dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał LARGO1
    Przykro mi ,że nie rozumiesz tego i że nic Ci to nie mówi.
    Źle się wyraziłem. Twoja wypowiedź mówi mi jedno - próbujesz sobie dodać renomy chwaląc się zagranicznymi realizacjami. W myśl zasady, że cudze chwalicie a swego nie znacie, nie oznacza to, że poza naszymi granicami jest lepiej!
    Cytat Napisał LARGO1
    Więc wytłumaczę Ci to : w Niemczech i Czechach nie przejdzie taka tandetna robota jak w Polsce. Kiedy niemiecki bauinspektor odbiera każdy etap prac , potrafi na 1000m.kw.ścianie wyrwać wyrywkowo kilka płyt i sprawdzić jak są przyklejane,kiedy chodzi po ścianie z mikromierzem i sprawdza grubość warstwy klejowej przed tynkowaniem , mierzy kąt nachylenia parapetów.
    W naszym kraju też tak się robi. No chyba, że Ty przesiedziałeś w tym czasie w Niemczech i Czechach i nie zauważyłeś tego...
    Cytat Napisał LARGO1
    Chłopie to czasami wkurza , ale uczy jednej , bardzo istotnej rzeczy - dokładności i profesjonalizmu w tym co się robi.
    Nie trzeba jechać do innego kraju żeby się tego nauczyć.
    Cytat Napisał LARGO1
    Moja firma robiła w centrum Berlina nieduży blok prywatny , a obok turecka firma - przykleili płyty na 6 plackach - zerwał im 800 m.kw. ściany do poprawki .
    Sam oderwał 800 m2 styropianu? Ile mu to czasu zajeło?
    Cytat Napisał LARGO1
    Takie są realia w Niemczech . Dlatego napisałem ,że to mówi samo za siebie. A profesjonalna firma musi swoje kosztować .
    Znaczy się twoja "profesionalna" firma jest dobra, a wszystkie inne tańsze od twojej i nie realizujące swoich prac w innych krajach są złe?
    Cytat Napisał LARGO1
    Ja nie jestem tutaj na forum po to , żeby kogoś obrażać , bo na pewno są lepsi ode mnie , chcę przestrzec jedynie potencjalnych inwestorów , aby się dobrze zastanowili biorąc tanią firmę i tanie materiały.
    Na szczęście Forum Murator "nie dla idiotów"

    A dla wszystkich forumowiczów wszystkiego najlepszego i dużo ciepła w nowym roku 2010.

    Teraz idę się bawić
    Trzymajmy się ciepło

  2. #62
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar f.5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    3.226
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witam.
    Jak w tej chwili kształtuje sie cena ocieplenia m2 styro i wełny.
    mam około 220 m2 do ocieplenia rozwazam 15 cm styro bądz wełnę w zaleznosci od ceny.
    Interesuje mnie nowy sytem rockwoola FRONTROCK MAX E czy przerabiał juz ktos ten system?
    śląsk okolice katowic

  3. #63
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    perf***dom

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Skierniewice
    Kod pocztowy
    96-100
    Posty
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał arecki1338 Zobacz post
    jakie stawki w tej chwili obawiazuja jezeli chodzi i ocieplenie scian 2 warstwowych. styropian 12+siatka+tynki cienkowartwowe.
    Skierniewice-od 35 zł do 50 zł - bez materiału
    Pozdrawiam
    Irek
    "...wszystkie możliwe błędy popełniłem przy budowie własnego domu..."

  4. #64
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Mam taką cenę: styropian 12 cm, klej i siatka (tynk na wiosnę w przyszłym roku będziemy robić) - robocizna za to 23 pln - czy to drogo ? Szukałam, ale znalałżam wszędzie ceny razem z tynkiem. Więc może ile kosztuje samo tynkowanie (robocizna) ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  5. #65

    Domyślnie

    A mnie interesuje ile kosztuje samo gruntowanie i tynkowanie. Tynk Caparol silikat.
    Styropian, klej jest już na ścianiach od dwóch lat.

  6. #66

    Domyślnie

    Mam zgodzone 70zł/m2 robocizna z materiałem z terminem rozpoczęcia wrzesień br:
    na dom styropian 15cm
    na garaż styropian 12cm
    przyklejenie parapetów klinkier
    tynk akrylowy biały
    ===DARPIOT===
    [email protected]

  7. #67

    Domyślnie

    Witam,
    mam ogrodzenie betonowe (bloczki) h 220 cm do zaciągnięcia klejem (plus siatka), ok. 120 m2 roboty i dziś za robociznę krzyknęli 50 pln/m2 BEZ TYNKU. Czy to nie przesada? jaka powinna byc stawka za siatkę i warstwę kleju? Pzdr.
    Ostatnio edytowane przez supernova ; 29-04-2010 o 21:23 Powód: błąd

  8. #68
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał dareks Zobacz post
    A mnie interesuje ile kosztuje samo gruntowanie i tynkowanie. Tynk Caparol silikat.
    Styropian, klej jest już na ścianiach od dwóch lat.
    jezeli nie bedzie poprawek na kleju spodziewaj sie 12zl /m2
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  9. #69
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MOL28

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam szukam firmy ze śląska,okolice mysłowic , imielina ,która wykona ocieplenie budynku nowo powstałego styropian 12 plus tynk zew.,jaki jest koszt metra na śląsku?

  10. #70
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Ja już tutaj wszystko na temat cen napisałem: http://forum.muratordom.pl/showthrea...90#post4575790

    Pozdrawiam
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony