dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie prośba o namiary na dekarza/więźbiarza

    Witam,
    Bardzo proszę o namiary na fachowca, z którego pracy byliście zadowoleni. Optymalnym rozwiązaniem byłaby osoba, która zrobiłaby i więźbę i pokrycie dachu dachówką. Jeśli jednak macie namiary na ekipy wykonujące tylko jedną z tych prac, również mile widziane. Budowa jest pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim i Żabią Wolą, więc fachowcy z tej okolicy są najbardziej pożądani. Jednak jeśli okaże się, że ktoś zechce prcować na wyjeździe i będzie tańszy też może być.
    BARDZO PROSZĘ O PODAWANIE CEN JAKIE ZAPŁACILIŚCIE ZA WYKONANE PRACE.
    Z góry dziękuję.
    Pozdrawiam.
    Włodek

  2. #2
    bogna
    Guest
    bogna

    Domyślnie

    podaję telefon do dekarza pan nazywa się Zbyszek Buczek 0602331907 ja jestem zadowolona ,kładł mi dachówkę Sirius Rupp Ceramika ponad 200 m2 cena ok.10tys polecono mi go w PSB Buduję w Brwinowie

  3. #3
    bogna
    Guest
    bogna

    Domyślnie

    podaję telefon do dekarza pan nazywa się Zbyszek Buczek 0602331907 ja jestem zadowolona ,kładł mi dachówkę Sirius Rupp Ceramika ponad 200 m2 cena ok.10tys polecono mi go w PSB Buduję w Brwinowie

  4. #4

    Domyślnie

    Witaj wg!
    To budujemy niedaleko. Nasza budowa jest w Odrano Woli k. Grodziska Maz. U nas więźbę robił ten sam człowiek, który stawiał ściany. Jest z Grodziska, nazywa się Modzelewski, tel. 609 376 297. Ceny nie pamiętam to było ponad rok temu. Muszę sprawdzić. Drugi kontakt to dekarz, który mówił mi, że robi też więźby (chyba z kimś współpracuje?). Jego namiary dostałem z hurtowni PSB Kasta. Na imię ma Adam, jest z Żuromina (ponad 100 km), ale chętnie robi w okolicach Grodziska. Tel. 606 934 928. Za położenie dachówki ceramicznej Wiekor (dach 320 m2) liczył coś ok. 15 tys. (w tym obróbki blacharkie i montaż okien połaciowych).

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Ja buduję pod Sochaczewm. Pokryłem dach gontem bitumicznym. Firma robiła całość (więźba, pokrycie, rynny itp). Jestem bardzo zadowolony bo dach jes równiótki a gont pięknie ułożony. Firma nazywa się Soldach i jest z Teresina - tel. 505096855.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony