będą swieta a pózniej to z górki

  14. #14

    Domyślnie

    Pewnie,ze tak! Śnieg już lezy więc prawie święta , potem ferie zimowe i za chwilkę marzec
    Ani sie obejzysz a Benio będzie rósł w oczach!

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    normalnie rosnie w oczkach wasz beniu , superrrrr!!!!

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DarekJ.

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam.
    Właśnie natrafiłem przypadkowo na Wasz dziennik budowy, który będę z zaciekawieniem śledził. Również jestem z Lublina i buduję Benedykta tyle, że V. Jestem prawie na tym samym etapie co Wy. Brak jeszcze wylewki (chudziaka), ale mury pną się do góry. Budujemy na os. Szerokie (przy ul. Nałęczowskiej).

    Pozdrawiam i powodzenia przy budowie.

    Darek J.

  17. #17

    Domyślnie

    hej!. Super, że w naszej okolicy postanie nowy benio co prawda ciut inny ale zawsze Wklejaj zdjęcia, z chęcią obejrzymy !!

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800)
    jessi

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    2.803
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    168

    Domyślnie

    dzien dobry
    i jak tam budowa dalej trwa czy pogoda nie dopisuje ,mam nadzieje ze pogoda jednak ładna i budujecie dalej Benia
    a miałam sie pytac jakie robicie filary z przodu domku bo ja sie cały czas zastanawiam te co sa w projekcie dla mnie wydają sie za wąskie wole troszke grubsze może cos w stylu jak u Arctiki te co pokazywała u siebie w dzienniku

  19. #19

    Domyślnie

    Witaj Jessi Budowa idzie do przodu, chociaż dzisiaj nieco zwolniła pogoda pod psem, ekipa w pomniejszonym składzie 3 osobowym, więc pewnie wiele nie zrobi...
    No ale nie ma co narzekać
    Od jutra mają się skończyć opady deszczu, więc będzie dobrze
    Do końcam miesiąca będziemy mieli napewno zalany strop na całym domku , potem 2 tygodnie na murowanie góry i 16 listopada wchodzi umówiona juz ekipa od więźby dachowej
    Teraz tylko trzymamy kciuki żeby "anomalia pogodowe" się nie powtórzyły i jesień była łagodna

    Co do filarów pod koniec tego lub na początku przyszłego tygodnia będziemy mieli wylewane i prawdopodobnie zdecyduemy sie na takie jak w projekcie ale decyzja jeszcze nie zapadła

    Pozdrowionka :*

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Szkoda, że wszystko tak się przeciąga... 3 osoby to niewiele by widać było efekty U nas robiło 3 murarzy i min 3 pomocników, nie raz nawet 10 osób, więc poszło błyskawicznie... Wy trochę późno zaczęliście i przez to te kłopoty pogodowe Trzymam kciuki, żeby wam się udało przykryć dom w tym roku

Strona 1 z 78

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony