dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Parkett Service Katowice

    Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
    a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie Re: Parkett Service Katowice

    Cytat Napisał łukasz16-16
    Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
    a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił
    Ah jak pienknie
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    to miałeś szczęście, ja po wizycie w salonie w Katowicach jestem zirytowany po tym jak zostałem obsłużony. W piątek popołudniu montowałem taras i brakło mi kilku łączników-klipsów do zakończenia pracy. Znalazłem je w tej firmie, jednakże Pan odmówił mi sprzedaży argumentując, że nie kupiłem deski u nich i braknie mu do jego desek (w innych miejscach można je dostać bez problemu, bez konieczności rozkompletowywania tarasu). Szczerze - po tej rozmowie to się tylko ucieszyłem, że nie trafiłem do tej firmy, nie chce wiedzieć jak wyglądają rozmowy w przypadku jakiegokolwiek serwisu.

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA - SPEC OD PODŁÓG
    jarekkur

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    PARPO.pl Parkieciarz-Rzeczoznawca - Trójmiasto
    Posty
    4.418

    Domyślnie

    Cytat Napisał łukasz16-16 Zobacz post
    Poraz pierwszy podczas wykanczania mojego mieszkania, obyło sie bez problemów, wybrałem podłoge Solidfloor Bosporus, panowie przyjechali przed montazem na pomiar, pomierzyli m2 wilgotność, wszystko francja elegancja, montaż perfekt czysto szybko i co najwazniejsze bez zadnych niespodzianek,
    a pan który mnie obsługiwał w salonie rewelacja wszystko pieknie mi wytłumaczył, widac mial pojecie o czym mowił
    Widać, że rośnie na rynku konkurencja. Trzeba sobie pomóc, taką kryptoreklamą
    vanitas vanitatum et omnia vanitas

  5. #5

    Domyślnie

    uwaga: Firma nie realizuje umowy, po wypowiedzeniu umowy nie zwracają zaliczki!! Szukam osób w podobnej sytuacji do pozwu zbiorowego. Kontakt : [email protected].

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony